آریزونا خواهد شد راه اندازی یک برنامه جدید در روز دوشنبه برای کمک به تامین مهد کودک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و دیگر ضروری کارکنان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پدر و مادر هنوز هم نیاز به پرداخت هزینه برای کودکان خود را برای حضور در یکی از آریزونا غنی سازی مراکز اگر چه بورسیه در دسترس هستند.

دولت با همکاری موجود مهدکودک کسب و کار و همچنین سازمان های غیر انتفاعی ایمان مبتنی بر گروه ها و مدارس برای مراقبت از کودکان پیش دبستانی و کودکان در سن مدرسه به عنوان مدارس تعطیل هستند از طریق پایان سال تحصیلی.

این برنامه می تواند کمک به نگه داشتن برخی از خصوصی مراکز مراقبت از کودکان شناور ماندن به عنوان خانواده بیشتر کار از راه دور نگه داشتن کودکان صفحه اصلی. مراکز باز خواهد شد از 7:30 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

دولت در حال حاضر در حال همکاری با پسران و دختران باشگاه شعب در سراسر کشور و در دره خورشید YMCA به ارائه اضطراری مراقبت از کودکان.

“از طریق حمایت از جمله مراقبت از کودک کمک ها و منابع مالی ما می تواند کمک به کاهش برخی از استرس و نگرانی است که خانواده ها خدمت در خط مقدم هستند جنوبی” رژیم صهیونیستی. mlb گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

کمک های مالی در دسترس

هزینه های مهد کودک متفاوت خواهد بود با برنامه اما کمک های مالی در دسترس است.

کمک هزینه تحصیلی برای خانواده ها در اول بیا اول خدمت اساس و صلاحیت تعیین خواهد شد هنگامی که پدر و مادر ثبت نام برای این برنامه است. اگر پدر و مادر واجد شرایط برای کمک های مالی به دولت ارائه خواهد شد یک نامه تایید است که باید با توجه به ارائه دهنده مراقبت از کودکان.

کارفرمایان نیز ممکن است ارائه کمک های مالی برای مهد کودک و کارکنان را ترغیب به تماس با خود را به بخش منابع انسانی برای اطلاعات بیشتر.

بسیاری از مراکز مراقبت از کودکان نیز در حال ارائه تخفیف به کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.

چه کسی واجد شرایط?

آریزونا غنی سازی مراکز باز هستند به کودکان که والدین آنها حیاتی مقدم از کارکنان مشغول به کار در زمینه های تعریف شده توسط فرماندار به عنوان عملکرد ضروری که نمی تواند ارتباط از راه دور و که اصلا دسترسی به مهد کودک.

این موقعیتها عبارتند از:

  • کارکنان مراقبت های بهداشتی.
  • مقامات اجرای قانون و آتش نشان.
  • مدیریت اضطراری پرسنل.
  • مسکن و سرپناه کارکنان.
  • کارگران بخش عمومی از جمله ایمنی کودکان و بزرگسالان محافظ خدمات پرسنل.
  • نظامی یا دیگر کارکنان دولت در حال کار برای پشتیبانی از عملیات ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

یک لیست کامل از واجد شرایط و موقعیت را می توان یافت آنلاین.

سوالات را می توان به azenrichmentcenters@az.gov.

نحوه ثبت نام

پدر و مادر می توانید با ثبت نام در آریزونا غنی سازی مراکز وب سایت.

لیست مهد کودک می تواند به صورت آنلاین و یا از طریق تماس آریزونا کودک مراقبت از منابع و ارجاع در 1-800-308-9000 بین ساعت 8 صبح و 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 8 صبح تا ظهر در روزهای شنبه.

پدر و مادر با کودکان 12 و جوانتر می توانید مراقبت از کودکان را از طریق یک ارائه دهنده مجوز. بدون مجوز ارائه دهندگان مراقبت برای همه کودکان از جمله کسانی که 13 سال و بالاتر.

سازمان های غیر انتفاعی و ایمان مبتنی بر گروه ارائه خواهد شد مراقبت از کودکان در مناطق که در آن هیچ مجوز مراکز.

مراکز طول می کشد احتیاطی

این مراکز مراقبت از کودکان را به دنبال خواهد داشت دولت های بهداشتی دستورالعمل ها و توصیه ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از جمله محدود کردن تعداد فرزندان در هر اتاق به پاسخگویی اجتماعی فاصله دستورالعمل.

کودکان و کارکنان خود را در درجه حرارت گرفته شده در هنگام ورود به مرکز و هر کسی که با یک تب خواهد بود و به خانه فرستاد.

کارکنان اغلب ضد عفونی بالا-سطوح تماس و عمل خوب بهداشت دست.

چگونه شما می تواند کمک به

دولت را ارزیابی نیاز به اضافه کردن بیشتر مراکز به برنامه به عنوان تقاضا برای مهد کودک و ثبت نام را افزایش می دهد.

مهد کودک سازمان های علاقه مند به شرکت در این برنامه می توانید درخواست آنلاین.

افراد علاقه مند به داوطلب شدن در آریزونا مرکز غنی سازی می توانید با ثبت نام آنلاین. مراکز نیز به دنبال کمک های مالی از جمله کودک دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست, تمیز کردن محصولات آب و تنقلات و کاغذ توالت.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im