شیکاگو, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — Enova بین المللی (NYSE: ENVA) پیشرو در فن آوری مالی و تجزیه و تحلیل شرکت ارائه مصرف کنندگان و کسب و کار کوچک وام و تامین مالی امروز اعلام کرد آن ارائه خواهد شد $500,000 به پشتیبانی COVID-19 مربوط به فعالیت های امداد در شیکاگو که در آن اکثریت کارکنان آن زندگی و کار می کنند. بودجه کمک خواهد کرد که حمایت از شیکاگو جامعه COVID-19 پاسخ صندوق و شیکاگو کسب و کار کوچک تابآوری صندوق.

“Enova مفتخر است به عنوان پیشرو در شیکاگو FinTech و ما متعهد به کمک به کارکنان شرکت و مشتریان ما و شهرستان ما آن را از طریق coronavirus همه گیر هم گفت:” دیوید فیشر, Enova مدیر ارشد اجرایی. “این بودجه را پشتیبانی ما شهر را به مردم و کسب و کارهای کوچک برای کمک به اطمینان حاصل شود شیکاگو باقی مانده است پر جنب و جوش و پر رونق است.”

شیکاگو جامعه COVID-19 پاسخ صندوق تاسیس شده توسط ایران راه از مترو شیکاگو, شیکاگو جامعه اعتماد و شهر شیکاگو به حمایت های محلی و سازمان های غیر انتفاعی در خدمت شیکاگو منطقه آسیب پذیر ترین همسایگان است. کمک به صندوق به سمت منطقه ای که سلامت و خدمات انسانی سازمان است که در حال تجربه یک افزایش در تقاضا برای خدمات از همسایه ها و جوامع به طور قابل توجهی تحت تاثیر coronavirus شیوع. وجوه اهدا شده توسط Enova خواهد شد پیوستن به این تلاش جمعی برای کمک به اطمینان حاصل شود این سازمان باید منابع آنها نیاز به ادامه به کار در بالاترین ظرفیت و ارائه شیکاگو همسایگان با دسترسی به نیازهای اساسی در این زمان بحران.

شیکاگو کسب و کار کوچک تابآوری صندوق اعلام شد شهردار لری Lightfoot در ماه مارس در همکاری با کاتالیزور صندوق به ریاست خزانه دار ملیسا Conyears-اروینو دیگر حامیان مالی خصوصی. صندوق کمک خواهد کرد که برای ارائه کسب و کارهای کوچک با پول نقد اضطراری جریان در طول COVID-19 بحران بهداشتی. Enova سهم استفاده خواهد شد توسط این صندوق برای ارائه کسب و کارهای کوچک با وام های کم بهره. برنامه های کاربردی در حال حاضر در شیکاگو کسب و کار کوچک تابآوری صندوق سایت.

در علاوه بر این به این سهم Enova در حال گسترش است شما تصمیم می گیرید Enova می دهد برنامه ای است که اجازه می دهد تا اعضای تیم به معرفی و رای گیری در سازمان های اضافی برای هر یک از دریافت $10,000. Enova نیز تشویق اعضای تیم برای استفاده از آن خیریه مطابقت برنامه که مسابقات کارکنان, کمک های مالی تا $250. در اواسط ماه مارس Enova نقل مکان کرد و همه کارکنان آن به کار از راه دور و شرکت حمایت همه 1,200 اعضای تیم که انتقال به طور موقت کار از راه دور برنامه با پرداخت اضافی برای پوشش هزینه های اتفاقی.

در مورد Enova

Enova (NYSE: ENVA) پیشرو در ارائه آنلاین خدمات مالی به غیر از نخست مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک ارائه دسترسی به اعتباری طراحی شده توسط خود را تجزیه و تحلیل پیشرفته فن آوری های نوآورانه و جهان-کلاس آنلاین پلت فرم و خدمات است. Enova ارائه بیش از 6 میلیون مشتری در سراسر جهان با دسترسی به بیش از 20 میلیارد دلار در وام و تامین مالی است. مالی و فن آوری شرکت با مجموعه ای از مارک های قابل اعتماد در خدمت مصرف کنندگان از جمله CashNetUSA®, NetCredit® و Simplic®; دو مارک در خدمت کسب و کارهای کوچک, Headway سرمایه® و کسب و کار حامی®; و آنلاین ارائه می دهد پلت فرم وام خدمات به وام دهندگان. از طریق آن Enova گیری™ نام تجاری آن را نیز ارائه بر روی تقاضا تصمیم گیری-تکنولوژی ساخت و در زمان واقعی پیش بینی تجزیه و تحلیل خدمات به مشتریان. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و مارک های خود در www.enova.com.

منبع Enova International, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.enova.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im