ERA اکنون بعداً به ERA تبدیل می شود، زیرا تلاش ها برای افزودن اصلاحات قانون اساسی به حقوق زنان شکست خورده است.دادستان کل جمهوری خواه جدید ویرجینیا از دادگاه ها انتظار دارد که پرونده این ایالت را رد کنند و سعی کنند اصلاحیه حقوق برابر را به قانون اساسی ایالات متحده اضافه کنند – اما اگر قاضی او را نکشد، خودش می تواند این کار را انجام دهد.

جیسون میرایس پس از شکست دادن مارک هرینگ، دادستان کل فعلی، ماه آینده مسئولیت اجرای قانون ویرجینیا را بر عهده خواهد گرفت.

آقای هرینگ نبرد حقوقی را برای ایالت‌هایی رهبری کرد که سعی می‌کردند دادگاهی رای دهند که ERA اکنون به طور کامل تصویب شده است، و قانونگذار ویرجینیا سی و هشتمین ایالتی است که اصلاحیه 2020 را تصویب می‌کند. آقای میارس اکنون فرصتی برای لغو آن دارد.

یک سخنگوی گفت که آنها انتظار دارند که حتی ضروری نباشد.

ویکتوریا لاسیویتا گفت: “دادستان کل میرس در حال حاضر در حال بررسی همه پرونده های قبل از دولت شاه ماهی است.” ما هنوز تصمیم نگرفته‌ایم که اداره میارس چگونه به این شکایت رسیدگی خواهد کرد، زیرا انتظار داریم دادگاه آن را رد کند.

اگر چنین باشد، این نتیجه یک کاهش شدید دو ساله برای ERA خواهد بود.

ERA، که به بیست و هشتمین متمم قانون اساسی تبدیل می شود، تضمین می کند که «برابری حقوق طبق قانون توسط ایالات متحده یا هر ایالت دیگر به دلیل انکار یا کاهش نخواهد یافت. sex”

حامیان با این اطمینان وارد این دهه شده بودند که در مسیر تحقق ERA Now، شعار دیرینه جنبش هستند.

پس از چندین دهه رکود، آنها بر این باور بودند که رای مجمع عمومی ویرجینیا در اوایل سال 2020 سرانجام به آنها 38 ایالت داد – آستانه سه چهارمی که قانون اساسی برای اضافه کردن اصلاحیه جدیدی به سند تأسیس لازم است.

تنها کاری که حامیان باید انجام می دادند این بود که دولت فدرال این شاهکار را به رسمیت بشناسد. تصمیم قوه مجریه که از سال 2021 تحت کنترل یک دموکرات است، کافی است. مانند یک قطعنامه کنگره که اکنون توسط دموکرات ها کنترل می شود، یا حتی دستور دادگاه های فدرال که آرشیو ملی را هدایت می کند تا اصلاحیه را شمارش کند.

اما هیچ چیز در فرآیند ERA به این آسانی نبوده است.

از یک طرف، وقتی کنگره در سال 1972 اصلاحیه ایالتی را ارائه کرد، ضرب الاجل تعیین کرد. اگر تعداد کامل کشورها به موقع تصویب نکنند، اصلاحیه از بین می رود. و این مهلت حدود چهار دهه پیش به پایان رسید.

همچنین سؤال پنج کشوری وجود دارد که ERA را تصویب کرده اند اما از آن زمان تائید خود را پس گرفته اند. بدون آنها، تغییر بسیار کمتر از 38 حالت مورد نیاز است.

اینجاست که محاکمه ویرجینیا آغاز می شود.

ایالت، همراه با ایلینویز و نوادا، سه کشوری که پس از پایان مهلت سال 1979 به تصویب رأی خواهند داد، به دادگاه رفته و خواستار شمارش آنها شده اند – و ایالت هایی که سعی در لغو مصوبات خود داشته اند نادیده گرفته خواهند شد.

یک قاضی منطقه فدرال در واشنگتن گفت که استدلال های ایالت اشتباه است.

“کنگره ضرب الاجل هایی را برای تصویب دوره طولانی مدت منقضی شده تعیین کرده است. قاضی رودولف کنترراس که از سوی اوباما در دادگاه منصوب شده است، گفت: تأییدیه های شاکیان برای شمارش خیلی دیر انجام شد.

ویرجینیا اکنون در حال اعتراض به این تصمیم به دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا است.

وقتی دادگاه اجازه تمدید داد، اولین جلسات توجیهی باید در 3 ژانویه باشد.

استراتژی قانون اساسی

برخی از کارشناسان حقوقی این سوال را مطرح می کنند که ERA در این مرحله باید چه کاری انجام دهد، با توجه به اینکه کنگره قبلا قوانینی را تصویب کرده است که تنظیم می کند. sex تبعیض و دیوان عالی تفسیر این قوانین را به عنوان بخشی از گرایش جنسی گسترش داد sex.

با این حال، حامیان ERA می گویند که نمادگرایی و پیوستگی افزودن زبان به سند تأسیس دلیل کافی برای ادامه و امیدواری برای تبدیل سال 2022 به سال اقدام است.

کنگره می تواند به عقب برگردد و با پیشنهاد یک اصلاحیه جدید بدون هیچ گونه سوالی در مورد نسخه 1972 ضرب الاجل که در حال حاضر نزدیک به صفر است شروع کند.

بنابراین دموکرات ها در کاپیتول هیل استراتژی متفاوتی در پیش گرفتند. آنها از کنگره می خواهند که لایحه جدیدی را برای لغو مهلت های عطف به ماسبق قدیمی تصویب کند، که به گفته آنها تأثیری در تأیید اعتبار ویرجینیا خواهد داشت.

قاضی کنترراس در تصمیم خود تصمیم نگرفت که آیا این کار قابل اجرا است یا خیر، اما گفت که این تصمیم او را دشوارتر می کند.

با این حال، حامیان ERA پیشرفت چندانی در کاپیتول هیل در سال 2021 نداشته اند، زیرا بین حامیان این اصلاحیه شکاف وجود دارد که آیا تمرکز بر دادگاه یا کنگره است.

مجلس نمایندگان که توسط دموکرات ها کنترل می شود، قطعنامه ای را تصویب کرد که مهلت مارس را با 222 رای موافق در مقابل 204 رای لغو کرد.

با این حال، سنا، که دموکرات ها در اوایل سال 2021 کنترل آن را به دست گرفتند، هنوز جابجا نشده است. کمیسیون قضایی سنا که صلاحیت تغییرات در قانون اساسی را دارد، حتی جلسه استماع برگزار نکرد.

برخی از حامیان ERA می گویند این یک اشتباه استراتژیک است.

ERA Action، شبکه‌ای از گروه‌های حامی این اصلاحیه، برای تماس‌ها و پست‌هایی در توییتر تلاش می‌کند تا رئیس کمیسیون قضایی ریچارد جی. دوربین برای برگزاری جلسات استماع درباره این لایحه برای لغو مهلت مقرر.

در حال حاضر، این قانون تنها چهار حامی دارد: دو نفر از هر کشور. این به این دلیل است که حامیان رویکردی به نام کشتی نوح اتخاذ کرده‌اند که از یک جمهوری‌خواه برای پیوستن به هر دموکرات خواسته شده است. بسیاری از دموکرات‌های دیگر هم هستند که به آن ملحق می‌شوند، اما نه جمهوری‌خواهان.

انفعال بایدن

هلن دو بویسیره سوانسون، یکی از بنیانگذاران رویای کاترینا، که در مورد مسائل مذهبی برای زنان کار می کند، گفت که برخی از حامیان بیش از حد بر دادگاه ها تمرکز کرده اند در حالی که جنبه کنگره این معادله را نادیده می گیرند، که می تواند حامیان این اصلاحیه را آزار دهد.

او گفت: “در حالی که مشتاق اصلاحیه حقوق برابر هستم، با دادستان کل جدید ویرجینیا موافقم.” فکر می‌کنم زنان در جنبش حقوق زنان اسب را مقدم بر گاری قرار دادند و این روند را پیچیده کردند و به این ترتیب یک بحران قانون اساسی ایجاد کردند.»

واشنگتن تایمز برای این داستان به سایر مدافعان ERA مراجعه کرد، اما پاسخی دریافت نکرد، اما شکاف در جنبش استراتژی در گزارش های مطبوعاتی ثبت شد.

با این حال، یکی از زمینه های توافق در میان اکثر حامیان این است که رئیس جمهور بایدن باید کارهای بیشتری انجام دهد.

او در طول مبارزات انتخاباتی خود نیز همین قول را داد: «اکنون که ویرجینیا سی و هشتمین ایالتی است که ERA را تصویب کرده است، بایدن با افتخار از کنگره دفاع خواهد کرد که سه چهارم ایالت‌ها این اصلاحیه را تصویب کرده و اقدامی انجام دهد، بنابراین قانون اساسی ما باید آن را تصویب کند. این وب سایت کمپین گفت: واضح است که تبعیض های مرتبط با دولت علیه زنان خلاف قانون اساسی است.

خانم دی بوسیه که در سال 2014 برای ترویج ERA یک سفر زیارتی 7000 مایلی به ایالات متحده انجام داد و اکنون در مقابل کلیسای رئیس جمهور در این شهر در حال برگزاری مراسم بیداری است، گفت: در واقع، کاخ سفید “خیلی کم انجام داده است”. دلاور.

حامیان می گویند که آقای بایدن می تواند با یک حرکت سریع به همه اختلافات در کنگره و دادگاه ها پایان دهد – به دفتر مشاوران حقوقی وزارت دادگستری دستور داد تا نظر دوران ترامپ را که آرشیو ملی را از شمارش تصویب منع می کرد، لغو کند.

بایگانی ها قبلاً ایلینوی و نوادا را به عنوان تایید کننده ثبت کرده اند، اما تصمیم OLC هرگونه اقدام بعدی را متوقف کرده است.

در جلسه استماع در ماه اکتبر، دبورا راس، دموکرات کارولینای شمالی، مریک گارلند، دادستان کل را در مورد این موضوع به چالش کشید. به نظر نمی رسید که او با تصمیم دوران ترامپ آشنا باشد، اما به نظر می رسید که آماده تجدید نظر در آن است.

او گفت: “من فکر می کنم اولین قدم این است که بفهمیم OLC در این زمینه چه کاری انجام می دهد.” «من نمی‌دانم وضعیت در این رابطه چیست. البته من استدلال را درک می کنم و می بینم که آیا می توانم بفهمم OLC در این زمینه چه می کند.

اگر او یک چرخش ایجاد کند، این اولین بار نخواهد بود. در اوایل این ماه، OLC تصمیم دوران ترامپ در مورد زندانیان آزاد شده در دوران کووید و اینکه آیا باید آنها را ملزم به بازگشت به زندان کرد، لغو کرد.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر