مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برش اوباما-دوران حکومت که مجبور زغال سنگ گیاهان برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای از جیوه و دیگر سلامت انسان خطرات محدود کردن مقررات در آینده از آلاینده های هوا توسط نفت و زغال سنگ گیاهان.

آژانس حفاظت از محیط زیست رئیس Andrew Wheeler سابق زغال سنگ لابی که مشتریان را بدست بسیاری از مقررات حرکت صعودی آنها خواسته از مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت تعیین شد, اعلام نهایی نسخه از تضعیف حکومت بعد پنج شنبه.

محیط زیست و بهداشت عمومی گروه و قانونگذاران دموکرات گسله دولت برای فشار دادن به جلو با حرکت صعودی در شش ماه آخر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترم جاری — در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ناخن جهان مورد توجه است.

با حرکت صعودی آلودگی هوا حمایت از “سازمان حفاظت محیط زیست است اما تضمین این که سطوح بالاتری از مضر آلودگی هوا آن را سخت تر برای مردم را به بهبود می یابند در دراز مدت” از بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به آسیب پایدار بیماری به قربانیان قلب و ریه گفت: دلاور بهداشت ، تام Carper ارشد دموکرات در سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته.

سازمان حفاظت محیط زیست در جای خود باقی مانده استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای از جیوه است که مربوط به آسیب های مغزی و بیماری های دیگر است. اما این سازمان انتظار می رود به عدد کاهش مزایای بهداشت و درمان است که تنظیم کننده می توانید نظر در تدوین قوانین, در نتیجه چالش اساسی پایه ای برای سال 2011 دولت اوباما قانون و امثال آن در آینده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد جیوه پاکسازی شد “مناسب و لازم است” یک حقوقی معیار تحت این کشور را نقطه عطفی قانون هوای پاک و شروع به کار در سال 2018 به عقب مقررات. آن است گفت: این تغییر نیاز به ارائه “نظارتی یقین” و دقیق تر محاسبه بهداشت عمومی به نفع حکومت.

تغییر حکومت “با هدف رفع نادرست حسابداری ساز که آخرین دولت استفاده می شود برای توجیه هر اقدام نظارتی صرف نظر از هزینه های” مندی Gunasekara یک جمهوری خواه سیاست مدافع گفت: یک کمیته مجلس در ماه فوریه است. Gunasekara شده به سازمان حفاظت محیط زیست رئیس ستاد.

اوباما قانون منجر به چه برقی آب و برق گفت بود که 18 میلیارد دلار پاکسازی جیوه و دیگر مواد سمی از دودکش های نیروگاه با سوخت زغال سنگ. کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست’ تجزیه و تحلیل خود گفت: حکومت staved خاموش عطارد ویرانگر عصبی آسیب به کودکان و مانع از هزار نفر از مرگ و میر زودرس در میان دیگر مزایای بهداشت و درمان.

اکثر نیروگاه با سوخت زغال سنگ در حال حاضر ساخته شده ارتقاء فن آوری مورد نیاز 2011 جیوه قانون است. بسیاری از آب و برق باید خواست تهمت و دولت نه به جلو بروید با پنج حرکت صعودی از ترس گران حقوقی جنگ منجر خواهد شد.

فرد کروپ جمهور از محیط زیست دفاع صندوق حمایت گروه گفت: اوباما-دوران جیوه استانداردهای در حال حاضر ثابت می شود “یک موفقیت چشمگیر,” کاهش آلودگی جیوه از نیروگاه های زغال سنگ بیش از 80 درصد است. “با تشکر از این حیاتی هوای پاک حمایت همه ما باید کمتر سم در هوا تنفس می کنیم و غذایی که می خوریم” کروپ در بیانیه ای گفت.

زغال سنگ نیروگاه های برق در این کشور هستند تنها بزرگترین ساخته دست انسان منبع جیوه و آلاینده که وارد زنجیره غذایی از طریق ماهی ها و دیگر موارد است که مردم مصرف می کند.

در سال 2017, Wheeler, در حالی که هنوز یک لابی به همراه زغال سنگ نجیب زاده رابرت موری در برخی از موری تماس جدید مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه. موری هل دادن یک لیست مورد نظر حرکت صعودی از مقررات زغال سنگ و همچنین درخواست عمده کاهش نیروی انسانی در سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر تغییرات در دولت تخته.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او اعطا کرده چند تا از موری درخواست از جمله دور انداختن یک اوباما-عصر تغییر آب و هوا تلاشی که باید تشویق آب و برق را به حرکت به تمیز کننده اشکال انرژی از زغال سنگ.

در حال سقوط و در حال حاضر کاهش قیمت گاز طبیعی و ارزان تر هزینه های انرژی خورشیدی و بادی را ساخته اند آن را دشوار برای نیروگاه با سوخت زغال سنگ در ایالات متحده در بازار منجر به کاهش در تولید زغال سنگ و زغال سنگ انرژی در کشور با وجود تهمت نجات یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im