دالاس, Feb. در 5 سال 2020 /PRNewswire/ — EnLink Midstream, LLC (NYSE: ENLC) (EnLink) امروز اعلام کرد که نمایندگان EnLink شرکت خواهد کرد و دیدار با سرمایه گذاران در مورگان استنلی جهانی برق و انرژی کنفرانس در شهر نیویورک در روز شنبه, آوریل 4.

EnLink را در سه ماهه چهارم و سال 2019 گزارش سه ماهه خواهد بود در دسترس ساخته شده در فوریه 25 پس از نزدیک به بازار در سرمایه گذاران ، صفحه www.EnLink.com.

در مورد EnLink Midstream
EnLink Midstream قابل اعتماد عمل متفاوت midstream پلت فرم ساخته شده است که به صورت دراز مدت و پایدار ایجاد ارزش. EnLink را در بهترین سطح خدمات دهانه midstream زنجیره ارزش ارائه گاز طبیعی و نفت خام و میعانات گازی و NGL قابلیت های. ما به عمد ساخته شده یکپارچه دارایی سیستم عامل برتر در تولید حوضه و هسته تقاضا مراکز از جمله پرمين حوضه اوکلاهما, تگزاس شمالیو سواحل خلیج فارس. EnLink قوی مالی بنیاد و تعهد به اجرای برتری درایو رقابتی و بازده و ارزش برای ما کارکنان و مشتریان و سرمایه گذاران. مقر اصلی آن در دالاس, EnLink است که عموم معامله از طریق EnLink Midstream, LLC (NYSE: ENLC). بازدید www.EnLink.com به یاد بگیرند که چگونه EnLink متصل انرژی به زندگی است.

روابط سرمایه گذار: Kate Walsh, معاون رئیس جمهور از روابط سرمایه گذار & مالیات 214-721-9696, kate.walsh@enlink.com
روابط رسانه ای: جیل McMillan, معاون رئیس جمهور از روابط استراتژیک و امور 214-721-9271, jill.mcmillan@enlink.com

منبع EnLink Midstream

لینک های مرتبط

https://www.enlink.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de