Enea شتاب مهاجرت SD-WAN به uCPE با منبع باز ارزیابی کیت

استکهلم, Feb. 14, 2020 /PRNewswire/ — Enea® (Nasdaq استکهلم: ENEA) امروز راه اندازی یک کیت نرم افزار برای سریعتر و راحت تر ارزیابی امن نسل دوم SD-WAN راه حل های جهانی مشتری قضیه تجهیزات (uCPE). این کیت شامل flexiWAN منبع باز و مدولار SD-WAN شبکه مجازی توابع (VNF) و pfSense منبع باز فایروال VNF همراه با ویژگی های اتوماسیون برای آسان onboarding و تست. آن را پیکربندی شده است برای استقرار در Enea, NFV دسترسی به یک پلت فرم مجازی سازی با رد پای کوچک و کارایی بالا برای هر جعبه سفید uCPE.

ارزیابی کیت باعث می شود آن را آسان برای شروع تست نسل دوم SD-WAN راه حل های ارائه یک پیش تنظیم شده و تایید چند فروشنده راه حل است. آن را با استفاده از منبع باز VNFs که بدان معنی است که هیچ نرم افزار اضافی مجوزهای لازم هستند.

نسل دوم SD-WAN اشاره به راه حل های در حال اجرا به عنوان VNFs در کل uCPE سخت افزاری نسبت به نسل اول SD-WAN است که مربوط به سخت افزار خاصی مستقر شده و به عنوان یک دستگاه. مدیریت ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها را آغاز کرده اند که مهاجرت خود را ارائه و از اول به نسل دوم SD-WAN جذب هزینه-بهره وری و انعطاف پذیری uCPE سیستم عامل است. این رویکرد جدید باعث می شود آن را ممکن است برای ارائه به شرکت های انتخاب برنامه های کاربردی از فروشندگان مختلف همه در حال اجرا در بالای شایع جعبه سفید سخت افزار و مجازی سازی لایه.

“انتقال به SD-WAN راه حل در uCPE سیستم عامل است که به دست آوردن شتاب در میان اپراتورها و ارائه دهندگان خدمات و Enea, NFV دسترسی قرار گرفته است درست در مرکز از این انتقال گفت: Adrian Leufvén SVP Enea سیستم عامل واحد کسب و کار. “ما علاقه بسیار زیادی در نرم افزار ما همراه با منبع باز راه حل از همکاران ما: با نرم افزار جدید ارزیابی کیت ما ما می خواهیم به منظور تسهیل مهاجرت به موفق SD-WAN خدمات اعمال نفوذ جهانی CPE به عنوان یک پلت فرم برای ارائه شرکت انتخاب”.

“flexiWAN است `آندروید از روتر” اظهار نظر امیر Zmoraمدیر عامل شرکت flexiWAN. “در آن طول می کشد یک رویکرد منحصر به فرد به SD-WAN توسط هر دو متن باز بودن و برجسته معماری مدولار است که اجازه می دهد تا برای سرویس دهنده تمايز. ما می بینیم یک تقاضا از ارائه دهندگان خدمات برای ترکیب Enea و flexiWAN راه حل است.”

flexiWAN ارائه شده است در یک freemium مدل کسب و کار با در دسترس عموم قیمت گذاری اما بدون تعهد دراز مدت است که معمول برای SaaS خدمات.

لینک

Enea, NFV دسترسی
https://www.enea.com/nfv

eval کیت
https://www.enea.com/ucpe/eval-kit

flexiWAN
https://flexiwan.com/

مخاطبین مطبوعات
برای Enea سوالات:
اریک لارسون
SVP بازاریابی و ارتباطات Enea
تلفن: +46-8-507-140-00
ایمیل: [email protected]

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/enea-ab/r/enea-accelerates-migration-of-sd-wan-to-ucpe-with-open-source-evaluation-kit,c3035178

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Enea AB

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>