عصر coronavirus تست باز بودن در مینه سوتا مقننه

رهبران هر دو طرف ایستاده بود با هم — هنوز شش فوت از هم جدا — اعلام مرحله بی سابقه ای از recessing مینه سوتا مقننه در وسط جلسه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus

تنها مشکل: آنها هنوز هم مورد نیاز برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

تغییرات در آن صحنه در دولت و کنگره آمریکا دو هفته قبل را در بدنه دولت در سراسر کشور به عنوان وزارت امور خارجه مجامع شوراهای شهر و کنگره محدود کردن دسترسی به دفاتر خود را برای محافظت از قانونگذاران و از گسترش بیشتر COVID-19 — حتی به عنوان آنها نامیده می شود را به اقدامات قاطع برای پاسخ. دوران اجتماعی فاصله مجبور است پس از باز کردن بحث های به خصوصی کنفرانس تلفنی و زوم جلسات که در آن تصمیم گیری در مورد سیاست های فراگیر و میلیون ها دلار مالیات دهندگان همه بدون ورودی.

برخی از دیدن این اختلال به عنوان یک تست استرس برای لیبرال دموکراسی اصول باز بودن و شفافیت.

در زمان بحران “شفافیت است که اغلب اولین چیزی که برای رفتن گفت:” مت Ehling, مدیر اجرایی, از رکورد های عمومی, رسانه های است که طرفداران برای شفافیت در سیاست های دولت. “قطعا وجود دارد یک ضرورت برای دولت به قانون برای تضمین امنیت عمومی در این بار اما دولت در قانون اساسی مقرر که قرار بر آن است که نمی دور در یک زمان اضطراری است.”

کنگره است که بسته به مذاکره 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی بیشتر در خصوصی در میان تعداد انگشت شماری از سران حزب. در 13 مارس سه روز قبل از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری اعلام شرایط اضطراری اعضای شورای شهر دریافت یک جلسه مطبوعاتی در شهر coronavirus تهیه تلاش. این شورا در ابتدا بسته به این جلسه برای عموم اما معکوس این تصمیم پس از استار تریبیون کردند.

در سنت پل قانونگذاران ایالتی تصویب $330 میلیون COVID-19 پاسخ لایحه در روز پنج شنبه بود که مذاکره در جلسات خصوصی با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دولت. قانون آنلاین ارسال شده به 10 دقیقه قبل از اعضای مجلس شد تا برای تشکیل و رای به بسته.

حتی به عنوان قانونگذاران در رای گیری در این لایحه بسیاری از نمی دانم آنچه در آن است. سناتور. تام Bakk DFL-طبخ حال سوال در مورد استفاده از 20 میلیون دلار از صندوق معنای عمومی زیرساخت به پشتیبانی بزرگ پروژه های استخراج از معادن در محدوده آهن برای coronavirus پاسخ.

“اگر ما می خواهیم به خواسته می شود برای کمک به تعیین محدوده آهن است این پول کمک مالی خواهد شد و یا این پرداخت می شود به ما ؟” او خواسته خواهان در اکثریت است.

سناتور. اریک پرات R-قبل از دریاچه کمک کرد که نظارت بر این بخش از لایحه پاسخ داد که او “نیست دیدن این زبان تا امروز صبح” اما توافق این سوال نیاز به خطاب. “به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند نزدیک تر از شش فوت هم من خوشحال به بحث در مورد آن,” او گفت:.

برای Ehling قانونی تقلا بود یادآور post-9/11 سیاستگذاری. اکثر اعضای کنگره تا به حال جزئیات زیادی از Patriot Act قبل از آنها خواسته شد برای رای دادن بر روی آن. بسیاری از کسانی که مقررات هنوز هم در جای خود امروز. “این یک کلید است به عنوان مثال چرا از آن مهم است برای به چالش کشیدن اظهارات دولت قدرت ساخته شده در مواقع اضطراری از آنها دشوار است به پنجه به عقب در زمان بعد از” او گفت:.

سیاستگذاران در هر سطح هستند کاملا آگاه از جلسه باز کردن قوانین و در برخی موارد چگونه برای جلوگیری از تحریک آنها.

در مینیاپولیس در حالی که این شهر اضطراری برای بهداشت عمومی در محل شهردار یعقوب فری صفحة به یک تماس اسکایپ سه بار در هفته با یک گروه مشورتی که شامل روسای بخش های مختلف شهرستان رئیس شورای لیزا بندر و معاون رئیس جمهور Andrea جنکینز. مقامات منتخب را تا رسیدن به حد نصاب این گروه پس از این شهر می گوید که لازم نیست برای باز کردن جلسات ،

مینه سوتا مقننه موظف است توسط همان جلسه باز کردن قوانین به عنوان محلی نهادهای دولتی است. اما در سال 1990 قانونگذاران تصویب قانون خود را که نیاز به تمام جلسات بود باز به عمومی از جمله مجلس نمایندگان و سنا طبقه جلسات و جلسات کمیته هنگام رسیدن به حد نصاب از اعضای حاضر است.

در حالی که یک عضو شورای شهر و یا شهردار می تواند شکایت برای نقض جلسه باز قانون, قوه مقننه زبان ندارد چنین مکانیزم اجرای. حتی پس از قانونگذاران دولت شده اند مراقب باشید در هفته های اخیر برای محدود کردن جلسات خود برای جلوگیری از رسیدن به حد نصاب. به جای آنها تقسیم کرده اند بحث و گفتگو بین احزاب به مجازی “گروه های کاری” است که مورد بحث قرار داده اند همه چیز را از مراقبت از کودک کمک و تغییر مالیات مهلت بخشش گواهینامه رانندگی تمدید تاریخ.

تماس شده اند باز به مطبوعات و یا عمومی. یک استار تریبیون خبرنگار رد شد دسترسی به جلسات و هر گونه ضبط شده از مذاکرات که یک خانه DFL گفت: وجود نداشت.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت: این یک شیب منحنی یادگیری برای قانونگذاران به انطباق و یادگیری همه-فن آوری های جدید برای برگزاری جلسات است. “حتی در درون ما حزبی من نمی همیشه برقراری ارتباط راه من می خواستم به این دلیل که ما در حال تلاش برای یادگیری سیستم های جدید. اضافه کردن به که ما در حال تلاش برای شفاف باشد و این فقط ساخته شده آن را بسیار دشوار است,” او گفت:.

سنگ زنی ماشین آلات از دولت در صفحه نمایش کامل روز شنبه هنگامی که قانونگذاران ایالتی reconvened به تصویب $330 میلیون دلار کمک های اضطراری بسته است. آنها فاصله خود را در کف با برخی از حرکت به مشاهده عمومی گالری اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. برخی از قانونگذاران را نشان نمی دهد تا در همه رأی دهی از راه دور اولین بار است که تا کنون انجام شده است. مجلس نمایندگان و سنا اتاق شد و طناب را به نگه داشتن اعضای رسانه ها و مردم از نزدیک زمین است. قانونگذاران که نشان داد تا مسلح بودند با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و معامله squirts از ضد عفونی کننده دست.

مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک کرد که دلایل خوبی برای احتیاط. قانون گذاران نشان دهنده هر جامعه در سراسر کشور و همگرا در کنگره به رای قبل از متفرق دوباره به مناطق خود. حداقل یک مینه سوتا خانه کارمند در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 و یک قانونگذار دیابت Paul Anderson, R-Plymouth است در قرنطینه پس از آمدن در تماس با فرد مبتلا به ویروس است.

“ما در حال غول پیکر ظرف پتری” Hortman گفت. “شما را 201 قانون گذاران که تا به حال در تماس با انسان های دیگر و قرار دادن همه آنها را در همان ساختمان. شما بهتر رفو دلیل خوب به ارمغان می آورد که بار ویروسی به ساختمان همه در همان زمان.”

قبل از gaveling کردن یک روز جلسه مجلس رای به نفع اجازه می دهد از راه دور جلسات کمیته که نیاز به فرصت برای شهادت. سنا نیست.

کارکنان خبرنگاران Torey ون Oot لیز Navratil و اما نلسون کمک به این گزارش

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>