ثبت نام در آریزونا پزشکی برنامه های بازدید ضبط 2M بزرگسالان و کودکان

آریزونا پزشکی برنامه آمار یک رکورد بالا ثبت نام از 2 میلیون نفر در این ماه و برخی از کارشناسان پیش بینی اعداد را ادامه خواهد داد به افزایش است.

آخرین اعداد نشان می دهد 27 درصد — حدود 1 از هر 4 ساکنان دولت — تحت پوشش توسط دولت برنامه بیمه درمانی برای افراد کم درآمد است.

مقررات فدرال coronavirus قانون است که جلوگیری از آریزونا از disenrolling مردم از این برنامه ممکن است کمک به افزایش است. در عین حال با توجه به از دست دادن شغل و تنگنای اقتصادی که COVID-19 همه گیر باعث شده است که برخی از کارشناسان پیش بینی رشد بیشتر در پزشکی ثبت نام در هفته های آینده و ماه.

وجود ندارد اخیر اطلاعات ملی در مورد اینکه آیا پزشکی ثبت نام کرده مشخصی در سراسر کشور از آنجا که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر در ماه مارس است. که ماه در ایالات متحده مدیکید برنامه ثبت نام 71 میلیون نفر یا 1 نفر از هر 5 آمریکایی است.

ثبت نام داده ها را برای ماه های پس از ماه مارس هنوز منتشر نشده است اما به تازگی منتشر شده ملی مطالعات پیش بینی افزایش در پزشکی ثبت نام در ایالات متحده به دلیل خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

پزشکی ثبت نام در آریزونا رشد کرده حدود 140,000 نفر از ماه مارس آریزونا داده ها را نشان می دهد. مجموع ثبت نام در آریزونا 14 میلیارد دلار مدیکید برنامه است که به نام آریزونا مراقبت های بهداشتی هزینه سیستم مهار شد 2.01 میلیون نفر به عنوان از 1 ژوئیه.

فدرال coronavirus قانون: AZ نمی تواند disenroll مردم از AHCCCS

یکی از عوامل است که مقامات دولتی می گویند در حال پخش است نقش مهمی را در مجموع ثبت نام شماره فدرال خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند که مانع دولت از بین بردن مردم از پزشکی رول تنها با چند استثنا — مرگ در حال حرکت در خارج از کشور و یا خروج داوطلبانه از برنامه AHCCCS سخنگوی هایدی Capriotti نوشت: در یک ایمیل.

“دو میلیون ثبت نام اعضای بالاترین پزشکی ثبت نام در این برنامه تاریخچه. که افزایش نیست با توجه به برنامه های جدید به همان اندازه به عنوان شما ممکن است فکر می کنم,” او نوشت. “معمولی ثبت نام بوسیله اسباب گردنده است اتفاق می افتد در طول اضطراری برای بهداشت عمومی.”

به طور معمول Arizonans باید تمدید با AHCCCS به صورت سالانه به مطمئن شوید که آنها هنوز هم در جلسه الزامات واجد شرایط بودن. به طور منظم AHCCCS درآمد محدودیت $28,896 یا کمتر در هر ماه برای یک خانواده سه.

جدید قانون فدرال مانع از ایالت از جمله آریزونا که قبول افزایش فدرال پزشکی تطبیق دلار در طول این بیماری همه گیر از disenrolling هر کسی که ثبت نام کرده بود که از 18 مارس سال 2020 و یا هر کسی که تازه ثبت نام تا بعد از ملی اضطراری برای بهداشت عمومی در اعلامیه برداشته شده است.

در حالی که ملی اضطراری تنظیم شده است به اعتبار جولای 25, آن است که انتظار می رود تمدید شود که طولانی تر خواهد شد یخ در disenrollment حداقل تا پایان سال تقویم گفت: جوآن بطری, مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون مرکز برای کودکان و خانواده ها است.

“اعلامیه اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان یک موضوع عملی است برای رفتن به یک بعد از انتخابات موضوع” بطری گفت. “این دفتر بودجه کنگره است که با فرض برای پایه خود که بهداشت عمومی اورژانس در محل تمام از طریق تقویم 2021. متاسفانه این ویروس نیست رفتن به دور در هر زمان به زودی.”

یخ در disenrollment مثبت است برای خانواده ها به دلیل در حال حاضر زمان به از دست دادن سلامت پوشش بطری گفت. به طور معمول, مردم روشن و خاموش پزشکی به عنوان درآمد خود در نوسان است.

“تعداد بسیار کمی از مردمی که به دستمزد پایین کارگران در حال دیدن درآمد خود را افزایش مقدار در حال حاضر و قطعا نه به طور چشمگیری افزایش,” او گفت:. “این اجتناب از بسیاری از نوار قرمز و اداری بوسیله اسباب گردنده است که تولیدی در بهترین زمان. من فکر می کنم disenrollment یخ بسیار مهم است.”

آینده سنبله در AHCCCS ثبت نام به احتمال زیاد

در حالی که اثر فوری در مورد ثبت نام اعداد بود و به طور بالقوه مرتبط با یخ در disenrollment شرایط اقتصادی انتظار می رود به علت ادامه را افزایش می دهد.

در گذشته رکود پزشکی ثبت نام را افزایش می دهد باید عقب مانده بیکاری که به معنی بیشتر سنبله در مدیکید اعداد است که در راه بطری گفت. این ماده از مردم دانستن در مورد گزینه های خود را و داشتن پهنای باند به ثبت نام او گفت:.

“من فکر می کنم ما می توانیم این اعداد به توان رفتن تا در شش ماه آینده” بطری گفت.

“آنچه که ما شنیده ایم از برخی از دولت ما همکاران در سراسر کشور است که خانواده ها واقعا متمرکز شده است در تلاش خود را برای دریافت بیمه بیکاری و خود را ضربه محکم و ناگهانی (food stamp) مزایای در صورت نیاز. آنها در اولویت است و نمی کردم به این سوال پزشکی نشده است.”

مزایای بیکاری: برخی از Arizonans در مورد بازگشت به کار با توجه به مسائل بهداشتی را می توانید در ادامه به بیکاری

با توجه به وضعیت اقتصادی خیلی بیشتر از مردم خواهد شد به احتمال زیاد ثبت نام در پوشش مدیکید که آنها از دست دادن شغل خود و کارفرما بر اساس پوشش گفت: رابین Rudowitz co-مدیر قیصر خانواده مبانی برنامه در پزشکی و بیمه.

“ما برخی از تجزیه و تحلیل چند ماه پیش که نگاه مردم از دست دادن شغل خود را بر اساس پوشش و شغل خود را و آن را پیشنهاد اکثریت بزرگی از مردم در آن گروه خواهد تبدیل شدن به واجد شرایط برای مدیکید” او گفت:.

“ما می دانیم که از قبلی رکود اقتصادی که مدیکید یک ضد ادواری برنامه بنابراین در طول رکود زمانی که مردم از دست دادن شغل و درآمد خود را بیشتر مردم در برنامه ثبت نام.”

آوریل اطلاعات در پزشکی ثبت نام در سراسر ایالات متحده انتظار می رود که منتشر شد بعد از این ماه Rudowitz گفت.

“به دنبال یک یا دو ماه که ما پیگیری آنچه اتفاق می افتد با اقتصاد وجود دارد قطعا پیش بینی است که اثرات اقتصادی خواهد شد در نتیجه افزایش مدیکید ثبت نام.”

‘هیچ تلاش ملی’ به اجازه خانواده می دانند که گزینه های خود را

آلن Gjersvig مدیر اطلاع رسانی و ثبت نام برای آریزونا داد برای مراکز بهداشتی و درمانی گفت: او شگفت زده شده در ماه های اخیر که بیشتر Arizonans نشده اند تقاضا برای AHCCCS و نگران است که خانواده ها متوجه ممکن است گزینه های خود را.

“من نگران هستم که خانواده ها ممکن است آگاه از در دسترس بودن از پوشش به ویژه برای فرزندان خود” جورج تاون دانشگاه بطری گفت. “اگر شما از خانواده هایی که به تازگی بیکار و یا از دست داده اند و درآمد شده است وجود دارد هیچ تلاش ملی به اجازه خانواده ها می دانند که پوشش گزینه های ممکن است در دسترس است.”

در حالی که وجود دارد محدودیت زمان و مهلت در برخی از انواع بیمه وجود دارد نه برای AHCCCS و KidsCare — خانواده ها و افراد ممکن است ثبت نام در این برنامه ها در طول سال. برنامه های کاربردی ممکن است را مشاهده کنید آنلاین.

Arizonans که به تازگی خود را از دست داد بیمه درمانی ممکن است تماس با یک ایالت شبکه بهداشت و درمان بیمه assisters که ارائه خواهد شد به صورت رایگان. رفتن به www.coveraz.org/Connector تماس بگیرید و یا 800-377-3536 به صورت دو زبانه کمک کند.

افرادی که بیکار هستند که در حال ایجاد و افرادی که به تازگی از دست داد پوشش بیمه سلامت باید گزینه های در علاوه بر این به AHCCCS, Gjersvig گفت.

  • برخی از افرادی که ممکن است از دست داده اند و حمایت کارفرما بیمه خواهد بود واجد شرایط برای کبرا (تلفیقی اتوبوس بودجه آشتی عمل است که بیمه برای افراد پس از دست دادن شغل). اما کبرا است بسیار گران قیمت به دلیل مصرف کنندگان پرداخت خود را در هر دو بخش و کارفرما از حق بیمه ماهانه.
  • مردم که از دست داده اند پوشش در گذشته 60 روز در حال واجد شرایط برای دوره ثبت نام ویژه در بیمه سلامت بازار (healthcare.gov). بسیاری از مردم که از دست داده اند پوشش و درآمد خواهد شد در حال حاضر واجد شرایط به صورت قابل توجهی کمک مالی است که می تواند پوشش مقرون به صرفه است. در اکثر موارد پوشش از Healthcare.gov خواهد بود هزینه ای کمتر از کبرا.

بیشتر پوشش بهداشت و درمان برابر بهتر سلامت

Arizonans ممکن است متفاوت درک این واقعیت است که 27 درصد از جمعیت ما در AHCCCS گفت: Swapna ردی بالینی دستیار استاد در دانشگاه ایالتی آریزونا دانشکده بهداشت راه حل.

دهه از داده ها نشان می دهد مردم در پزشکی سلامتی بهتر نتایج از افرادی که هیچ بیمه درمانی.

“این واقعا بستگی دارد که چگونه مردم مدیکید. این یکی از عمده ما امنیت شبکه; برخی از مردم فکر می کنم آن است که ما بزرگترین شبکه امنیت در این کشور” ردی گفت.

“و در عین حال ما به عنوان یک کشور می آیند به نوعی اجماع از آنچه ما فکر می کنم در مورد پزشکی. مدیکر و مدیکید منتقل شد در همان قانون در سال 1960 توسط LBJ و در عین حال مدیکر چیزی است که به عنوان یک ملت ما برای بخش بزرگتر احساس پرشور در مورد حفاظت است. پزشکی, مردم باید نظرات مختلف است.”

برخی از این برداشت باید با چه کسی در پزشکی. این در درجه اول در کودکان و افراد معلول از لحاظ اقتصادی محروم ارشد شهروندان کم درآمد و کار خانواده است.

AHCCCS در آریزونا در سال 1982 تاسیس شد. تغییر سیاست های عمومی در طول سال باعث ثبت اعداد به کوچک شدن و گسترش است. در سال 1985 AHCCCS ثبت نام 144,450 مردم است.

اخیرا آریزونا گسترش مدیکید در سال 2013 بازسازی شده بدون فرزند بزرگسالان به AHCCCS و همچنین افزایش محدودیت های درآمد که منجر به بزرگتر AHCCCS جمعیت.

“اگر بیشتر مردم برای به دست آوردن پوشش بیمه سلامت آن را یک چیز خوب به خصوص در یک بیماری همه گیر هنگامی که شما نیاز به بیمه بهداشت و درمان هنگامی که شما نیاز به پوشش زمانی که شما نیاز به مراقبت های بهداشتی” ردی گفت.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است برای دیدن ارزش خالص ایمنی مانند پزشکی چون من فکر می کنم آنچه که ما باید با خودمان صادق در مورد این است که ما در حال تجربه رکورد افزایش بیکاری, نرخ, و آنچه ما می دانیم این است که اکثریت این کشور را دریافت بیمه خود را از طریق کارفرمای خود.”

ردی گفت: آریزونا پزشکی ثبت نام کرده شده است به طور معمول بالاتر از سطح ملی از ثبت نام. در حالی که این اولین بار است که این اعداد رسیده اند 2 میلیون, این اولین بار نیست که یک چهارم از جمعیت این ایالت شده است و ثبت نام او گفت:.

پس از مدیکید گسترش AHCCCS ثبت نام شروع به افزایش است و اغلب شامل 25% یا بیشتر از جمعیت است. قبل از آن به طور معمول در حدود 20٪.

ثبت نام بوده و حداقل 25 درصد در طول سال 2020 با اعداد به طور پیوسته افزایش از ماه آوریل.

رفتن بدون بیمه یک گزینه بد کارشناسان می گویند به دلیل آن می تواند منجر به فاجعه بار صورتحساب های پزشکی برای خانواده ها. و اگر آنها نمی توانند پرداخت صورتحساب آن نظام بهداشت و سلامت باید جذب هزینه. همیشه ارزان تر زمانی که مردم بیمه در مقابل بیمه.

اگر کبرا یا قانون مراقبت مقرون به صرفه بازار برنامه نیست گزینه های باقی مانده از گزینه این است که پزشکی که در آریزونا به خوبی اجرا مقرون به صرفه برنامه ردی گفت.

“آن بوده است و به نوعی یک قهرمان گمنام برای مدت زمان طولانی در این کشور و این دولت” ردی گفت.

رسیدن به خبرنگار بهداشت استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید