امیلی بلانت عملا میزبان 14 سالانه موسسه آمریکایی برای لکنت زبان را آزاد صدای زندگی در حال تغییر, جشن شامل معاون رئیس جمهور جو بایدن

اریک Dinalloرئیس AIS مدیره, گفت:,”We ممتاز هستند به این گروه نامی به عنوان قهرمانان AIS. معاون رئیس جمهور بایدن همواره مستقیم در مورد چالش هایی که لکنت زبان به ارمغان می آورد. امیلی بلانت به ارمغان آورده است یک معامله بزرگ از مهم دید به مسائل لکنت زبان و فراگیر. و جان Hendrickson اسیر در چاپ عاطفی پیچیدگی از افرادی که لکنت. ما خود را جشن می گیرند فداکاری خود را به خلوص و رهبری است.”

بازتاب چگونه لکنت زبان نهفته زندگی خود جو بایدن گفت: “در پایان آن خواهد شد یک هدیه است آن را تا حد زیادی به انجام با که من تبدیل شده اند تا حد زیادی به انجام آنچه که من مجموعه ای را به تلاش برای انجام. من همیشه این بود که فکر کردم من می تواند همه چیز را ثابت و من فکر می کنم آن را به من بینشی است که من نمی خواهد که در غیر این صورت تا به حال… به یاد داشته باشید, شما می توانید یک تفاوت عظیم در یک بچه زندگی است و وجود دارد بسیاری از استعداد بچه ها در خارج وجود دارد در حال حاضر که بخشی از این سازمان است.”

امیلی بلانت نیز به اشتراک گذاشته اتصال شخصی به علت “آنها اغلب فکر می کنم از آن به عنوان روانی یا این که شما یک وضع عصبی و یا چیزی – اما آن ارثی است. آن است که عصبی است و نه تقصیر شما نیست و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد. من فقط می خواهم بچه ها واقعا به یاد داشته باشید که شما می دانید و من می خواهم آگاهی مطرح می شود که در مورد به طوری که ما واقعا می تواند در حمایت از این کودکان و نوجوانان و ایجاد آن شناخته شده است که از آن بسیار رایج است.”

دیرین AIS حامی, co-founder of The Home Depot و صاحب هر دو آتلانتا فالکونز و آتلانتا, ایالات های لیگ برتر فوتبال تیم Arthur M. سفید, مشترک, چه, موسسه وسیله ای برای او “یکs کسی که لکنت به عنوان یک کودک من می دانم چگونه آن را احساس می شود را رد کرد و به دلیل روانی گفتار. این مهم است که هر صدای شنیده است و به همین دلیل است که من با افتخار به حمایت از موسسه آمریکایی برای لکنت زبان. آنچه واقعا مهم است این است که شما صحبت می کنند حقیقت را که آیا شما لکنت یا نه و این باور را در خودتان.”

در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از AIS کار مهم تبدیل شده به عنوان بسیاری از مشتریان که لکنت را گزارش کرده اند احساس انزوا و نگرانی در مورد عدم تعامل اجتماعی است که منجر به از این بیماری همه گیر. AIS ادامه به ارائه یک حس حمایتی از جامعه در طول این زمان دشوار است.

“ما انتظار داریم که به عنوان آگاهی از لکنت ادامه دارد و ما شاهد یک کاهش در منفی رسانه ها تصاویر و هنوز در حال مسخره و تبعیض است که افرادی که لکنت اغلب متاسفانه دریافت,” دکتر گفت: هدر گراسمن, AIS مدیر و درمانگر.

بیش از 3 میلیون آمریکایی و 60 میلیون نفر در سراسر جهان لکنت. AIS ارائه می دهد کامل و جزئی کمک هزینه تحصیلی برای آن درمانی و درمان بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر ایالات متحده در آن 33 سال سابقه.

موسسه آمریکایی برای لکنت زبان ارائه می دهد مقرون به صرفه, state-of-the-art لکنت زبان درمان و حمایت از افرادی که لکنت در تمام سنین و همچنین به عنوان راهنمایی برای خانواده خود را. AIS نیز فراهم می کند بسیار مورد نیاز آموزش بالينی به گفتار و زبان حرفه ای ها و دانش آموزان به دنبال تخصص در لکنت زبان درمان است.

تصویری از گفتگو میان معاون رئیس جمهور جو بایدن و امیلی بلانت را می توان یافت در اینجا.
B-رول از این رویداد را می توان یافت در اینجا.
عکس از این رویداد را می توان یافت در اینجا.

با تشکر از شما برای موسسه آمریکایی لکنت حامیان آرتور سفید, لوری تیش, خواهد شد و کارولین Blodgettای آی جی بلومبرگ Philanthropies ارگ, Madison, تجاری املاک و مستغلات خدمات دونالد Sussman, Fairstead, Eric Dinallo و پریسیلا داستانی, Ferring, راشل و تام Cortese, Debevoise & Plimpton, Emalex Biosciences و سوزی ولش.

منبع موسسه آمریکایی برای لکنت زبان

لینک های مرتبط

https://stutteringtreatment.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im