Energyworx اعلام کرد سرمایه گذاری از ENGIE

هوتن, هلند, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — Energyworxیک رهبر بازار در ابر مبتنی بر راه حل های مدیریت داده های انرژی اعلام کرد یک سرمایه گذاری استراتژیک توسط ENGIE از طریق آن سرمایه بازوی ENGIE سرمایه گذاری های جدید. مستقر در ایالات متحده و هلند, Energyworx را قادر می سازد تا آمریکا و اروپا شرکت های انرژی برای باز کردن بینش ارزشمندی در خود عظیم گرانول عرضه و تقاضا و متنی انرژی مجموعه داده.

با این سرمایه گذاری ENGIE گسترش آن موجود همکاری و منجر به یک دور جدید از بودجه برای Energyworx پیوست توسط EDP – یک بازیکن جهانی در انرژی های تجدید پذیر – از طریق سرمایه بازوی EDP سرمایه گذاری و سرمایه گذاری – پیشرو در سرمایه گذاری در انرژی هوشمند راه حل های.

پلت فرم دیجیتال برای انتقال انرژی.
رشد عظیم در حجم اطلاعات کافی و کیفیت داده ها و گسترش داده سوله در حال ظهور موانع آب و برق به عنوان جهان انتقال به غیر متمرکز انرژی کم کربن. Energyworx دست یافته رشد قوی در سال های اخیر با آن نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) انرژی داده پلت فرم مدیریت و توانایی اثبات خود برای تبدیل راه حل های سنتی در انرژی و آب و برق در بازار است. پلت فرم شامل یک جامد داده های پایه و راه حل های مختلفی مانند ابر متر و مدیریت داده های انرژی و مقابله تجزیه و تحلیل ترافیک.

همکاری با Energyworx را قادر می سازد حتی ارزش بیشتر و قابلیت های از ENGIE را مجموعه ای از سیستم عامل های دیجیتال برای ENGIE مشتریان. با هوشمند الگوی مصرف تجزیه و تحلیل فعال Energyworx, ENGIE ارائه دقیق عرضه پیشنهاد و قیمت گذاری تصمیم گیری و در نتیجه کاهش قیمت انرژی و حداکثر استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای ENGIE مشتریان.

به عنوان یک خرده فروشی برق ارائه دهنده ENGIE آمریکای شمالی با همکاری Energyworx برای بهینه سازی پیشنهاد رقابتی فرایند آماده سازی برای تجاری و صنعتی مشتریان. Energyworx’ مقیاس پذیر و انعطاف پذیر پلت فرم به ENGIE یک پایه و اساس ساختمان پیچیده تشخیص ناهنجاری ها و الگوریتم های اختصاصی تجزیه و تحلیل ترافیک برای پاسخ سریع به تغییر رفتارهای مشتری و شرایط بازار در حالی که حفظ سطح بالایی از رقابت است. استفاده از Energyworx, ENGIE کاهش یافته پیشنهاد زمان پردازش سه برابر افزایش یافته است و پیشنهاد خود را برنده رای دادن.

در پاسخ به COVID-19 چالش است.
اخیر به عنوان مثال: Energyworx ” قوانین مبتنی بر پلت فرم فعال ENGIE آمریکای شمالی برای انطباق با ناگهانی و تغییرات قابل توجهی در مصرف انرژی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که تعطیلی رستوران ها, هتل ها و مدارس و فرودگاه ها و کسب و کار ناشی قطره در مصرف انرژی, مصرف, گل رز برای بهداشت و درمان و برخی مشتریان تولید. ENGIE قادر بود به سرعت در حال انطباق با آن الگوریتم های قیمت گذاری و تجزیه و تحلیل ترافیک برای تنظیم برای مصرف ناهنجاری در ادامه به دقت پیش بینی و قیمت تامین انرژی بدون وقفه.

مثال دیگر چگونه انرژی مدیریت داده ها می تواند کمک به پایداری بیشتر: با ارائه کسب و کار و خانواده را با بینش بهتری در مورد مصرف Energyworx کمک می کند تا به ایجاد بهره وری بیشتر. حمایت از انعطاف پذیری تجاری و تقاضا پاسخ مدیریت دقیق تر اطلاعات مدیریت به این معنی است که انرژی های تجدید پذیر می تواند متعادل بسیار ساده تر در شبکه های موجود.

یک پایه و اساس پایداری سفر.
“تجزیه و تحلیل مشتری بار شکل و تجدید پذیر تامین intermittency اساسی برای هدایت مشتریان خود را در پایداری سفر به کربن بی طرفی و بهترین جفت آنها را با پاک کردن انرژی های تجدید پذیر و متناسب با نیازهای خود می گوید:” اسکات Pinizzoto, ارشد مدیر سرمایه گذاری در ENGIE سرمایه گذاری های جدید. “این Energyworx پلت فرم را قادر می سازد کسب و کار واحد در سراسر ENGIE به ساخت پیچیده تجزیه و تحلیل آنها نیاز به ایجاد ارائه شده است که در مقیاس استقرار و استفاده از انرژی های تجدید پذیر.”

“همه چیز ما طراحی شده است برای سرعت بخشیدن به جهان انتقال به انرژی پاک. ما مفتخریم که Energyworx می توانید از یک رهبر مانند ENGIE برای حل مسائل مربوط به داده ها در تعداد فزاینده ای از فرآیندهای اصلی خود را,” تاکید Marcel, E. Smit مدیر عامل شرکت Energyworx. “ENGIE دانش و شبکه بین المللی خواهد بود افزایش Energyworx جهانی جاه طلبی است که از طریق فن آوری و نوآوری و از ما حمایت خواهد کرد آب و برق در سراسر جهان برای سرعت بخشیدن به انتقال انرژی.”

در مورد ENGIE
گروه ما یک مرجع جهانی در انرژی کم کربن و خدمات است. هدف ما (“علت وجودی” است) به عمل به سرعت بخشیدن به انتقال به سمت کربن خنثی جهان از طریق کاهش مصرف انرژی و بیشتر سازگار با محیط زیست راه حل های آشتی عملکرد اقتصادی با تاثیر مثبت بر مردم و سیاره. ما تکیه اصلی ما کسب و کار (گاز و انرژی های تجدید پذیر و خدمات) به ارائه راه حل رقابتی به مشتریان ما. با ما 170,000, کارکنان, مشتریان, همکاران و ذینفعان ما یک جامعه تخیلی سازندگان و متعهد هر روز هماهنگ تر پیشرفت است.

گردش مالی در سال 2019: 60.1 میلیارد یورو رسید. این گروه ذکر شده در پاریس و بروکسل بورس (مهندسی) و نشان داده شده است در اصلی شاخص های مالی (CAC 40 DJ Euro Stoxx 50 Euronext 100 FTSE Eurotop 100, MSCI اروپا) و غیر مالی شاخص (DJSI جهان DJSI اروپا و Euronext Vigeo Eiris – جهان 120, حوزه یورو, 120, اروپا, 120, فرانسه, 20, CAC 40 حکومت).

در مورد Energyworx
گذار جهانی است که باعث تغییرات گسترده آب و برق. رشد بیش از حد اطلاعات در حجم افزایش پیچیدگی فرآیندها و دیگر اطلاعات کلیدی چالش های است که آب و برق صورت قرار دادن یک استراحت در انتقال انرژی. Energyworx یک رهبر بازار در ابر مبتنی بر راه حل های مدیریت داده های انرژی. Energyworx کمک می کند تا شرکت های سودمند در کسب درآمد خود را به سرعت در حال رشد حجم از اطلاعات گوناگون است که با رول هوشمند متر است. این Energyworx پلت فرم قدرت انواع مبتنی بر ابر, ابزار, برنامه های کاربردی برای درک بهتر و پیش بینی مشتری الگوی مصرف. به مدت سه سال در یک ردیف Energyworx شده است تنها رویایی فروشنده در گارتنر Magic Quadrant for متر و مدیریت داده ها.

خصوصی برگزار شد و با حمایت مجموعه سرمایه گذاری EDP سرمایه گذاری ENGIE سرمایه گذاری های جدید و HenQ سرمایه گذاری Energyworx بر اساس هوتن, هلند و هوستون, تگزاس, ایالات متحده آمریکا. اطلاعات بیشتر در www.energyworx.com.

در مورد ENGIE سرمایه گذاری های جدید
ENGIE سرمایه گذاری های جدید (ENV) توسط شرکت سرمایه بازوی ENGIE یک رهبر جهانی در انرژی و خدمات است. پاکت یک €180 میلیون صندوق سرمایه گذاری با تمرکز بر ساخت اقلیت سرمایه گذاری در مخل راه اندازی است. پاکت مستقر شده پس از 2014 €125 میلیون سرمایه در سراسر 26 سرمایه گذاری مستقیم در ابتکاری راه اندازی پیشرو انرژی گذار و فعال در بهره وری انرژی, انرژی تجدید پذیر, انرژی, ذخیره سازی و تقاضا پاسخ مدیریت تحرک و IoT. پاکت فعالیت های نشان داده شده در پاریس, سان فرانسیسکو, سنگاپور, سانتیاگو و تل آویو. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر: www.engieventures.com.

منبع Energyworx

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im