اندیکت رشد سهام شرکای گسترش با شریک جدید مایک Chinn

نیویورک, Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — اندیکت رشد سهام همکاران (EGEP) یک صندوق سرمایه گذاری اندیکت گروه با تمرکز بر اطلاعات خدمات داده ها و تجزیه و تحلیل بخش استقبال مایک Chinn به رهبری آن تیم است. Chinn می پیوندد سابق S&P جهانی و SNL Financial همکار خواهد Pappas برای ساخت اندیکت را عملیاتی تخصص در اطلاعات بخش خدمات و مکمل ریشه های عمیق در صنعت خدمات مالی از اندیکت گروه موسسان Wayne گلدشتاین و رابرت Usdan.

با هم Pappas و Chinn را تجربه قابل توجه برای اولین بار در SNL مالی و سپس در S&P در بازار جهانی هوش. به عنوان رئیس تجاری افسر و مدیر عامل شرکت به ترتیب آنها منجر به رشد سریع SNL Financial از 2000 – 2015 است که منجر به یک فروش موفق به S&P جهانی. پست فروش SNL و S&P سرمایه IQ بخش با هم ادغام شدند به یک بخش جدید S&P در بازار جهانی با هوش Pappas به عنوان CCO و Chinn به عنوان رئیس جمهور.

اندیکت بنیانگذاران Wayne گلدشتاین گفت: “ما هیجان زده به استقبال مایک Chinn به این تیم به عنوان اندیکت تسریع انتقال آن از سرمایه گذاری سنتی در موسسات مالی به اطلاعات بخش خدمات.”

“مایک و خود را به کلاس جهانی از هر دو S&P و SNL و مکمل skillset که گسترش معامله ما منابع و افزایش ارزش-اضافه کردن ما به ما نمونه کارها شرکت های” اندیکت بنیانگذاران رابرت Usdan اضافه شده است.

اندیکت گروه راه اندازی اندیکت رشد سهام همکاران در سال 2019 در پاسخ به طور فزاینده ای نقش محوری که نقش داده ها در تمام بخش های اقتصاد امروز. اطلاعات و خدمات صنعت گسترده و عمیق و سریع در حال رشد با بیش از 9000 شرکت در 30-به علاوه بخش به نمایندگی از حدود $1.7 تریلیون درآمد. این شرکت در حال منحصر به فرد قرار به سرمایه گذاری در گسترش نیاز برای شرکت در هر بخش برای مدیریت و بهینه سازی داده ها به منظور بهبود تصمیم گیری, هزینه و بهره وری و رقابتی موقعیت. با توجه به Chinn, “EGEP مشارکت گرا رویکرد همراه با ما همراه عملیاتی تخصص و گسترده شبکه های حرفه ای کمک موسس-اپراتورها در رشد خود و در مقیاس سفر به حداکثر رساندن ارزش بلند مدت برای همه ذینفعان.”

در مورد اندیکت و اندیکت رشد سهام همکاران
تاسیس در سال 1996 اندیکت گروه نیویورک-بر اساس شرکت سرمایه گذاری با تجربه در بخش خدمات مالی. از طریق اندیکت رشد سهام شرکای اندیکت گروه در حال حاضر سرمایه گذاری در تکنولوژی را فعال کنید, کسب و کار به کسب و کار شرکت های که ارائه داده ها تجزیه و تحلیل و گردش کار نرم افزار و خدمات است. اندیکت همکاران با تیم مدیریت و سایر سهامداران به ساخت قوی شرکت است که درک خود را از رشد بالقوه و به حداکثر رساندن ارزش. برای کسب اطلاعات بیشتر: www.endicottgp.com.

[email protected]
914-777-3990

منبع اندیکت گروه

لینک های مرتبط

http://www.endicottgp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>