پکن, Feb. 9, 2020 /PRNewswire/ — در طول سال 2020 بهار جشنواره coronavirus شیوع خروشان در سراسر چین. این بیماری بسیار عفونی با یک دوره کمون طولانی ساخت که مبارزه با آن بسیار پیچیده و دشوار است. در مواجهه با چنین قبر چالش, چینی, مردم یک بار دیگر نشان داد قابل توجه قدرت و شجاعت است. به عنوان پرسنل پزشکی کار سخت در خط مقدم بسیاری از شرکت ها در حال ارائه پشتیبانی با فن آوری های پیشرفته. از غیر-تماس تحویلدار در سوپر مارکت ها تصویربرداری حرارتی هوش مصنوعی روبات است که نظارت بر درجه حرارت بدن به هواپیماهای بدون سرنشین بر اساس نظارت از راه دور سیستم با دماسنج و سخنرانان این ابزار تبدیل شدن به یک کمک بزرگ در امداد رسانی. در حمل و نقل بخش Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده (SQLC) اضافه کردن ویژگی های جدید به آن ماشین هوش (CI) سیستم که در حال حاضر قادر به بگویید اگر کسی با پوشیدن یک ماسک تنفس یا نه. این آخرین اصلاح در خدمت به عنوان یک احتیاط اضافی برای مسافران و رانندگان به طور یکسان.

در میان همه این بیماری اقدامات پیشگیری از ماسک یکی از مهم ترین است. هنگامی که قرار داده در درستی آن را به شکل قوی حفاظت شخصی برای پوشنده لباس و کمک می کند تا قطع منتقله از هوا انتقال است. Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده نیاز به تمام رانندگان به پوشیدن ماسک در طول عملیات. این از ویژگی های جدید از سوی دیگر می توانید بگویید اگر راننده آن پوشیده بود یا نه و مسئله هشدار از طریق صدا یادآوری و پیام درآمده است. اگر برنامه تشخیص هر گونه تخلف راننده را دریافت اطلاعیه ها در قالب های صوتی و پیام های. اگر راننده هنوز هم حاضر به قرار دادن ماسک بر روی سیستم را shut down خدمات خود را به مطمئن شوید که خاص این خودرو نمی خواهد انتخاب کنید تا هر گونه مسافران است.

چین به طور کلی ملی قدرت اجتماعی حکومت و S&T ظرفیت در کنترل بیماری قابل توجهی بهبود یافته اند. در مبارزه با کروناویروس شیوع فن آوری های پیشرفته مانند ابر محاسبات هوش مصنوعی و داده های بزرگ باید نقش مهمی را بازی. بسیاری از شرکت های دیگر مانند Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده در حال توسعه و راه اندازی دولت از هنر راه حل های فناوری برای درایو رو به جلو و پیشرفت در صنعت و اطمینان از ایمنی برای همه. آنها مطمئن هستند که یک بار آنها را رو به پایین این چالش S&T دلاوری از شرکت های چینی را در آغوش جدید بوم.

منبع Shouqi خودروسواری بزرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de