کلونا بریتیش کلمبیا, Feb. 11, 2020 /PRNewswire/ — InvestorsHub مستند در یک dvd — Enertopia شرکت (OTCQB: ENRT) در OTC (“شرکت” یا “Enertopia”) با خوشحالی به ارائه این مداوم به روز رسانی.

بیشتر به این شرکت انتشار اخبار از دسامبر 30th 2019 آن را همچنان به کاوش استراتژیک ترکیب کسب و کار است و در اوایل مذاکرات با توجه به چنین سرمایه گذاری مشترک و یا دیگر اتحاد استراتژیک در انرژی پاک در محل بازار و ارائه اطلاعات بیشتر به بحث حکم.

این مذاکرات در حال انجام شامل راه هایی برای پول در اوردن آینده تولید از شرکت کلیتون دره نوادا پروژه و اگر موفق خواهد اجازه می دهد شرکت های غیر dilutive راه برای گام بعدی.

این شرکت معتقد است که ما در اولین ورود از آنچه هست و خواهد بود تحول جهان را در سیستم حمل و نقل در حال حاضر نزدیک به 100 درصد وابسته به هیدروکربن. اما در حال حاضر ما شاهد اولین نوپای گام های رو به جلو در EV سمت جایی که بیش از دو سال گذشته EV در حال رشد در درصد از سهم بازار را در حالی که موتورهای احتراق داخلی (ICE) کاهش یافته است در تقاضای کل دو سال در حال اجرا و این به نظر می رسد سومین سال متوالی کاهش تقاضا.

Roskill قرار دادن یک به روز رسانی های اخیر در ماه ژانویه در lithium-ion با رشد تقاضا و در آینده انتظارات.

“بین 2015 و 2018 محموله از باتری های لیتیوم یون را افزایش 24%py از نظر ظرفیت باتری رسیدن به بیش از 148,000 مگاوات ساعت. در مقایسه ظرفیت باتری از باتری های NiMH حمل بالغ بر زیر از 10 ، 000 مگاوات ساعت و باتری های NiCd زیر 1000 مگاوات ساعت در سال 2018 است. شده است وجود دارد سرمایه گذاری قابل توجهی توسط هيأت و باتری جدید تولید کنندگان به ساخت اضافی ظرفیت تولید برای دیدار با تقاضا است. عمده باتری, تولید, برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بیش US$50Bn در حال گسترش ظرفیت تولید بیش از 5 سال آینده در چینبه ایالات متحده آمریکا و اروپااست که برنامه ریزی شده برای افزایش سالانه ظرفیت تولید به بیش از 1.2 TWh تا سال 2030.

برنامه های کاربردی خودرو اختصاص بیش از 70 درصد از کل باتری لیتیوم یون محموله در سال 2018 در مقایسه با فقط 43 درصد در سال 2015 و 6 ٪ در سال 2010. رشد در برنامه های کاربردی خودرو پیش بینی شده است برای حفظ یک سرعت سریع با حمل و نقل افزایش بیش از 30%py از طریق به 2030.”

رئیس جمهور بخواهد به اذعان بسیاری از ایمیل ها و تماس های تلفنی از سهامداران در ماه گذشته است. و با توجه به سهامدار سوالات زیر سوالات من پاسخ می توانید در این زمان.

1) چه زمان به اشتراک گذاری ساختار:

سهام صادر شده و برجسته

128,471,700

حکم

17,668,459

گزینه های

7,320,000

کاملا رقیق

153,460,159

2) برنامه ریزی برای عقبگرد:

این شرکت هیچ فعلی برنامه ای برای به اشتراک گذاری عقبگرد.

3) پیش بینی درآمد:

این شرکت با تکمیل نشده 3rd حزب مهندسی گزارش با توجه به پتانسیل درآمد حالات در این زمان.

4) آیا ما درگیر با تسلا و یا شرکت های مشابه:

این شرکت درگیر است با تسلا و یا شرکت های مشابه در این زمان.

5) وضعیت NDA است:

این شرکت با امضا چند NDA را با توجه به کار ما انجام شده است با توجه به مصنوعی آب شور راه حل کار تکمیل شده در سال 2019 و آنها در جایگاه خوبی هستند.

6) آیا شرکت نگه سمی بدهی:

هیچ شرکت نمی کند هر گونه سمی بدهی

7) T1 یا aftermarket financings:

این شرکت صادر نشده هر سهام یا بدهی پس از نزدیک به بازار. بیشتر به این شرکت همیشه فایل های مطبوعاتی و پس از آن 8K با هر گونه فعالیت های تامین مالی. سهامداران و ذینفعان همیشه بهترین آگاهانه با مراجعه به OTC SEC و وب سایت های شرکت برای کسب اطلاعات در مورد این شرکت است.

8) شما قادر به تایید می کنند که راه حل شور را تغییر دهید صنعت باتری در بسیار به همان شیوه به تراشه سیلیکون تبدیل صنعت الکترونیک:

این شرکت همچنان به کار بر روی راه حل شور و معتقد است که می تواند یک تاثیر مواد بر که در آن شرکت ها خواهد شد منبع آینده لیتیوم منبع مواد EV و دیگر باتری نیاز دارد. بهتر قیاس ممکن است آنچه fracking را به نفت و گاز میباشد. زمین استفاده می شود که برای چند هزار دلار در هر بخش به پایان رسید تا رفتن برای هزاران بار این تعداد با توجه به تغییرات در فن آوری است.

وجود دارد چندین شرکت امروز در بوته آزمایشی مرحله تست که در آن دستیابی به موفقیت فن آوری می تواند تاثیر این شرکت با claystone منابع در نوادا در همان راه!

“ما ادامه خواهد داد برای قرار دادن اخبار مربوط به روز رسانی به زودی به عنوان امکان پذیر است همانطور که ما حرکت رو به جلو برای رسیدن به نقاط عطف ما اظهار داشت: رئیس جمهور رابرت مک آلیستر.”

در مورد Enertopia:

یک شرکت متمرکز بر استفاده از تکنولوژی مدرن در استخراج لیتیوم و تایید و یا منابع دیگر مالکیت معنوی در EV و فن آوری های سبز برای ساخت ارزش سهام.

Enertopia سهام به نقل از در ایالات متحده با نماد ENRT. برای اطلاعات بیشتر, مراجعه کنید www.enertopia.com و یا تماس با رابرت مک آلیستررئیس جمهور در 1.250.870.2219.

این نسخه شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. اظهارات است که حقایق تاریخی هستند اظهارات به جلو نگاه. این شرکت به دنبال اظهارات عمومی در مورد آن می رود در آینده وضعیت مالی و نتایج عملیات و جریان های نقدی, تامین مالی طرح های استراتژی کسب و کار و محصولات و خدمات بالقوه و تامین مالی از آن معدن یا پروژه های فناوری فرصت های رشد اهداف و برنامه های مدیریت برای آینده عملیات از جمله اظهارات که شامل کلماتی مانند “پیش بینی” “اگر” “ايمان” “طرح” “برآورد” “انتظار” “قصد,” “مه” “می” “باید””را” و دیگر عبارات مشابه که در اظهارات به جلو نگاه. چنین اظهارات به جلو نگاه در حال برآورد بازتاب این شرکت بهترین قضاوت بر اساس اطلاعات فعلی و شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت و می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که عوامل دیگر را تحت تاثیر قرار دهد و دقت چنین اظهارات به جلو نگاه., ارز و دیگر بازارهای مالی; تغییرات در نرخ بهره استقراض; توقف فعالیت; تغییرات در قیمت کالاها; تغییرات در سرمایه گذاری و هزینه های سطوح; دادخواهی; قوانین; محیط زیست, قضایی, قانونی, سیاسی و رقابتی تحولات در مناطق که در آن Enertopia شرکت عمل می کند. می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این تست برای شور بازیابی سیستم موثر خواهد بود برای بهبود لیتیوم و اگر موثر خواهد بود اقتصادی و یا هر گونه تاثیر مثبت در Enertopia یا این که زمان مذاکرات با توجه به پتانسیل های سرمایه گذاری مشترک یا مشارکت خواهد شد در نتیجه قطعی توافق نامه. کاربر باید با مراجعه به خطر آشکار در گزارش دوره ای و دیگر افشای اسناد و مدارک ثبت شده توسط Enertopia شرکت از زمان به زمان با مقامات نظارتی.

OTC بررسی نمی کند و قبول مسئولیت کفایت و یا دقت این نسخه

اطلاعات تماس: رابرت مک آلیستر مدیر عامل شرکت +1-250-870-2219

منبع Enertopia پارسیان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su