لاس وگاس, Feb. 14, 2020 /PRNewswire/ — Equifax, Inc. (NYSE: EFX) و موجودی مرکز فرماندهی LLC (ICC) امروز اعلام کرد یک همکاری جدید برای کمک به خودرو مشتریان سازمانی را بیشتر کنترل آنها چگونه دریافت, مدیریت و نمایش موجودی فروشنده. این رابطه گسترش Equifax راه حل های خودرو مجموعه و کمک خواهد کرد که آن مشتریان سازمانی به منظور بهبود سرعت و دقت و مدیریت وسیله نقلیه موجودی اطلاعات از فروشنده همکاران.

در دسترس به خودرو و وام دهندگان و تولید کنندگان تجهیزات اصلی (oem ها) وب سایت ارائه دهندگان و دیجیتال خرده فروشی ارائه دهندگان خدمات از طریق Equifax خودرو, ICC نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) پلت فرم کمک می کند تا شرکت های ارائه آسان برای استفاده نرمال داده است که بهتر قادر می سازد دیجیتال خرده فروشی و وام دهنده وام و اجاره نامه اختصاصی. علاوه بر مرکز فرماندهی پلت فرم را قادر می سازد نمایندگی برای بهتر ارتباط برقرار گزاره ارزش وسیله نقلیه موجودی به مصرف کنندگان است. همچنین ICC اختصاصی مجموعه داده ارائه منحصر به فرد و ارزش بازار بینش است که می تواند اهرمی توسط هر دو شرکت و نمایندگی مجاز و فروش.

“ما در حال کار با Equifax برای توانمند سازی شرکت های همکاران به راحتی مدیریت وسیله نقلیه موجودی از خود فروشنده همکاران گفت:” برایان Terr, رئيس جمهور از ICC. “با هم ICC و Equifax فعال کردن همکاران برای ایجاد یک بدون درز تجربه خرید مصرف کننده آنلاین و در نمایشگاه است. این حیاتی است تغییر در صنعت خودرو. مصرف کنندگان خرید آنلاین انتظارات تعیین شده است توسط سایر صنایع – و آنها می خواهند ماشین آنلاین, خرید و خرید به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است. این مورد نیاز به موقع و دقیق وسیله نقلیه موجودی.”

“ICC و Equifax در حال همکاری با یکدیگر برای کمک به صنعت خودرو در حال حاضر سریع تر و دقیق اطلاعات خودرو گفت:” بایرون McDuffeeخودرو مدیر عامل در Equifax. “دقیق اطلاعات خودرو سرعت فرآیند فروش و مشتری را افزایش می دهد اعتماد به نفس و سطح رضایت.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در Equifax خدمات خودرو مراجعه کنید: https://www.equifax.com/business/automotive/.

در مورد EQUIFAX, INC.
Equifax جهانی داده ها, تجزیه و تحلیل ترافیک و فن آوری شرکت و معتقد است دانش درایوهای حال پیشرفت است. این شرکت با ترکیب منحصر به فرد از داده ها, تجزیه و تحلیل ترافیک و فناوری با شور و شوق برای خدمت به مشتریان در سطح جهانی برای ایجاد بینش است که قدرت تصمیم گیری برای حرکت مردم رو به جلو است. مقر اصلی آن در آتلانتاEquifax عمل و یا سرمایه گذاری در 24 کشور در آمریکای شمالی ومرکزی و جنوبی امریکا, اروپاو آسیا و اقیانوس آرام منطقه است. آن است که یک عضو استاندارد اند پورز (S&P) 500® شاخص و سهام عادی در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) تحت نماد EFX. Equifax استخدام حدود 11,000 کارمند در سراسر جهان. برای اطلاعات بیشتر Equifax.com و به دنبال این شرکت خبری در توییتر و LinkedIn.

برای اطلاعات بیشتر
کیت واکر برای Equifax USIS
404-885-8058
MediaInquiries@equifax.com

منبع Equifax, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.equifax.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im