Envirotels اعلام کربن خنثی سفر رزرو

پرتلند سنگ., 5 جولای سال 2020 /PRNewswire/ — سال گذشته این تیم در Envirotels آغاز شده در حال توسعه نوع جدیدی از سفر-رزرو پلت فرم: یکی که با تمرکز بر محیط زیست مسئول سفر و اقامت. در سال 2020 این شرکت گرفته شده ماموریت خود را حتی بیشتر با اعلام این خبر که همه از آن رزرو خواهد بود کربن خنثی است. هر رزرو از طریق Envirotels خواهد شد در حال حاضر شامل کاشت درختان به اندازه کافی برای جبران انتشار کربن در ارتباط با رزرو ساخته شده است.

هر بار که یک مشتری می سازد رزرو Envirotels گیاهان و درختان که جبران انتشار کربن تولید شده از این مربوط به سفر رزرو کنید. هر درخت می تواند ضبط بیش از 200 پوند CO2 در طول عمر خود را.

“کربن بی طرفی همواره بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار ما طرح” یادداشت بنیانگذار ویلیام رادماکر. “و مانند هر چیز دیگری که ما انجام دادیم و این بار به حق آن را دریافت. ما می تواند به سمت چپ واقعی کاشت به شخص ثالث و سمت چپ آن را که در آن اما در عوض ما برای انتخاب یک رویکرد مستقیم که نشان دهنده مشتریان ما سرمایه گذاری پایدار در سفر است.”

در حال حاضر Envirotels با این نسخهها کار به طور مستقیم با مالکان در Candeias do Jamari, برزیلیک محل در غرب آمازون به کاشت درخت که جذب کربن تولید گازهای گلخانه ای در حالی که کمک به پایدار به اقتصاد محلی. آن زمان توافق شامل یک قطعه زمین در Piscicultura Paru مزرعه قادر به حفظ بیش از 30000 تازه کاشته شده درختان. بیش از 7000 درختان در حال حاضر کاشته شده است و در زمان کوتاه. آینده توافق با مالکان در حال حاضر در کار می کند. رادماکر هدف بلند پروازانه است اما قابل تحسین ” من می خواهم به reforest آمازون.’

این رویکرد مستقیم تضمین می کند که تمام درختان در ارتباط با پروژه کمک معنی داری به زندگی و اقتصاد از مزرعه. بسیاری از درختان در برنامه ریزی برای کاشت میوه با نشان تجاری اهمیت به ویژه در تولید لوازم آرایشی طبیعی. دیگر نشان دهنده گونه های در معرض خطر از جمله شدت بیش از برداشت برزیل مهره درخت.

کار به طور مستقیم با کشاورزان همچنین اجازه می دهد تا Envirotels برای پیگیری هر درخت آن گیاهان و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مشتریان خود است. شرکت TreeTracker نرم افزار اجازه می دهد تا مشتریان که کتاب را از طریق Envirotels به شناسایی دقیقا همان است که درختان کاشته شد برای جبران سفر خود را و به دنبال توسعه است.

“ما TreeTracker ممکن است سریعترین گام برنامه بر روی گوشی هر کسی می گوید:” رادماکر با خنده “اما این یک یادآوری است که انتخاب های ما واقعا باید عواقب. حتی در حال حاضر زمانی که سفر به طور چشمگیری کند شده ایم لذت بردم فوق العاده درجه وفاداری مشتری است. ما صفر-کربن ابتکار و TreeTracker برنامه فقط دو تا از این راه است که ما جشن می گیرند و پاداش مشتریان ما سرمایه گذاری در زندگی پایدار و سفر مسئول.”

در مورد ENVIROTELS:

Envirotels آنلاین آژانس مسافرتی (OTA) با یک ماموریت – کاهش و جبران مربوط به سفر کربن تولید گازهای گلخانه ای. برای هر رزرو شده در سایت درختان کاشته شده در جنگل های بارانی آمازون به منظور جبران مرتبط CO2 تولید گازهای گلخانه ای. Envirotels انجام هر گونه استفاده از شرکت های شخص ثالث به کاشت درختان خود را. آنها ‘چکمه بر روی زمین در برزیل‘ را قادر می سازد که Envirotels به همکاری با مالکان و کشاورزان برای رسیدن به توافق که در آن درختان کاشته می شود در زمین های خود را که تضمین شده برای محافظت شود. Envirotels با استفاده از روش کاشت درخت است که به مالکان درآمد مستقیم به آنها را تشویق به دیدن درختان به عنوان عملی منبع درآمد به عنوان مخالف به یک منبع است که باید deforested. در علاوه بر این به ارائه سنتی رزرو آنلاین خدمات Envirotels فراهم می کند, زیست, سفر, اطلاعات, راهنمایی, منابع, و بهترین شیوه برای کشورهای عضو اکو آگاهانه مسافر. Envirotels معتقد است که دوستدار محیط زیست, سفر, بهتر است برای هر کس (از جمله سیاره) و آن را ندارد به هزینه بیش از سنتی سفر. آنها بر این باورند که پایدار سفر آمده باید در قیمت بالاتر نقطه. در حال حاضر Envirotels جهانی هتل موجودی بیش از 100 ، 000 هتل ها در برخی از پایین ترین قیمت در وب است. آنها با همکاری یک جهان پیشرو Bedbank به ارائه قیمت با تخفیف بسیار برای مصرف کننده.

تماس با ما:
ویلیام رادماکر موسس – Envirotels
305.753.8230
[email protected]

منبع Envirotels

لینک های مرتبط

https://envirotels.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im