تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk پاره پاره سی ان ان روز پنجشنبه از شبکه رله یک پیام از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom میلیاردر هرگز تحویل داده هواکش برای بیمارستان ها در دولت به عنوان وعده داده شده.

سی ان ان در توئیتر خود نوشت:

“سه هفته پس از مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت که او تا به حال به دست آمده بیش از 1000 دستگاه تهویه مصنوعی برای کمک به بیمارستان کالیفرنیا درمان بیماران مبتلا به coronavirus دفتر والی می گوید هیچ یک از این وعده داده شده فن های دریافت شده توسط بیمارستان.”

یک خشم مشک را به توییتر را به عقب براند در برابر این ادعا است.

“چیزی که من بیشتر تعجب آور است که سی ان ان هنوز هم وجود دارد” مشک توییتی. سپس او خواسته رژیم صهیونیستی است. Newsom به “لطفا برای رفع این سوء تفاهم است.”

سپس مشک توییتی, تصاویری از آنچه به نظر می رسد به دو ایمیل از بیمارستان که دریافت هواکش فرستاد تا ثابت کند او تحویل در وعده خود را.

“این هواکش خواهد شد به سرعت مستقر در بیمارستان ما در انتظار آمدن موج از بیماران که درد و رنج خواهد بود از شدید ترین اثرات COVID-19” یک بیمارستان نوشت. “هدیه خود را به ما می دهد یک شانس مبارزه.”

“آنها مشغول به کار بزرگ در طول تست امروز. ما قرار داده و این به استفاده از فردا” لس آنجلس وزارت بهداشت خدمات ارسال تسلا در مارس 27 متن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im