پایان یک عصر: مسا خواهد ضمیمه لبنی مزارع و شهرستان زمین برای Hawes عبور از توسعه

مسا خواهد ضمیمه لبنی مزارع و شهرستان زمین تا راه را برای برنامه ریزی استفاده از مخلوط پروژه به نام Hawes عبور در گوشه جنوب شرقی شهر.

پس از چهار سال مطالعات متعدد و ده ها تن از طرح تکرار شورای شهر رای دادند و دوشنبه به تصویب Hawes عبور — اما نه بدون قابل بحث است.

اعضای شورای مواجه شده گزینه ای برای ضمیمه زمین و محیط را تغییر دادن بیش از 1200 هکتار برای توسعه مجدد و یا چوب با وضعیت موجود که در مورد لبنیات به احتمال زیاد سعی کنید به گسترش به ماندن مالی قابل دوام.

این شورا رای 6-1 به تصویب Hawes عبور الحاق rezoning و توسعه مجدد برنامه. کوین تامپسون که منطقه را پوشش می دهد این منطقه, بازیگران تنها “هیچ” رای دادن.

تصویب معنی مسا خواهد ضمیمه نزدیک به 1000 هکتار از آنچه که در حال حاضر Maricopa County زمین. این طرح برای مزرعه های لبنی خانواده ها و دولت گروه زمین برای فروش خواص خود را به یک توسعه دهنده برای ساخت عظیم کارشناسی ارشد-برنامه ریزی Hawes عبور.

جیم بیل جونیور سرب لبنی کشاورز ستایش این طرح است. “همه ما باید با افتخار از آن به عنوان مالکان و من فکر می کنم شهر مسا باید افتخار به کار کرده اند با ما را به ایجاد چیزی است که من فکر می کنم در حال رفتن به یک واقعا بلند-میراث ماندگار” او گفت:.

بسیار بحث برانگیز رای’

Hawes عبور زده است نظرات قوی پس از آن برای اولین بار ارائه شده در مارس 2016.

لبنی کشاورزان می خواهید به فروش زمین های خود را به حرکت به مناطق روستایی بیشتر و یا بازنشسته. پس از جانمایی به مسا در سال 1970 آنها می گویند تجهیزات خود را پیری است و آنها نیاز به سرمایه گذاری در ارتقاء و گاو و یا محیط را تغییر دادن زمین های خود را به فروش و حرکت می کند.

بسیاری از مالکان که زندگی در نزدیکی گاوداری های پشتیبانی شده تغییر دهید. آنها گفت: “در ایمیل ها و نظرات است که آنها خسته از بوی و مگس و مشتاق به اشتغال و فعالیت در این محله است.

اما دیگر کشورهای همسایه نگرانی در مورد ساختمان خانه به جای فقط تجاری اشتغال و گزینه های سرگرمی.

مسا توسعه اقتصادی مشورتی هیئت مدیره و مسا اتاق بازرگانی مخالف این پروژه به دلیل نگرانی در مورد مسکونی رشد نزدیکی ققنوس-مسا دروازه فرودگاه و در یک راهرو پرچم برای اشتغال صنعتی و تجاری رشد.

اما مقامات فرودگاه را حفظ توسعه در تضاد نیست برنامه های خود را.

“کباب و جت زمینه نمی mix” تامپسون قبلا گفته آریزونا جمهوری.

تامپسون گفت: مسکن تجاوز در نهایت صدمه زدن به فرودگاه یکی از مسا بزرگترین دارایی به عنوان ساکنان آینده خواهد شکایت در مورد پروازهای بیش از خانه های خود. این پروژه می افتد در الیوت جاده تکنولوژی راهرو که شهر به دنبال توسعه به عنوان یک تکنولوژی متمرکز مشاغل hub.

“این می تواند بسیار بحث برانگیز رای” عضو شورای دیوید لونا گفت: از قبل. او گفت: او وزن, توسعه اقتصادی, نگرانی در مورد اشتغال راهرو دسترسی به قدرت فرودگاه تجاوز و دستياران بازخورد.

این شهرستان با دریافت بیش از 125 “کارت آبی” پیش از این شورا رای گیری که در آن مسا ساکنان ثبت شده خود را در حمایت و یا مخالفت با توسعه است. حمایت بسیار مهم تر مخالفت با 102 شهروندان ارسال نظرات و یا ثبت نام خود را در حمایت از این پروژه و 25 مخالف است.

این شورا رای در ابتدا برنامه ریزی شده برای اواخر فوریه بود اما به تعویق افتاد به طوری که اردن رز وکیل به نمایندگی از مزارع لبنی بود زمان بیشتری برای دریافت تمام 52 احزاب برای ثبت نام در توسعه قرارداد. او گفت که او فکر می کند که توسعه شامل اکثر احزاب از هر در آریزونا تاریخ با همکاری از 17 خانواده مالکان 52 فردی ذینفعان و دولت گروه زمین.

‘تعریف فرصت’

حامیان مشاهده Hawes عبور به عنوان یک بار در یک نسل فرصت برای انجام کاری بزرگ با زمین و یک شانس برای گاوداری به فروش و در حرکت است.

گل رز به نام شورای رای “تاریخی” خواند.

همه از شهرستان زمین در حال حاضر در خانه به مزارع لبنی و ناخواسته ذخیره سازی خواهد شد در حال حاضر شهر زمین برای فعالیت های توسعه اقتصادی, او گفت:. “این تعریف فرصت برای مسا.”

این طرح را از طریق رفت 29 تکرارها برای دلجویی به عنوان بسیاری از نگرانی هایی که ممکن است, رز گفت و سهامداران باقی مانده متعهد و درگیر در سراسر.

“من شک و تردید شده اند وجود دارد هیچ دیگر پروژه های توسعه در دولت تاریخ که در آن 52 صاحبان اموال در آنجا ماند و با هم به گوش جامعه و تغییر زمین-استفاده از برنامه اجازه می دهد تا برای فرودگاه و حمایت جامعه” او گفت:.

سه اخیر ترفند منعکس بازخورد از برنامه ریزی و منطقه بندی هیئت مدیره و تامپسون. آنها عبارتند از:

  • هیچ خانه اجازه خواهد داشت در 200 فوت الیوت جاده (به جز برای ساختمان های آپارتمانی با زندگی بالاتر از طبقه اول) به ارائه تنها تجاری نمای ساختمان به راهرو.
  • یک اسایش برای برق و قدرت.
  • فرودگاه بیشتر آشکار برای ساکنان آینده از طریق نشانه های خیابانی در توسعه و در صاحب خانه اسناد و مدارک و اجاره دفاتر.

‘صرفا کتابهای به جای واقعا رمان های بزرگ’

همه راضی بودند. نگرانی اصلی باقی مانده فرودگاه فقط دو مایل دور.

“من هنوز هم شوم نگرانی در مورد همه چیز” گفت: تیم بویل یک برنامه ریزی و منطقه بندی عضو هیئت مدیره توضیح داد که اضافه کردن بیشتر خانه ها به ناچار تحت تاثیر فرودگاه در رشد. او نگران مسا نیست فکر بزرگ به اندازه کافی و یا به اندازه کافی دور به آینده است.

“این می تواند دومین آسمان بندر. ما به فکر این شهر در آن شرایط ؟ ما فکر مسا بودن مشابه در اعتبار به ققنوس در 50 سال ؟ ” او مورد سوال است.

رز گفت: برنامه ای برای ارائه یک “مقدار بی سابقه ای از افشای” برای محافظت از فرودگاه.

شهردار جان جایلز گفت: این فرودگاه به اندازه کافی محافظت می شود و که آن را نمی خواهد خوب برنامه ریزی شهرستان به منع مسکن در یک نوار از بیش از 1000 هکتار است. جایلز “با شور و شوق حمایت” در این مورد.

تامپسون گفت: یکی از مسئولیت های اصلی در شورای امنیت برای محافظت از بزرگترین دارایی های خود را در منطقه و یکی از شهرستان و منطقه بزرگترین دارایی: ققنوس-مسا دروازه فرودگاه.

“من می بینم چیزی جز شکایات ایجاد شده,” او گفت:.

تامپسون توصیف پدر و مادر کباب در حیاط خلوت خود را با کودکان در استخر که ناگهان یک هواپیما است 1000 پا بالاتر از سر خود را. به عنوان زمان می رود در آنها شکایت دارند و این فرودگاه ممکن است مجبور به محدود کردن خود حامل مسیرهای پرواز یا پرواز بار. او آرزو منطقه می تواند تمام مشاغل و هیچ خانه.

با یک سیب تسهیلات در پایان یکی از الیوت جاده تکنولوژی راهرو و گوگل و باز کردن جاده تامپسون گفت: کل راهرو می توانست به طور کامل با تکنولوژی گرا و “رونق اشتغال راهرو” با ساخت هتل ها و رستوران ها و سرگرمی. او پیش بینی یک شغل hub با مردم رفت و آمد به مثا به کار وجود دارد.

“شهردار در دولت خود را از این شهر (آدرس) شما تبلیغ این واقعیت است که الیوت جاده بود در حال حاضر ‘bookended’ با اپل و گوگل است. پس چرا در حال حاضر ما می خواهیم این کتاب در بین صرفا در کتابهای به جای واقعا رمان های بزرگ?” تامپسون گفت: در روز دوشنبه جلسه عمومی.

شرکای این پروژه اهدا شده به شورای

جمهوری بررسی گزارش مالی مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که بازیکنان کلیدی در Hawes عبور پروژه کمک به چند اعضای شورای’ انتخاب مجدد مبارزات زمانی که توسعه شد و تحت نظر در سال 2018 و 2019.

سه لبنی کشاورزان کمک کرده و در مجموع $2,250 به لونا 2018 مبارزات انتخاباتی.

رز به اعضای شورای لونا, تامپسون, تنها, داف و علامت فریمن ترکیب $3,050 در سال 2018 و 2019 با توجه به گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

عضو شورای جرمی Whittaker که انتقاد از توسعه دهنده کمک های مالی مبارزات انتخاباتی در گذشته گفت: این نشان داد که این پروژه را به راحتی منتقل می کند. “آنها به پرداخت کل شورای,” او گفت: جمهوری قبل از رای گیری.

رز در پاسخ به این جمهوری را پرس و جو می گوید: “کمک های مالی شد و ربطی به این پروژه است. “شما می توانید در هر شهرستان در دولت و شما خواهید دید من بسیار حمایت از اعضای شورا در سراسر کشور شده اند و برای 20 سال,” او گفت:.

لونا و تامپسون گفت: جمهوری اسلامی که کمپین کمک نمی نوسان خود را رای. هر دو گفت: بسیاری از اهدا به عنوان یک راه برای تضمین دسترسی به اعضای شورا.

لونا گفت: مردم و علیه این پروژه اهدا کرده اند به مبارزات انتخاباتی خود را و آن را نمی کند تاثیر رای خود را. “من با گوش دادن به آنها را به عنوان من می خواهم به مطمئن شوید که من تصمیم درست” او گفت:.

“من فکر می کنم آن را بد تمام راه را در اطراف اگر شما اجازه می دهد کمک های مالی مبارزات انتخاباتی برای شروع موثر خود رای” تامپسون گفت که او امیدوار است که در مورد مسا.

چه خواهد شد Hawes عبور از نگاه مانند?

توسعه و در نهایت نشستن غرب Ellsworth جاده از سمت شمال الیوت جاده به جنوب هشداردهنده جاده ها است. رز گفت: آن خواهید بود “مسا اول درست مخلوط با استفاده از طرح جامع است.”

برنامه ای برای Hawes عبور اجازه می دهد تا زیر زمین با استفاده از:

  • 493 هکتار برای استفاده های مسکونی.
  • 389 هکتار برای اشتغال استفاده کنید.
  • 204 هکتار برای استفاده از مخلوط.
  • 183 هکتار برای استفاده تجاری.
  • 8 هکتار برای دفاتر.

شورای-تصویب تغییرات منطقه بندی اجازه می دهد برای مسکونی در منطقه بود که طبقه بندی به صورت نور, صنعتی, کشاورزی و استفاده از مخلوط.

اوایل قصد دارد در سال 2016 به نام برای 83% مسکونی و 17 درصد nonresidential. در پاسخ به نگرانی های آن در نهایت به کاهش این نسبت در حال حاضر در حدود 44% مسکونی و 56 درصد nonresidential یا اشتغال رز گفت.

برنامه ریزان شهرستان گفت: این پروژه ارائه خواهد شد بیش از 12000 واحد مسکونی و بیش از 55 ، 000 شغل یک شغل به مسکن نسبت حامیان می گویند به نفع منطقه است.

زمین می افتد در یکی از مسا فرصت مناطق معنی سرمایه گذاران و سازندگان می تواند به دست آوردن قابل توجه معافیت های مالیاتی برای سرمایه گذاری در این پروژه است.

فرصت مناطق: چگونه یک فرار مالیاتی در جوامع فقیر شد یک مزیت برای سرمایه گذاران

گام بعدی این است که برای صاحبان اموال به قبول پیشنهادات از توسعه دهندگان تجاری و صنعتی و سازندگان خانه علاقه مند به خرید زمین و ساختمان Hawes عبور. توسعه دهندگان را مجبور به پیروی از تصویب طرح منطقه بندی.

طرح توسعه نشان می دهد یک موضوع “شیر و فلزی” برای ادای احترام به زمین لبنی تاریخ است. طرح رنگ خواهد بود تا حد زیادی سفید با فولاد و آلومینیوم ویژگی های.

برنامه های مجسم قالب برای ساختمان های اداری و فروشگاه ها و ساختمان های صنعتی و مخلوط با استفاده از سازه های با مغازه ها در پایین و آپارتمان در بالا. توسعه خواستار فضای باز, پارک ها و مسیرهای پیاده روی.

چه بعدی برای گاوداری?

این شورا رای علائم نهایی نقطه عطف در سال تغییر شرق مسا dairy farms.

زمانی که آنها شروع به در 1970s لبنی مزارع در نظر گرفته شد دور از شهر جیم بیل جونیور گفت. اطراف آن منطقه بود و بیشتر زمین های کشاورزی با تخصصی تولید کنندگان محصول تهیه خوراک گاوداری. در عوض کسانی که در مزارع استفاده از کود گاو برای کود.

توسط 1990 بسیاری از زمین های کشاورزی فروخته شده به توسعه دهندگان اما گاوداری باقی مانده با زمین های خود را کمتر جذاب به خریداران با توجه به زیرساخت ها و کود شمع.

لبنی و کشاورزی سخت تر شد به عنوان زیرساخت سالخورده و محصولات کشاورزی بود به trucked در و کود trucked کردن, کمک به افزایش هزینه های. جیم بیل جونیور گفت: بسیاری از مزرعه اش را کود می شود ارسال به سفورد در شرق آریزونا. آنها تنظیم شده اما مسا دیگر یک نقطه ایده آل.

جیم بیل جونیور گفت: خانواده اش برنامه ریزی برای حرکت به کاسا گراند, جایی که آنها خرید یک مزرعه 20 سال پیش آغاز شده و در حال حرکت گاوها وجود دارد و از 15 سال پیش.

یکی از همسایگان خود را راه اندازی مزرعه های لبنی در کالیفرنیا است. یک تعداد انگشت شماری از دیگر dairymen در اواخر 70s و لازم نیست که خانواده علاقه مند به ادامه, عملیات, او گفت:. آنها را بازنشسته.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de