ورود هفتم فصل Vikings مربی مایک زیمر ممکن است نیاز به تعمیرات اساسی تیم او ساخته شده است

– شش زمستان پیش و پس از او در زمان وایکینگ ها سر مربیگری کار است که در دسترس قرار گرفت در بخشی به دلیل 480 امتیاز تیم مجاز به سال قبل از مایک زیمر بررسی خود را فهرست و آماده خود را برای یک رفع آن ،

“ما در عمق نمودار,” او گفت:. “این بسیار زشت است که در آن نقطه بنابراین ما تا به حال به دستکاری آن است.”

وایکینگ ها با جدا دیرین وسایل Jared Allen و کوین ویلیامز امضا بینی مقابله با Linval یوسف و cornerback کاپیتان Munnerlyn در اولین روز از رایگان آژانس و استفاده 2014 پیش نویس نهم کلی انتخاب در linebacker آنتونی Barr. حرکت آغاز شد تعمیرات اساسی سوخت پیش نویس سرمایه — سه میدارد دور اول دو دوم سرآمد و دو سوم سرآمد از 2014-18 — که وایکینگها’ یک بار کثیف دفاع به یک مدل از ثبات است.

از 10 مدافعان آغاز شده که حداقل 13 بازی در سال 2019 نیم شده بود با این تیم برای هر یک از زیمر شش فصل دیگر پنج شده بود در مینه سوتا برای پنج نفر از این سال است. وایکینگ ها شروع به پریدن کرد از 32 به تاریخ 11 در نقاط مجاز در طول زیمر اولین فصل; آنها نمی رسید کمتر از نهم پس از.

اما شش سال از تداوم قابل ملاحظه ای طولانی از زمان در NFL چرخه زندگی و وایکینگ ها به نظر می رسد رهبری به سال 7 تحت زیمر با clear-eyed رئالیسم. حقوق و دستمزد خود را کلاه وضعیت, فشرده, تنگ, از سال قابل ملاحظه قرارداد به نگه داشتن خود را از بازیکنان و یک معامله سودآور برای کارفرمایی کرک عموزاده وادار می تواند تصمیم گیری های دشوار در تعدادی از جانبازان در زمانی که وایکینگ ها به نظر می رسد تمایل به دنبال به روز رسانی برای دفاع نشان داد که نشانه هایی از لغزش است.

تمدید قرارداد برای عموزاده که تا یک سال سمت چپ در سه سال مبلغ 84 میلیون دلار قرارداد او امضا شده در سال 2018 می تواند با یک ساختار است که فراهم می کند وایکینگ ها کلاه امداد و به طور گسترده ای برگزار باور در NFL سراغ ترکیب بود که آنها به زودی می تواند انتخاب کردن برای یک قرارداد جدید با کارفرمایی هر دو زیمر و مدیر کل ریک Spielman ستایش آشکارا در ایندیاناپولیس.

چنین معامله لزوما نمی تواند یک نوش دارو برای وایکینگها’ کلاه مسائل: عموزاده با اهرم قوی پس از یک حرفه ای در سال بعید به نظر می رسد به یک تخفیف عمده زمانی که کارفرمایی بازار است به عنوان قوی به عنوان افراد و قوانین در سال آخر NFL را توافق دسته جمعی جلوگیری می کند مینه سوتا از پرداخت عموزاده حاشیه ای در حقوق و دستمزد پایه در این سال قبل از چاشنی بزرگ حقوق به سال حکومت جدید CBA.

که به معنی یک معامله برای کارفرمایی می تواند یک قطعه — اما نه تمامیت — وایکینگ ” کلاه راه حل است.

دفاعی تجدید نظر می رسد قریب الوقوع است. معمار دفاع اذعان به همان اندازه است.

“ما مقدار زیادی از کار را به انجام با توجه به آنچه اتفاق می افتد و که در آن ما به” زیمر گفت. “ما مقدار زیادی از کار را به انجام, اول از همه بدانند بازیکنان و پس از آن بدانند که طرح آنها می توانید انجام دهید.”

تغییر دفاع

تغییر عمده می تواند در دفاعی backfield که در آن ایمنی آنتونی هریس و, cornerbacks Trae Waynes و Mackensie الکساندر مجموعه به آمار آژانس رایگان. الکساندر مشتاق به تست بازار در حالی که Waynes و هریس می تواند قیمت خود را از وایکینگها’ محدوده. هریس گره خورده است برای NFL سرب در interceptions سال گذشته و حتی اگر Waynes نگاه آسیب پذیر در گذر پوشش در زمان او 27 سال سابق در دور اول انتخاب کنید در یک موقعیت تقاضا بالا است.

Cornerback خاویر رودز که نوبت 30 در ماه ژوئن پس از دو فصل ناامید کننده می تواند یک کلاه مصدوم. وایکینگ ها متحمل 4.8 میلیون دلار از پول مرده اگر آنها منتشر رودز با سه سال در سمت چپ خود را اما آنها می توانید ذخیره کنید $8.1 میلیون نفر از کلاه فضا.

“خاویر شده است یک حرفه ای کاسه گوشه می دانید؟” Spielman گفت. “او شاید تا به حال نه به عنوان بزرگ از یک سال به عنوان او تا به حال در گذشته اما او هنوز هم به ما کمک کرد تا برنده بازی است. بنابراین او فقط یکی از آنها درست مثل هر بازیکن دیگر. بحث ما در مورد تمرین تیم ملی ، شما را به هر یک از این بازیکنان فردی و سپس ارزیابی جایی که آنها در در حرفه خود و جایی که آنها در مالی و سپس شما را به تصمیم گیری است.”

وایکینگ ها می تواند تکیه بیشتر بر 2018 اول طفیلی مایک هیوز به عنوان به خوبی به عنوان Holton تپه و کریس بوید. گفتنی استار تریبیون در ماه ژانویه که هیوز شکست یک مهره در گردن او در پایان فصل هر چند زیمر گفت: در این هفته گوشه است “رفتن به خوب است.”

همانطور که برای آنچه که او می تواند انتظار از جوان خود گوشه زیمر گفت: “آنها هنوز هم یک راه دور کمی است.

“هیوز و تپه و Boyd آنها توانایی آن را انجام دهد. مانند در طول این فصل من به آنها انتساب است که من می خواستم آنها را به انجام هر روز و آنها آن را انجام داد. که به من می گوید که آنها می خواهند به آن را انجام دهد. من فکر می کنم که نیمی از نبرد است.”

ایده های جدید ممکن است

پایان دفاعی Everson Griffen باطل نهایی سه سال از قرارداد در ماه ژانویه (هر چند زیمر گفت: در این هفته او انتظار Griffen به بازگشت به وایکینگ ها) و این تیم می تواند جبران $10.4875 میلیون در کلاه فضایی با انتشار یوسف. هر ترکیبی از حرکت می تواند باعث تغییر در دفاع در سال 2020 و زیمر گفت: آنها ممکن است مجبور به تغییر برخی از “فشارهای پوشش و جبهه” را با توجه به یک گروه جدید از مدافعان.

وایکینگ ها می تواند با تکیه بر جدید دفاعی دستیار دوم کیپر مختلف حمله رعد اسا به نظر می رسد با استفاده از سرمربی سابق و دفاعی هماهنگ کننده تخصص با منطقه blitzes و نامتعارف جبهه از 3-4 طرح او به خصوص با استیلرز و هکرها.

وایکینگ ها ممکن است به عنوان بسیاری از plug-and-play رویکرد آنها لذت بردم در دفاع در سال های اخیر است.

“این است که آنچه در آن است” زیمر گفت: از تغییرات بالقوه در دفاع. “اگر از آن است که راه پس ما فقط باید برای انجام یک کار خوب نگه داشتن بچه ها در آن وجود دارد و مطمئن شوید که آنها می توانند بازی و تلاش برای کمک به آنها را به عنوان بهترین ما می توانیم. ما قصد داریم به گریه چون ما ندارد و برخی از این بچه ها.

“کار ما این است که به شکل از چگونه به بچه ها در آن وجود دارد و آنها را به بازی.”

قرارداد عموزاده?

وایکینگ ها در حال برنامه ریزی برای انجام یک کمی کمتر از 200 میلیون دلار در کلاه تعهدات به 2020 لیگ سال که حقوق و دستمزد کلاه گزارش شده است و پیش بینی شده بین $196 میلیون و 201 میلیون. عموزاده حمل 31 میلیون دلار کلاه آمار در فصل نهایی خود را به طور کامل تضمین شده معامله و به طور گسترده ای برگزار باور در ترکیب هفته گذشته که وایکینگ ها به زودی به دنبال یک معامله جدید با کارفرمایی بود که ریشه در ایده آنها می تواند ساختار آن را به پایین تر عموزاده’ کلاه شماره برای سال 2020 است.

وایکینگ ها را به دیدن اگر بازیکنان جدید را تایید CBA قبل از شروع لیگ سال در مارس 18 — و اگر لیگ عمل خواهد شد توسط قوانین از توافق جدید در سال 2020 و یا چوب با مقررات در محل معامله. اگر پیر CBA قوانین هنوز هم در محل وایکینگ ها می برخی از پارامترهای منحصر به فرد به عنوان آنها در ساختار یک عموزاده معامله است.

لیگ را 30% قانون که طول می کشد اثر در طول فصل نهایی از یک CBA, تصریح می کند هیچ بازیکن پایه حقوق و دستمزد را افزایش می دهد سالانه بیش از 30 درصد از آنچه که او باعث می شود در آخرین CBA سال است.

امضای پاداش به حساب نمی آید به سمت 30 درصد قانون و ضربه زدن به کلاه سالانه افزایش طول عمر معامله (تا پنج سال) بنابراین وایکینگ ها هنوز هم می تواند استفاده از این مکانیزم برای گسترش برخی از قرارداد درپوش ارزش. اما هر چه حقوق و دستمزد پایه آنها به او در سال 2020 خواهد مجموعه ای از محدودیت های سالانه خود را افزایش می دهد; اگر آنها پرداخت عموزاده $10 میلیون پایه این سال, برای مثال آنها می توانند تنها با بالا بردن مقدار 30 ٪ یا $3 میلیون در هر سال از این معامله.

لمس کردن و رفتن

عموزاده تضمین شده است را به $29.5 میلیون در سال 2020 است. او نوشته دوم بالاترین رهگذر امتیاز در تاریخ حق رای دادن در سال گذشته قبل از برنده اول خود را حرفه ای بازی حذفی. او را تبدیل کند 32 تا مرداد و در عین حال به نظر می رسد در یک وایکینگ ها گزارش آسیب. وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن او به امضای یک قرارداد جدید بدون پارامتر است که آن را به ارزش خود را در حالی که یا در اشکال جدید تضمین پول یا پول نقد به جلو. وایکینگها’ چالش به عبارت دیگر خواهد بود به ساختار یک معامله است که موجب صرفه جویی در کلاه ارزش در حال حاضر و هنوز هم می پردازد عموزاده به اندازه کافی برای او به ثبت آن است.

“ما بسیاری از چیزها را در فهرست اولویت” Spielman گفت. “من می دانم که فقط ارزیابی که در آن کرک شد در سال گذشته و قرار دادن او را در یک سیستم است که بسیار تاکید می کند آنچه او می کند به خوبی با این بازی اکشن و ایجاد یک بازی در حال اجرا و دقت خود را به هیچ یک دوم است, به اعتقاد من, در این لیگ که او هم در جیب — نه تنها کوتاه یا متوسط اما همچنین زمانی که او می اندازد پایین میشه.

“برای رفتن به یک سیستم برای دو سال در یک ردیف ما فقط دیدن او در حال پیشرفت و بهبود بیشتر است.”

عموزاده معما یکی از وایکینگها’ بالاترین-مشخصات offseason مسائل. Spielman همچنین در اشاره تمدید مذاکرات برای در حال اجرا پشت Dalvin طبخ در حالی که کاهش به بحث در مورد زیمر یا خود قرارداد وضعیت; هر دو مربی و جنرال موتورز در سال های پایانی خود را می پردازد.

تصمیم گیری وایکینگ ها را در هفته های آینده ممکن است به خوبی شکل باقی مانده از Spielman و زیمر زمان با هم.

“شما نمی خواهید به زانو حرکت تند و سریع تصمیم گیری فقط به خاطر اینکه شما دیوانه بعد از ما بازی بسیار خوبی [در پلی آف] در برابر سن Fran پس ناگهان همه از یک [شما فکر می کنم] هیچ کس خود را در 53 می توانید بازی چون شما خیلی احساسی خام از آن” Spielman گفت. “بنابراین شما فقط می خواهم به فقط مطمئن شوید که شما در حال دور شدن از آن و پس از آن هنگامی که شما دوباره شما رو یک دیدگاه کاملا متفاوت از اگر شما فقط در تلاش برای ایجاد زانو حرکت تند و سریع تصمیم گیری کردن احساسات خام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>