مورسویل, N. C., مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — Engage2Excel, Inc., پیشرو در ارائه دهنده استخدام کارمند نامزدی و شناخت خدمات قرار گرفته است به عنوان یک مدعی اصلی در روند استخدام برون سپاری خدمات در سال 2020 اورست گزارش گروه.

اورست گروه اوج ماتریس گزارش اعتماد است و این واقعیت مبتنی بر تجزیه و تحلیل قابلیت های ارائه دهنده خدمات. برای رسیدن به سال 2020 نتایج شرکت ارزیابی 25 RPO ارائه دهندگان ارزیابی هفت ابعاد بازار تصویب, نمونه کارها, مخلوط, مقدار تحویل دامنه خدمات ارائه شده و نوآوری و سرمایه گذاری, تحویل, رد پا و چشم انداز و استراتژی.

“از طریق رشد در مشتری ارزش ما مشارکت Engage2Excel استخدام راه حل همچنان به افزایش خود حضور قوی به عنوان یک استراتژیک RPO ارائه دهنده گفت:” دارن Findley, رئيس جمهور از Engage2Excel استخدام راه حل. “تیم مفتخر است را شامل می شود در این گزارش برای سال دوم در یک ردیف. آن را تایید می کند تمرکز ما برای ارائه کلاس اول تجربه و تعهد برای کمک به مشتریان خود رسیدن به استعداد خود کسب اهداف امروز و انطباق هر چه می آید بعدی.”

در این گزارش برجسته فعال در مدیریت ارتباط با مشتری برتر تجربه نامزد دیفرانسیلی و توانایی بسته نرم افزاری نامزدی نظرسنجی ها و به رسمیت شناختن برنامه همراه با هسته های استخدامی ارائه شده به عنوان عوامل کلیدی در Engage2Excel استخدام راه حل’ مدعی اصلی موقعیت.

“Engage2Excel قابل توجهی تفاوت این است که ما تنها شریک استراتژیک است که می تواند به سازمانها کمک در پیدا کردن و نگه داشتن استعداد خود گفت:” فیل استوارتمدیر ارشد اجرایی برای Engage2Excel گروه از شرکت ها. “ما به تازگی راه اندازی حرفه ای تجربه سوئیت ارائه می دهد راه حل های که دهانه تمام استعداد چرخه عمر مشتریان با ارائه ابزار است که کمک به آنها را در استخدام onboarding شناخت درگیر شدن و توسعه کارکنان است.

اورست گروه آماده گزیده ای گزارش بر اساس یافته های آن است که در اینجا یافت: اوج ماتریس نتایج RPO.

در مورد Engage2Excel

این Engage2Excel گروه از شرکت ایجاد تعامل تجربیات استعداد چرخه. ما تجربه حرفه ای مجموعه (CXS) را فراهم می کند, استخدام onboarding به رسمیت شناختن کارمند و مدیر توسعه و کارمند بررسی راه حل های که مناسب برای هر سازمان منحصر به فرد کسب و کار و اهداف طراحی شده برای کمک به مشتریان پیدا کردن و نگه داشتن استعداد خود را. با بیش از 3000 مشتری همکاران از جمله بسیاری از فورچون 100 شرکت Engage2Excel افتخار میراث در حال توسعه راه حل های نوآورانه برای کمک به امروز منجر علامت های تجاری خود را بهبود مزیت رقابتی و افزایش خط پایین نتایج. اطلاعات بیشتر در www.engage2excel.com

رسانه های تماس:
ملیسا Meunier
[email protected]
508.222.2900 XT 17122

منبع Engage2Excel استخدام راه حل

لینک های مرتبط

https://www.engage2excel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im