خالی هتل ها مسکن برخی از آریزونا بی خانمان اما ممکن است به طور موقت رفع

هزاران نفر از هتل ها اتاق ها در آریزونا را خالی باقی مانده به عنوان رمان coronavirus توقف سفر لغو رویدادهای مهم و به ارمغان می آورد گردشگری به خزیدن.

اما کاهش نرخ اشغال و در دسترس فدرال coronavirus بودجه — ایجاد یک فرصت به برخی از خانه های این منطقه آسیب پذیر ترین ساکنان حداقل به طور موقت.

ماریکوپا شهرستان اجاره ای 25 هتل در شرق دره برای افرادی که دچار بی خانمانی و محفوظ 28 اتاق در مرکز شهر فینیکس برای هر کسی که بی خانمان است و قرارداد COVID-19.

علاوه بر این, ققنوس شورای شهر به تصویب هزینه بیش از $1 میلیون برای اجاره 95 اتاق های هتل ها به مدت یک سال برای سالمندان دچار بی خانمانی.

هدف این است که به گسترش جمعیت بی خانمان برای جلوگیری از شیوع در پناهگاه و encampments و محافظت از کسانی که در حال حاضر در معرض خطر بالاتری از ابتلا به این بیماری به دلیل سن اساسی شرایط بهداشتی و فقدان سرپناه.

ملی شهرستانها از نیویورک به سان فرانسیسکو را به ایده صرفنظر اتاق های هتل برای افرادی که دچار بی خانمانی.

در مترو ققنوس, ایده این است که به ظاهر راه حل واضح برای پرداختن به افتادن و فروش هتل بی خانمانی. اما آن را به عنوان آسان نیست که فقط اجاره اتاق و توزیع بیش از کلید های طرفداران می گویند.

شهرستان و شریک زندگی خود سازمان در حال فراهم کردن غذا و خدمات پزشکی و دور ساعت امنیت در هتل ها است که هزینه اضافه در زمانی که شهرداری در حال پیش بینی کمبود بودجه.

خدمات انسانی سازمان نیز باید در نظر بگیرید که می شود یک اتاق هتل و چه اتفاقی می افتد زمانی که گردشگری شروع به انتخاب کنید تا دوباره.

شرق دره شهرستانها همکاری با شهرستان

مسا اتاق های هتل ها در حال حاضر کامل است.

Maricopa شهرستان با همکاری چندلر تمپه و مسا به مردم ارائه تجربه بی خانمانی در آن شهرستانها سرپناه موقت در یک هتل.

این شهرستان پرداخت برای اتاق و امنیت 24 ساعته در هتل با فدرال coronavirus کمک. شهرستانها در حال ارائه خدمات و همکاری با دیگر خدمات اجتماعی گروه به ارائه سه وعده غذا در روز.

حدود 30 نفر ماندن در 25 اتاق شهرستان اجاره ای در مرکز شهر مسا و شهرستانها به دنبال امکان اجاره اتاق در شرق دره.

شهرستانها در حال فراهم کردن سرپناه برای افراد آنها باور هستند بیشتر در معرض ابتلا و یا مرگ ناشی از این ویروس اگر آنها در خیابان باقی می ماند گفت: Riann بالچ چندلر جامعه مدیر منابع.

بسیاری از آنها مسن مبتلا به دیابت یا مزمن بیماری قلبی. وجود دارد یک زن و شوهر یک زن که باردار است و در نزدیکی تحویل و دیگری کسی که کور است.

اتاق مردم ارائه موقت کردند از افزایش درجه حرارت و یک محل با خیال راحت به فاصله اجتماعی در طول همه گیر بالچ گفت.

راشل Milne, دستیار مدیر شهرستان را در بخش مسکن گفت: مردم در این اتاق باید به خوبی پاسخ داده به برنامه است.

“من شنیده ام داستان های شگفت انگیز از مردم گریه زمانی که آنها را به کلید به اتاق” Milne گفت.

سه ماه همکاری به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه اما می توان توسعه یافته برای اضافی شش ماه در صورت نیاز.

شهرستان می افزاید: اتاق در ققنوس

اتاق در مرکز شهر فینیکس, هتل شده اند آهسته تر برای پر کردن در بخشی به دلیل آنها می باشد برای افرادی که COVID-19 گفت: بروس Liggett, Maricopa County خدمات انسانی مدیر.

با توجه به محدود بودن اطلاعات منتشر شده برای عموم وجود دارد تا کنون تنها تعداد کمی از مردم در ققنوس جمعیت بی خانمان که آزمایش مثبت برای ویروس. این خدمات انسانی پردیس در گزارش اول خود را شناخته شده مورد مثبت در مارس 8.

شده است وجود دارد هیچ گسترده تست از جمعیت بی خانمان در شهر فینیکس.

شهرستان است که به دنبال امن اضافی از 20 اتاق هتل در مرکز شهر فینیکس, هتل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا برای مردم آسیب پذیر و یا افراد بیمار بسته به نیاز در هفته های آینده Liggett گفت.

علاوه بر این شهرستان اجاره یک سرپناه سبک ساختمان در جنوب Scottsdale با اتاق را برای 48 مردم آسیب پذیر است. وجود 31 نفر ماندن وجود دارد که از شنبه Liggett گفت.

مانند شرق دره همکاری هتل توافق در مرکز شهر نیز برای سه ماه.

Liggett گفت: هر کس که نقل مکان کرد و به هتل می داند این است که یک مسکن موقت وضعیت. تیم خود را و دیگر ارائه دهندگان خدمات به امید پیدا کردن مسکن دائمی به طوری که این افراد در هتل ها نمی رفتن به خیابان ها پس از برنامه به پایان می رسد, او گفت:.

“ما در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد که در گام بعدی” او گفت:.

هتل بزرگ پروژه برای سالمندان

در علاوه بر این به اتاق شهرستان سیمرغ در این شهرستان با همکاری مرکزی آریزونا پناهگاه خدمات به اجاره 95 اتاق های هتل ها برای افراد مسن.

یک قرارداد هنوز نهایی نشده اما قصد این است که به بیش از کل یک هتل.

CASS عمل فضای جدید در نزدیکی مرکز شهر فینیکس دوبله پروژه پناهگاه.

مردم در حال حرکت به سمت هتل سه وعده های غذایی تحویل هر روز و پزشکی, سلامت رفتاری و دیگر خدمات ارائه شده در این مکان گفت: CASS مدیر عامل لیزا تب و تاب بودن.

اول مردم باید شروع به حرکت در اواخر این ماه و CASS امیدوار است به سرعت پر کردن بقیه اتاق, تب و تاب بودن گفت.

هر کس می خواهد آزمایش COVID-19 قبل از حرکت در.

که می شود یک اتاق ؟

مسکن مردم در اتاق های هتل ها ارائه شده سازمان با چندین سوالات روی حیله و تزویر.

اولین آژانس تا به حال به تصمیم می گیرید که یکی می شود.

سازمان در مترو ققنوس را محدود به اتاق های هتل برای افرادی که در خطر ابتلا به کروناویروس و یا بیمار هستند.

دیگر شهرستانها در سراسر کشور گسترش یافته هتل دسترسی به دیگر گروه های از مردم بدون سرپناه. در سان فرانسیسکو به عنوان مثال هیئت ناظران است و نیاز شهرستان به اجاره 7,000 اتاق های هتل برای افرادی که دچار بی خانمانی — اساسا برای همه به اندازه کافی در منطقه ای که زندگی در خیابان.

یک مطالعه منتشر شده در ماه مارس توسط محققان دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و دانشگاه بوستون تخمین زده است که 21,000 از 500,000 نفر دچار بی خانمانی در ایالات متحده نیاز به بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 و 3,400 مردم خواهد مرد.

محققان گفت: “سناریوی ایده آل” برای کاهش این اعداد خواهد بود به ارائه اقامت خصوصی مانند اتاق هتل برای هر فرد تجربه بی خانمانی.

که نیاز به هزاران اتاق های هتل در Maricopa. وجود دارد 7,419 مردم دچار بی خانمانی در سراسر مترو ققنوس در شب 28 ژانویه با توجه به ماریکوپا ارتباط دولت ها است.

کارشناسان هشدار می دهند که قرار دادن همه مردم دچار بی خانمانی به اتاق های هتل است که به عنوان ساده به عنوان آن ممکن است صدای — حتی با بسیاری از در حال حاضر نشسته خالی است.

این شهرستان نیست و فقط ارائه یک سقف برای کسانی که در هتل آوردن آن است پزشکی و سلامت رفتاری مراقبت از غذا و دیگر خدمات به این مکان است که قابل توجهی انجام Liggett گفت.

برخی از افراد مردد در مورد خروج از وضعیت فعلی خود را — که آیا می شود که چادر خود را و یا خود را به پناهگاه تخت.

“آنها باید برخی از بیم و هراس. آنها بپرسید ” آیا من نقطه هنوز هم می شود که در اینجا این است که بیش از?'” Liggett گفت.

پس از آن وجود دارد مهم نیست چه اتفاقی می افتد پس از مشارکت و کمک های مالی به پایان می رسد.

شهرستانها و سازمان های موافق این احتمال وجود ندارد, یک راه حل دراز مدت مگر اینکه شهرداری خرید ملک و تبدیل آن به یک سرپناه دائمی.

بالچ از چندلر گفت: کارکنان از هر شهر به مردم در مسا هتل به یک سرپناه پیدا کردن آنها را یک مسکن کوپن و یا ارائه اجاره کمک. شهرستان و کاس در حال تلاش برای حرکت مردم را از اتاق های هتل آنها اجاره به مسکن دائمی.

“هیچ کس می خواهد به بازگشت به هر کسی که به بی خانمانی” بالچ گفت. “هدف ما این است که نه تنها برای محافظت از آنها را از طوفان در این مثال اما به ارائه آنها را با مسکن دائمی راه حل های گذشته سلامت بیماری همه گیر.”

اما برخی نگران هستند که چه اتفاقی می افتد اگر هیچ استراتژی خروج.

اتاق هتل بحث وزن در امی Schwabenlender اجرایی مدیر خدمات انسانی دانشگاه.

“بخشی از من بود (قرار دادن هر کس در هتل ها) در حال حاضر از آنجا که من به تماشای چند صد نفر در چادر خود را و من تماشای ققنوس آتش رول تا برای کمک به مردم در گرمای بیش از حد هشدار,” او گفت:.

بخش دیگری از بازدید دکمه مکث.

وجود دارد نه به اندازه کافی مقرون به صرفه مسکن به خانه هر کس اگر ارائه دهندگان خدمات شروع به قرار دادن مردم در هتل یکهو که می تواند مجموعه ای از مردم “برای شکست دیگری و دیگری ناامیدی,” او گفت:.

“شما می خواهم اساسا توان به مردم گفت:” من نمی توانم به شما قول می تواند به ماندن در اینجا و من نمی توانم به شما قول من به شما یک سر تا قبل از اینکه شما را ترک کنند و من نمی توانم به شما قول می دهم که در آن شما در حال رفتن بعدی,” او گفت:.

فراتر از COVID-19

برخی از شهرستانها به دنبال در چگونه آنها می توانند با استفاده از یک مدل مشابه — و روابط آنها ساخته شده است با این شهرستان و سازمان های دیگر — برای ساخت یک پناهگاه و یا ارائه مسکن دائمی به مردم پست-COVID-19.

تب و تاب بودن شده است دفاع جداگانه سرپناه برای سالمندان برای بیش از یک سال است. سالمندان نیازهای مختلف از بزرگتر جمعیت بی خانمان هستند و بهتر است در یک محیط خودمانی تر, او گفت:.

او هل دادن برای یک لایحه در آریزونا در سنای است که باید با اختصاص 5 میلیون دلار برای ساخت یک ارشد پناهگاه بی خانمان در غرب دره اما آن هنگام درگذشت coronavirus ارسال مقننه توفنده را متوقف کند. سنا موکول on May 8.

او امیدوار است پروژه پناهگاه در مرکز شهر فینیکس خدمت خواهد کرد به عنوان یک محاکمه اجرا به صورت دائمی ارشد پناهگاه و نشان می دهد که چگونه موثر مانند یک پناهگاه می تواند او گفت:.

در شرق دره کارکنان از تمپه مسا و چندلر شده اند جلسه حدود دو سال به بحث در مورد چگونگی این منطقه می توانید آدرس بی خانمانی.

مرکز شهر فینیکس پناهگاه بزرگترین در دولت آن را تقریبا همیشه کامل است. بی خانمان طرفداران و محفل ققنوس رهبران تحت فشار بوده اند دیگر شهرستانها برای باز کردن بیشتر پناهگاه خدمات در جوامع خود.

بالچ گفت که او امیدوار است این شهرستان همکاری می jumpstart دراز مدت رابطه کار.

“پوشش نقره ای است که این منابع به طور بالقوه موقت اما تلاش های ما هستند نه ما می خواهیم برای ایجاد یک تغییر دائمی برای همه”

مستقل از هر منطقه ای همکاری تمپه کارکنان تا به حال چشم خود را بر روی مردم ارائه تجربه بی خانمانی با گزینه های اضافی در این شهر است.

در اوایل سال جاری کارکنان ساخته شده است یک پیشنهاد برای اجاره اتاق در یک متل در شمال تمپه و در نهایت خرید ملک برای تبدیل آن به دائمی حمایتی مسکن ارزان قیمت با واحد و بسته بندی-در سراسر خدمات در سایت.

شهر نمی تواند به یک توافق با صاحب ملک معاون شهردار لورن Kuby گفت.

“من فقط خرد و زمانی که آن کار نمی کند” او گفت:.

در حال حاضر تمپه در تلاش است به اهرم بالقوه فدرال coronavirus کمک های که ممکن است بریزد پایین به شهرهای کوچکتر برای خرید یک هتل یا مجتمع آپارتمانی با حدود 250 واحد است. اما کنار گذاشتن پول برای این پروژه و پیدا کردن مکان مناسب با دسترسی به یک فروشگاه مواد غذایی, بهداشت و درمان و حمل و نقل عمومی می تواند به زمان دارد.

“اگر وجود دارد یک فرصت است, ما در حال رفتن به آن نگاه,” او گفت:. “ما می دانیم که آن را ارزان تر به خانه مردم از آن است که به مراقبت از مردم در خیابان.”

رسیدن به خبرنگار جسیکا بوهم در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS. رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de