ایمیل ها و اسناد بالا بردن سوال در مورد پایگاه ارتش را در آب مقابله نزدیکی سن پدرو رودخانه

هفت سال پس از فورت Huachuca مهر و موم شده معامله را اجازه داده است که این پایگاه نظامی ارتش در ادامه با استفاده از آب های زیرزمینی در نزدیکی سن پدرو رودخانه اسناد و ایمیل های داخلی ظاهر شده اند که بالا بردن سوال در مورد معامله و در مورد اطلاعات مقامات ارتش استفاده می شود برای تضمین کلید تایید از دولت فدرال است.

ایمیل های که به دست آمده توسط گروه زیست محیطی مرکز تنوع زیستی فاش کردن مکالمات بین پایه فرماندهان و دیگر مقامات در مورد توافق است که در آن قلعه Huachuca کمک به خرید زمین های کشاورزی در نزدیکی رودخانه است. ایده پشت این معامله زمین شد به طور دائم خاموش کردن چاه های کشاورزی را قادر می سازد پایگاه برای به دست آوردن “آب اعتبار” کمک خواهد کرد که به کوچک شدن خود را به طور کلی رد پای آب.

پایگاه ارتش در نزدیکی سیرا ویستا یکی از بزرگترین کاربران از آبهای زیرزمینی در این منطقه است. قلعه Huachuca سال است که تحت فشار از محیط زیست, پرونده های حقوقی و فدرال محیط زیست تنظیم کننده برای کاهش آن استفاده از آب و جلوگیری از آسیب به فدرال گونه های حفاظت شده است که بستگی به سن پدرو رودخانه.

مطابق با تصمیم دادگاه فدرال و دستورات فورت Huachuca به کاهش برخی از آن استفاده از آب با کمک به خرید زمین های کشاورزی و بازنشستگی پمپاژ کشاورزی, است که در نظریه جبران برخی از پایه و تاثیر آن بر منابع آب با از بین بردن استفاده از آب در جاهای دیگر.

در سال 2013 فورت Huachuca صرف $2.6 میلیون دلار برای کمک به Cochise County کنترل سیلاب منطقه خرید 480 هکتار مزرعه ملک در نزدیکی Palominas درست در شمال مرز. ارتش پایه خریداری حفاظت اسایش قانونی محرومیت آینده پمپاژ و مقامات ارتش و سپس ادعا سالانه آب اعتبارات در مجموع 2,588 هکتار-پا یا 843 میلیون گالن.

این کاهش تلاش فعال پایه برای دیدار با الزامات از تنظیم کننده های با ماهی و حیات وحش که در سال 2014 صادر بیولوژیکی نظر اجازه پایه عملیات و استفاده از آب برای یک دهه دیگر.

اما رابین نقره از بنیانگذاران مرکز تنوع زیستی مدعی است که در حالی که آب مقابله ارائه شد به عنوان تامین یک کاهش در استفاده از آب آب اعتبار شد “ساخته” و پمپاژ آبهای زیرزمینی در حال حاضر متوقف شده نزدیک به یک دهه قبل است.

وی با اشاره به اسناد و مدارک نشان می دهد که کشاورزی آب زیرزمینی پمپاژ متوقف شده بود با پایان سال 2004. و مقدار پمپاژ کشاورزی بازنشسته شد با توجه به یک سال 2006 گزارش در واقع 1,750 هکتار-فوت در هر سال به طور قابل توجهی کمتر از میزان اعتبارات آب پایه ادعا کرد در معامله.

داخلی آشکار ایمیل های پایه مقامات تبریک یکدیگر بر آب کرد. در یک ایمیل در Nov. 22, 2013, پایه, پس از فرمانده ، ژنرال رابرت اشلی گفت: دو مقام: “شما بچه ها انجام می شود یک کار شگفت انگیز ذکراست پست IRT (با توجه به) فوت هکتار اعتباری که انجام خواهد داد که ما به خوبی به دهه آینده.”

نقره به دست آمده 2013, ایمیل و یک یادداشت را از طریق یک درخواست تحت قانون آزادی اطلاعات. او گفت: اسناد و ایمیل های نمایش پایه مقامات به دروغ ادعا کرد اعتبارات آب را متقاعد فدرال حیات وحش مقامات به آنها بازگشت و با استفاده از این معامله به نفع پایه — که در غیر این صورت می توانست فشرده به کوچک.

آنجلا کامارا یک سخنگوی فورت Huachuca کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد اسناد و ایمیل ها و اتهامات. “به عنوان یک ماده از سیاست های ما نیست اظهار نظر در جریان دادخواهی مسائل” کامارا گفت: در یک ایمیل.

مرکز تنوع زیستی و دو نفر دیگر از گروه های زیست محیطی — باشگاه سیرا و ماریکوپا Audubon Society — شکایت دولت فدرال در ماه مارس گفت: بدون کنترل آب های زیرزمینی پمپ در فورت Huachuca منطقه را تهدید می کند سن پدرو رودخانه و گونه های در معرض خطر که در آن بستگی دارد.

ایمیل جزئیات ‘بسیار مهم’ آب مقابله

ایمیل فرستاده شد در طول بحث در این قرارداد و پس از آن تکمیل شد.

در یک ایمیل در اوت. 19, 2013, ماریا (سوزی) لارا, پایه, منابع, مدیریت, مدیر نوشته است که به دست آوردن حفاظت اسایش خواهد بود مهم است.

“راحت شدن از درد امن خواهد شد آب اعتبار برای نصب به ادامه حفظ بیولوژیکی نظر موظف اعداد” لارا نوشت. “بدون این حفاظت اسایش Ft Huachuca نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی بیولوژیکی نظر انطباق در سال آینده است.”

در یک یادداشت در سپتامبر. 17, 2013, وکیل دانیل Haws در مورد پیشنهاد خرید حفاظت اسایش. او نوشت که اسایش “بسیار مهم است به فورت توانایی برای دیدار کوتاه مدت و بلند مدت تعهدات ESA (گونه در معرض خطر عمل می کنند) در حالی که نشست مهم آن دفاع ملی ماموریت.”

معامله شد به زودی تکمیل و ماهی و حیات وحش توافق با پایه رویکرد.

در Nov. 15, ایمیل, معاون فرمانده پادگان توماس مته گزارش “کمی دیگر از اخبار خوب” مورد بحث با ماهی و حیات وحش در خصوص معامله زمین. آنها تا به حال بحث با استفاده از برآورد 5.4 هکتار-فوت آب در هر هکتار به عنوان مقدار آب است که می شده اند مورد استفاده برای آبیاری یونجه قبلا.

مته نوشت: “USFWS موافقت کرده است با روش ما و توافق(d) با ما آب اعتبار اعداد است.”

ماهی ها و حیات وحش زمینه خدمات سرپرست استیون Spangle رسمی آژانس او را در موقعیت یک Nov. 18 نامه به سرهنگ دانیل مک فارلند, فرمانده ارتش در پادگان فورت Huachuca.

بیش از دو ماه زودتر مکفارلاند نوشته بود در نامه ای به Spangle که اگر بسته نبود که آبی در آن زمان وجود ندارد و معامله “کل آبیاری زیرساخت در محل باقی می ماند و هیچ چیز مانع از زمان مالکان از آبیاری زمین در آینده است.” Spangle موافقت کرده بود.

“ما موافقم با این روش شما استفاده می شود برای تعیین صرفه جویی آب و اعتباری” Spangle نوشت. “ما موافقم که خرید از حفاظت اسایش در اموال نزدیکی Palominas خواهد مانع آینده استفاده از آب و در نتیجه صرفه جویی در 2588 هکتار-فوت آب در سال است.”

معامله شد خلاصه با ماهی ها و حیات وحش در سال 2014 در نظر بیولوژیکی است که توضیح می دهد که چگونه يونجه رشد کرده بود در 480 هکتار و چگونه فورت همکاری با Cochise County برای خرید ملک از یک شرکت به نام حفظ جنگل سنگ شده.

سند تکرار مکفارلاند نامه تقریبا کلمه به کلمه: “اگر چه بسته است در حال حاضر در حال آبیاری کل آبیاری زیرساخت در محل باقی می ماند و هیچ چیز مانع فعلی یا آینده مالکان از آبیاری زمین.”

نقره ای مورد مناقشه است که نتیجه و گفت: این امر نشده اند ممکن است برای یکی دیگر از صاحب ملک برای از سرگیری پمپاژ برای کشاورزی داده شده قبلی دادگاه و تهدید گونه های در معرض خطر.

نقره نیز با اشاره به جزئیات در اوایل سوابق نشان می دهد که آب بسیار کمتر بود و در واقع در حال استفاده برای آبیاری. وی گزارش سال 2005 آریزونا آب تنظیم کننده, که گفت که از سال 2002 آب زیرزمینی پمپ بود به چهار مرکز-محور برای آبیاری یونجه در اموال و در مجموع سالانه پمپاژ شد 1,725 هکتار-پا یا 562 میلیون گالن در هر سال است.

نقره گفت: جزئیات در یک سال 2006 گزارش به کنگره و 2011 هیدرولوژیکی مطالعه نشان داد پمپاژ آبهای زیرزمینی متوقف شده بود در این ملک تا پایان سال 2004.

2006 گزارش فوقانی سن پدرو همکاری ذکر شده 1,750 هکتار-feet under “بازنشستگی کشاورزی پمپاژ.”

با اسناد و مدارک نشان پمپاژ متوقف شده بود سال زودتر نقره متهم فورت Huachuca مقامات “با استفاده از چیزی است که وجود ندارد.”

“این بچه ها را دیدم یک آسیب پذیری آنها در زمان استفاده از آن” نقره گفت. “آنها در زمان استفاده از این واقعیت است که ماهی ها و حیات وحش مقامات overworked آنها تاکید کرد و آنها را آسیب پذیر بودن دستکاری کرد.”

او آن را به نام یک “کلاهبرداری” و “توطئه گر طرح است.”

طرح دعوی در دادگاه بر آب

سان پدرو جریان رودخانه ها در سراسر ایالات متحده و مکزیک مرز و تغذیه واحه cottonwood و درختان بید که teems با بیش از 350 گونه از پرندگان. نادر و در خطر انقراض گونه است که ساکن این مسیر سرسبز در مراتع جنوب شرقی آریزونا بستگی به آب های زیرزمینی است که پدیدار از چشمه ها و تراوش و تغذیه بسیاری از رودخانه جریان است.

رودخانه را فراهم می کند زیستگاه برای تهدید و یا گونه های در معرض خطر از جمله جنوب غربی بید flycatcher غرب زرد صورتحساب فاخته, شمال مکزیک gartersnake و یک گیاه به نام Huachuca آب umbel.

در دعوی خود را در گروه حفاظت از دادگاه خواست به پرتاب کردن ماهی و حیات وحش از نظر نظم و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انجام یک جدید ارزیابی است. گفتند پمپاژ آبهای زیرزمینی در نزدیکی سن پدرو است که کاهش آب جدول و نقشه کشی دور آب که در غیر این صورت تغذیه upper river, کاهش آن جریان می یابد.

بیشتر: این یکی از آریزونا با ارزش ترین رودخانه. صدها چاه جدید ممکن است ترک آن را در حال اجرا خشک

این گروه های زیست محیطی اشاره کرد محرمانه 2010 مطالعه به سفارش پایگاه ارتش که دقیق چگونه این منطقه ولز در حال رشد تلفات در جریان این سن پدرو رودخانه. در سال 2010 مطالعه شرکت GeoSystems, تحلیل, Inc. بررسی پمپاژ از چاه بر پایه و همچنین پمپاژ از چاه در این منطقه که مربوط به قلعه.

این گزارش نبود علنا منتشر شد اما به بیرون درز شد سال گذشته است. نقره گفت: جزئیات این گزارش نشان می دهد آب های زیرزمینی پمپ مرتبط با پایه آسیب رساندن به سان پدرو رودخانه توسط 2003.

مرکز تنوع زیستی در نظر دارد به ارائه آخرین گنجینه ای از اسناد به عنوان بخشی از دادگاه.

نقره ای متهم است که مقامات ارتش “پوشش شواهد علمی” که آبهای زیرزمینی پمپاژ مربوط به دژ آسیب رساندن به رودخانه و استفاده از زمین معامله را به نفع خود را زمانی که آنها قادر به پیدا کردن راه دیگری برای کاهش ناپایدار برای پمپاژ.

“آنها با این کلاهبرداری از ناامیدی” نقره گفت. “اما برای این ساخته اعتبارات آب رودخانه را فرصتی برای بازیابی.”

وکلای مدافع برای دولت فدرال در زمینه پاسخ به گروه های زیست محیطی ” ادعا می کند در ژوئن 8, انکار اتهامات و درخواست از دادگاه به بازی شیر یا خط کردن طرح دعوی در دادگاه.

ماهی و حیات وحش سخنگوی Alejandro مورالس گفت: آژانس نمی تواند پاسخ به سوال که “فعال دادخواهی.”

Spangle که پس از بازنشسته و از ماهی ها و حیات وحش سرویس مخالفت با برخی از نقره این اظهارات گفت که او فکر می کند هیچ چیز مانع ملک از سرگیری آبیاری محصول تا پایه خریداری حفاظت راحت شدن از درد محرومیت پمپاژ.

به عنوان مقدار بازنشسته آبهای زیرزمینی پمپاژ پایه ادعا, Spangle گفت بیولوژیکی نظرات آماده بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط “اقدام آژانس” در این مورد فورت Huachuca و او با اتکا بر پایه ارزیابی.

“اگر آنها می گویند که آنها حفظ X-تعداد در هکتار در پا آب در هر سال و سپس ما را که مگر چیزی وجود دارد آشکار در پرونده که خنثی است که” Spangle گفت. “در صورتی که رقم تورم برای برخی از دلیل و یا از ضعیف ارزیابی و یا به دلایل سیاسی ما هیچ راهی برای تعیین آن است که ما نشستن در میز ما و نقد و بررسی یک پروژه است.”

اگر بیولوژیکی نظر بر اساس اطلاعات نادرست یا گمراه کننده, Spangle گفت: این امر می تواند پایه مسئولیت reinitiate یک “مشاوره” با حیات وحش سازمان با استفاده از اطلاعات جدید است که به نور آمده است.

منتقد تماس های پایه رودخانه ‘بزرگترین تهدید’

قلعه Huachuca می گوید که در مجموع جمعیت حدود 14,500 از جمله تمام وقت پرسنل نظامی نظامی دانش آموزان غیر نظامی کارکنان و پیمانکاران است. با توجه به سال 2013 دولت داده است که شامل “غیر مستقیم” و “ناشی از” جمعیت وجود دارد در مورد 33,000 زندگی مردم در این منطقه به دلیل پایه.

بیش از چند دهه که بیشتر چاه های حفر شده اند در سراسر دره رودخانه و پمپاژ و کاهش آب در بسیاری از مناطق نقشه کشی دور آب که در غیر این صورت تغذیه سن پدرو. قسمتهایی از رودخانه که جریان را در طول سال منقبض شده.

در سال های آینده محققان دریافته اند این رودخانه را ادامه خواهد داد به تاثیر گسترش “مخروط افسردگی ناشی از آب های زیرزمینی پمپ. در همان زمان درجه حرارت گرمتر انداخته با تغییر آب و هوا در حال کمک به این گونه در نهرها و رودخانه ها در سراسر جنوب غربی است.

گروه های زیست محیطی می گویند آخرین آنها طرح دعوی در دادگاه نهم چالش از سال 1994 به فورت Huachuca فعالیت بر اساس قوانین زیست محیطی.

این اختلافات شامل اختلافات در مورد سن پدرو ساحلی ملی منطقه حفاظت که توسط کنگره تاسیس شد در سال 1988 و شامل حدود 40 مایل از رودخانه از مرز ایالات متحده و مکزیک به خیابان دوید.

نقره اشاره کرد که به تازگی منتشر شده ایمیل های داخلی در 38 صفحه در نامه ای به ماهی ها و حیات وحش در ژوئن 25, اصرار آژانس برای رد درخواست توسط ارتش به حذف ملی منطقه حفاظت از زیستگاه مهم تعیین شده برای زرد صورتحساب فاخته و شمال مکزیک gartersnake.

نقره ای نوشت که قلعه Huachuca مسئول حداقل 40 درصد از محلی آب زیرزمینی پمپاژ و “بزرگترین تهدید” به سان پدرو رودخانه و گونه های در معرض خطر که در آن بستگی دارد.

او گفت که ایمیل ها و اسناد و مدارک نشان می دهد فورت Huachuca مقامات موفقیت “دستکاری” فدرال حیات وحش مقامات برای جلوگیری از نامطلوب زیستی نظر.

از سال 2013 بالا افسران در فورت Huachuca رفته به بالا-موقعیت رتبه بندی به عنوان رهبران نظامی ایالات متحده هوش.

اشلی سابق فرمانده پایگاه در حال حاضر یک سپهبد و منصوب شد مدیر آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع در سال 2017.

جیمز Kudla یک سخنگوی آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع گفت: Ashley نمی خواهد بود قادر به اظهار نظر در این موضوع به دلیل آن را تحت قلمرو اجراء ارتش و از آنجا که این سازمان سیاست است نه بحث در مورد مسائل است که تحت دادخواهی.

مکفارلاند رهبری ارتش ایالات متحده در پادگان فورت Huachuca از سال 2012 تا 2014. با توجه به رزومه کاری خود را که نوشته شده بود آنلاین شهربابک گفت: در آن زمان به او “قوی تر راه حل های خلاق برای رسیدن به ‘net-صفر’ در استفاده از آب است.”

مکفارلاند همچنین نوشته است که او “با موفقیت rebranded نصب و راه اندازی به عنوان یک مدل DOD (وزارت دفاع) حفاظت از محیط زیست به طور قابل توجهی کاهش خطر بسته شدن برای دهه آینده.”

مکفارلاند بعدها مدیر اطلاعات آمریکا و ناتو عملیات ویژه مشترک نیروی کار در افغانستان در سالهای 2014 و 2015. رزومه کاری خود را نشان می دهد که او به پایان رسید خدمت در ارتش در سال 2018 شد و بنیانگذار یک شرکت به نام Slipstream سرمایه, LLC.

رسیده توسط ایمیل مکفارلاند کاهش یافته است یک درخواست برای یک مصاحبه گفت که او نمی تواند نظر به دلیل این موضوع است که تحت دادخواهی.

بیشتر: گروه شکایت بیش از آب های زیرزمینی پمپاژ مربوط به آریزونا ارتش لیبی هشدار رودخانه در معرض خطر است

نقره ای کرد و گفت: سوال در مورد معامله زمین هنگامی که او برای اولین بار به خواندن یک مقاله روزنامه در مورد آن در سال 2013 است. او فرستاده ماهی و حیات وحش رسمی در مورد آن در آن زمان پرسیدن که چرا اموال خواهد شایستگی هر اعتبارات برای فورت Huachuca.

او هرگز یک پاسخ دریافت.

نقره ای گفت: نمی دانم چه رخ داده است در پشت صحنه تا زمانی که او موفق به دریافت ایمیل های آشکار این بحث بین پایه بالا برنج.

“آنها در حال تظاهر است که مرگ این رودخانه به دلیل فورت اتفاق نمی افتد” نقره گفت. “در حالی که آنها ادعا می کنند که این قلعه در حال کمک به حفاظت از رودخانه حقیقت این است که آب های زیرزمینی پمپ منتسب به قلعه Huachuca قتل رودخانه است.”

طرح دعوی در دادگاه در حال بررسی است و در ایالات متحده دادگاه منطقه در توسان. قاضی هنوز برای برنامه ریزی یک جلسه.

رسیدن به خبرنگار Ian James در [email protected] یا 602-444-8246. او در توییتر دنبال: @ByIanJames

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im