هوستون و ونکوور, Feb. 10, 2020 /PRNewswire/ – ESSA داروسازی شرکت. (نزدک: EPIX; TSX-V: EPI) یک شرکت دارویی با تمرکز بر رمان در حال توسعه روش های درمانی برای درمان سرطان پروستات امروز اعلام کرد که چند خلاصه در ESSA منجر بالینی نامزد EPI-7386 انتخاب شده برای ارائه در آینده علمی و پزشکی سمپوزیوم. این سخنرانی ارائه خواهد شد بیشتر بالینی شناسایی EPI-7386 جدید از جمله اطلاعات بالینی مورد ایمنی مطالعات بیان ژن و ترکیب داده ها با ضدآندروژن.

2020 American Society of Clinical Oncology ادراری تناسلی سرطان سمپوزیوم

عنوان: IND نامزد EPI-7386 به عنوان یک N-ترمینال دامنه های آندروژن بازدارنده در توسعه برای درمان سرطان پروستات

Abstract #:

142

مجری:

دکتر Ronan لو Moigne

جلسه عنوان:

سرطان پروستات

پوستر هیئت مدیره:

F22

تاریخ:

پنج شنبه, فوریه 13 سال 2020

زمان:

11:30am می باشد – 1:00pm PST

محل سکونت:

Moscone West, ساختمان, سان فرانسیسکو, CA

انجمن آمریکایی تحقیقات سرطان ویژه همایش پیشرفت در تحقیقات سرطان پروستات

عنوان: دامنه N-ترمینال مهارکننده گیرنده آندروژن EPI-7386 اهداف کامل و پيرايشی نوع هدایت مسیر

مجری:

دکتر نان داداش هنگ

پوستر جلسه:

ب

تاریخ:

روز شنبه, مارس 14 سال 2020

زمان:

12:30pm – 3:00pm MST

محل سکونت:

Grand Hyatt, Denver, Denver, CO

2020 آمریکا اورولوژی نشست سالانه انجمن

عنوان: این خصوصیات بالینی و توسعه EPI-7386 یک N-ترمینال دامنه های آندروژن بازدارنده برای درمان سرطان پروستات

Abstract #:

20-6346

مجری:

دکتر Ronan لو Moigne

جلسه عنوان:

سرطان پروستات: پیشرفته IV

تعدیل پوستر:

MP79

تاریخ:

چهار شنبه, مارس 18 سال 2020

زمان:

9:30am می باشد – 11:30am می باشد EST

محل سکونت:

Walter E. مرکز کنوانسیون واشنگتن, واشنگتن d. C.

در مورد ESSA داروسازی شرکت.
ESSA یک شرکت دارویی متمرکز بر توسعه رمان و اختصاصی و روش های درمانی برای درمان اخته-مقاوم در برابر سرطان پروستات در بیمارانی که بیماری در حال پیشرفت است و با وجود درمان با درمان های کنونی. ESSA اختصاصی “aniten” ترکیبات اتصال به دامنه N-ترمینال های آندروژن (“آر”) مهار علیرضا رانده رونویسی و آر مسیر سیگنالینگ در یک شیوه ای منحصر به فرد که دور می زند که این دارو مقاومت مکانیسم های مرتبط با جریان ضد آندروژن. این شرکت در حال حاضر پیشرفت IND-امکان مطالعات و انتظار دارد که به یک فایل IND با سازمان غذا و داروی آمریکا (“FDA”) برای EPI-7386 در تقویم سه ماهه از سال 2020 است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.essapharma.com و یا به دنبال ما در توییتر تحت @ESSAPharma.

در مورد سرطان پروستات
سرطان پروستات دومین سرطان شایع ترین تشخیص داده در میان مردان و پنجم شایع ترین علت نر سرطان و مرگ در سراسر جهان (Globocan, 2018). آدنوکارسینوم پروستات وابسته به آندروژن برای پیشرفت تومور و تهی و یا مسدود کردن آندروژن عمل شده است درمان اصلی هورمونی برای بیش از شش دهه است. اگر چه تومورها اغلب در ابتدا حساس به پزشکی یا درمانهای جراحی است که کاهش سطح تستوسترون پیشرفت بیماری با وجود عقیم کردن سطوح تستوسترون به طور کلی نشان دهنده انتقال به نوع کشنده این بیماری mCRPC و بسیاری از بیماران در نهایت به تسلیم بیماری. درمان mCRPC بیماران تکامل یافته است به سرعت بیش از پنج سال گذشته. با وجود این پیشرفت درمان های اضافی مورد نیاز برای بهبود نتایج بالینی را در بیماران به خصوص کسانی که شکست درمان های موجود از جمله abiraterone یا enzalutamide یا کسانی که منع مصرف برای دریافت این مواد مخدر. در طول زمان مبتلا به mCRPC به طور کلی تجربه ادامه پیشرفت بیماری بدتر شدن درد منجر به عوارض قابل توجهی محدود و میزان زنده ماندن. در هر دو در شرايط in vitro و in vivo مطالعات حیوانی ESSA رویکرد رمان به مسدود کردن مسیر آندروژن نشان داده شده است موثر باشد در مسدود کردن رشد تومور هنگامی که زمان درمان های دیگر موثر است.

به دنبال سلب مسئولیت بیانیه
این نسخه شامل برخی از اطلاعات است که به عنوان ارائه شده به منزله “به دنبال اطلاعات” در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 و/یا قابل اجرا قوانین اوراق بهادار کانادا. به دنبال اطلاعات شامل اظهارات که مربوط به حوادث آینده و اغلب آدرس انتظار می رود در آینده کسب و کار و عملکرد مالی شامل کلمات مانند “پیش بینی” “باور” “طرح” “برآورد”, “انتظار” و “قصد” بیانیه که یک عمل یا یک رویداد “مارس”, “قدرت”, “می”, “باید” یا “خواهد شد” گرفته شده و یا رخ می دهد و یا دیگر عبارات مشابه و شامل, اما نه محدود به, بیانیه در خصوص سخنرانی ها با توجه به خصوصیات بالینی از EPI-7386 تهیه و انتظار می رود زمان IND تشکیل پرونده با FDA برای EPI-7386 فاز 1 بررسی و EPI-7386 ترکیبی مطالعه EPI-7386 و اظهارات دیگر اطراف این شرکت ارزشيابی بالينی از EPI-7386.

به دنبال اظهارات و اطلاعات در معرض انواع خطرات شناخته شده و ناشناخته و عدم قطعیت که بسیاری از آنها فراتر از توانایی ESSA به کنترل و یا پیش بینی که ممکن است باعث ESSA نتایج واقعی عملکرد و یا دستاوردهای مادی متفاوت از کسانی که بیان شده یا ضمنی در نتیجه. این اظهارات منعکس کننده ESSA زمان نمایش با توجه به رویدادهای آینده در معرض خطرات و عدم قطعیت هستند و لزوما بر اساس تعدادی از برآوردها و مفروضات است که در حالی که در نظر گرفته شده مناسب توسط ESSA از تاریخ از چنین اظهارات ذاتا موضوع مهم پزشکی, علمی, کسب و کار, اقتصادی رقابتی و سیاسی و اجتماعی ابهامات و احتمالات. در ساخت به جلو به دنبال اظهارات ESSA ممکن است مواد مختلف مفروضات از جمله اما نه محدود به (من) دقت ESSA پیش بینی های مالی; (ii) به دست آوردن نتایج مثبت آزمایشات بالینی; (iii) لازم اخذ مصوبات قانونی; و (iv) به طور کلی کسب و کار و بازار و شرایط اقتصادی است.

به دنبال اطلاعات است که بر اساس مفروضات در مورد خطرات چنین ابهامات و عوامل دیگر در اینجا تنظیم شده و در ESSA گزارش سالانه در فرم 20-F مورخ 19 دسامبر 2019 تحت عنوان “عوامل خطر” یک کپی از آن در دسترس است در ESSA مشخصات در SEDAR سایت در www.sedar.com ESSA مشخصات در ادگار در www.sec.gov و به عنوان در غیر این صورت افشا می شود از زمان به زمان در ESSA SEDAR مشخصات. به دنبال اظهارات ساخته شده بر اساس مدیریت, اعتقادات, تخمین می زند و عقاید در تاریخ است که اظهارات ساخته شده و ESSA متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی به دنبال اظهارات اگر این اعتقادات برآورد و نظرات و یا دیگر شرایط باید تغییر جز به عنوان ممکن است لازم باشد قابل اجرا کانادا و ایالات متحده قوانین اوراق بهادار. خوانندگان متذکر برابر نسبت ناروا یقین به اظهارات به جلو نگاه.

نه TSXV و نه آن مقررات ارائه دهنده خدمات (که مدت تعریف شده در سیاست های TSXV) با قبول مسئولیت کفایت و یا دقت این نسخه.

منبع ESSA داروسازی شرکت

لینک های مرتبط

essapharmaceuticals.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de