تجهیزات و ماشین آلات از نوجو تولید ایستگاه به فروش می رسد در حراج

صفحه Ariz., Feb. 18 سال 2020 /PRNewswire/ — شروع در ماه فوریه 26th, 2020, تجهیزات و ماشین آلات به فروش می رسد از نوجو تولید ایستگاه 2250 مگاوات سوخت زغال سنگ نیروگاه واقع در صفحه آریزونا. تمام تجهیزات به فروش می رسد در دو روز حراج آنلاین. خریداران علاقه مند باید ثبت نام کنید پیشنهاد آنلاین در www.aucto.com.

ناواهو تولید ایستگاه یکی از بزرگترین زغال سنگ نیروگاه در شمال امریکا. این فروش به خریداران ارائه خواهد شد یک فرصت برای خرید تجهیزات و ماشین آلات و ابزار است که می تواند مورد استفاده مجدد در تولید برق بخش و همچنین گسترده تر در صنعت.

حراج در حال انجام است توسط توانیر صنعتی فروش یک شرکت متخصص در بازاریابی و فروش تجهیزات صنعتی. خریداران علاقه مند در بازرسی تجهیزات می توانید یک قرار ملاقات با تماس با توانیر صنعتی در auctions@nri-isd.com یا 1-855-550-7745. همه بازرسی به شدت تنها با وقت قبلی.

برای مشاهده روز #1 حراج فروشگاه اینجا کلیک کنید.

روز #1, برجسته, بسیاری عبارتند از:

  • موجودی های بزرگ از ابزار دست
  • تعمیر و نگهداری تجهیزات فروشگاه
  • تجهیزات فلزکاری
  • راه آهن حیاط تجهیزات

برای مشاهده روز #2 حراج فروشگاه اینجا کلیک کنید.

روز #2 ویژه بسیاری عبارتند از:

  • MRO قطعات یدکی
  • کلی فروشگاه تجهیزات
  • ابزار کابینت با مطالب
  • پالت ركنج
  • جوش فروشگاه تجهیزات

در مورد Aucto.com

Aucto.com یک صنعتی آنلاین حراج پلت فرم که در آن کسب و کار می تواند نقد مازاد و استفاده از قطعات صنعتی و تجهیزات. پلت فرم فراهم می کند و فروشندگان جهانی و صنعتی خریدار در بازار و خریداران با دسترسی به موجودی عظیم صنعتی تجهیزات به فروش می رسد در انحلال قیمت گذاری شده است.

در مورد توانیر صنعتی فروش, Inc.

توانیر صنعتی را فراهم می کند کسب و کار با راه حل های برای کمک به آنها به بازیابی سرمایه از استفاده و مازاد دارایی. مشتریان گذشته شامل طیف وسیعی از شرکت ها و سازمان ها از جمله اما نه محدود به انرژی و ارائه دهندگان ابزار سازمان های دولتی و شهرداری ها و همچنین پردازش مواد غذایی و خمیر کاغذ تولیدی و صنعتی دیگر-بخش شرکت ها. خدمات ارائه شده شامل انهدام و نجات حراج و انحلال و تجهیزات, خرید و منش و همچنین محموله های مبتنی بر فروش است. بازدید www.nrisolutions.com برای اطلاعات بیشتر.

اطلاعات تماس
Aucto.com
فروشنده پشتیبانی
1-844-326-7339
support@aucto.com

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حراج لطفا با فروشنده تماس بگیرید:

توانیر, صنعتی, فروش, Inc.
مزایده های گروه
+1 (855) 550-7745
auctions@nriparts.com

Aucto.com
Support@aucto.com
1-844-326-
7305

منبع Aucto

لینک های مرتبط

aucto.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر