Essity بدست هوشمند فن آوری اولتراسوند برای بی اختیاری مراقبت

استکهلم, آوریل 1 2020 /PRNewswire/ — بهداشت و سلامت شرکت Essity است که تقویت آن در ارائه محصولات بی اختیاری از طریق خرید از شرکت هلندی Novioscan. شرکت توسعه پوشیدنی فن آوری اولتراسوند است که نظارت بر مثانه و پاکدامنی را قادر می سازد کنترل. قیمت خرید حدود SEK 70m (یورو 6.5 m) در بدهی صورت رایگان.

SENS-U نوآوری پوشیدنی سنسور اولتراسونیک است که با اندازه گیری سطح در مثانه است. آن را می فرستد گسسته اطلاع رسانی است که اجازه می دهد تا کاربر برای خالی کردن مثانه خود را در زمان. یک نسخه از سنس-U برای کودکان است که در حال حاضر در بازار موجود است و یک فرد بالغ نسخه تحت توسعه است.

“SENS-U فناوری های نوآورانه راه حل آن را تقویت خواهد کرد Essity ارائه در بی اختیاری ادراری و مراقبت به مصرف کنندگان یک فرصت برای زندگی سالم تر و فعال تر زندگی می گوید:” Ulrika Kolsrudرئیس بهداشت و درمان و پزشکی, راه حل از Essity.

Novioscan تاسیس شد در سال 2014 در Nijmegen, هلندو ده کارمند همه آنها باقی خواهد ماند در این شرکت است.

Essity پیشرو جهانی بازیکن در محصولات بی اختیاری با اعتنا برند. بی اختیاری ادراری را تحت تاثیر قرار 4-8 درصد از جهان و جمعیت. Essity با این نسخهها کار به شکستن موانع و ننگ مرتبط با بی اختیاری ادراری به بهبود رفاه و کمک به مردم برای زندگی زندگی را به کمال.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

هر لورنتس
معاون شرکت ارتباطات
+46-8-788-52-51
[email protected]

یوهان کارلسون
معاون روابط سرمایه گذار
+46-8-788-51-30
[email protected]

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/essity/r/essity-acquires-smart-ultrasound-technology-for-incontinence-care,c3076795

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Essity

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>