نیمی از تمام دستگاه های پزشکی استفاده می شود در ایالات متحده — از باند به کاشت کامپیوتر — در حال استریل با گاز سمی است که تحت نقادانه بیش از نگرانی در مورد آلودگی هوا است که می تواند باعث سرطان می شود.

در حال حاضر مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون اتحاد پیوست یک ائتلاف از 11 به طور کلی وکیل درخواست فدرال آژانس حفاظت از محیط زیست به سرکوب تولید گازهای گلخانه ای از مواد شیمیایی اکسید اتیلن (abbreviated as EO یا EtO) استفاده شده است که در مقیاس صنعتی برای کشتن عوامل بیماری زا در دستگاه های پزشکی, مواد غذایی, ادویه جات ترشی جات و دیگر محصولات.

“خوشبختانه مینه سوتا نیست رتبه بالا در EtO تولید گازهای گلخانه ای اما علم با اشاره به این که به مراتب قوی تر سرطان زا از آنچه قبلا فکر, قرار می دهد که افراد در معرض خطر بیشتری از آنچه قبلا فکر می کردم” الیسون گفت: در قالب یک ایمیل در بیانیه ای. “این واقعیت که تجهیزات کنترل که مقررات فدرال در حال حاضر دستور نیست حاوی EtO تولید گازهای گلخانه ای به سطح امن است صدمه زدن نه تنها جوامع محلی بلکه سوتا پزشکی-دستگاه میباشد.”

Med-tech گروه تجارت هشدار داده اند در شرایط کامل که ایجاد کنترل های اضافی در EtO و یا به طور ناگهانی کاهش در استفاده از آن می تواند باعث گسترده کمبود نجات بخش دستگاه های پزشکی.

“اگر کسی نیاز به یک ساز و آنها نمی توانند به یکی که می توانید آن را از بحران بهداشت عمومی” گفت: shay fox Mandle مدیر عامل شرکت پزشکی کوچه انجمن تجارت گروه در دره طلایی. “ما در حال گفتن نیست هیچ چیز را نمی در EtO. ما می گوییم اگر شما از بین بردن آن فردا در غیاب یک جایگزین — و امروز هیچ جایگزین وجود دارد — پس از آن دستگاه های پزشکی است که با استفاده از این روش عقیم سازی … نمی خواهد بود قادر به رفتن به بازار است.”

دیگر روش عقیم سازی مانند گرما و تابش می تواند آسیب نرم و پلاستیک و الکترونیک در دستگاه های پزشکی. این EtO صنعت می گوید: گاز منحصر به فرد مفید است زیرا آن را بسیار موثر در کشتن عوامل بیماری زا و می تواند نفوذ بسته بندی ویژه برای استریل داخل دستگاه و فولاد کیت. گاز تولید کنندگان را قادر می سازد برای دیدار با بین المللی “نازایی تضمین” معیار داشتن کمتر از یک 1-در-یک-میلیون بی پناه دادن عملی پاتوژن.

غذا و داروی آمریکا در حال همکاری با شرکت ها برای سرعت بخشیدن به توسعه و بررسی 11 جدید عقیم سازی ایده های برای دستگاه پزشکی و صنعت اما فدرال حفاظت محیط زیست تنظیم EtO تولید گازهای گلخانه ای. سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر تجزیه و تحلیل اینکه آیا برای کاهش EtO انتشار محدودیت ها و قوانین سفت چگونه شیمیایی به کار گرفته شده است.

EtO نشان دهنده یک معما برای صنعت. آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود قوی سرطان زا برای کارگران است که رسیدگی به آن و افرادی که زندگی می کنند downwind از EtO گیاهان و در عین حال آن را مورد استفاده برای استریل کردن بیش از 20 میلیارد دلار محصولات مراقبت های بهداشتی از یک سال و جلوگیری از گسترش عفونت و میکروب ها.

“برای بسیاری از دستگاه های … EO تنها روشی است که نشان داده شده است به ارائه موثر عقیم سازی بدون ایجاد آسیب به دستگاه” Medtronic ایمنی و بهداشت محیط زیست, مدیر Peter J. Jansen گفت: در Feb. 10 نظر نامه ای به سازمان حفاظت محیط زیست. Medtronic, بزرگترین شرکت تجهیزات پزشکی خود را در مقر عملیاتی در مینه سوتا است.

Medtronic یکی از شرکت های مورد بررسی توسط سازمان حفاظت محیط زیست در سال گذشته در مورد استفاده از آن از EtO همراه با Medline صنایع Becton دیکینسون (BD) و Sotera سلامت رسمی با سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده است. در حالی که اکثر med-tech با استفاده از شرکت های برون سپاری امکانات برای EtO عقیم سازی Medtronic و بوستون علمی نیز اجرای خود را EtO ستریلیزرس فدرال سوابق نشان می دهد.

ایالات متحده حدود 34 EtO گیاهان که هیچ کدام در مینه سوتا است. اما تعدادی از دستگاه استريلايزر گیاهان در حال حاضر با استفاده از EtO در سراسر کشور حذف شده است به سرعت.

Sotera را Sterigenics گیاه در ویلووبروک بیمار., به طور دائم بسته سال گذشته پس قوی جامعه اعتراض و دولت نظارتی اقدامات است. در ضمن BD گیاهان در سمیرنا و Covington, Ga., آمده اند زیر آتش از مقامات دولتی و گروه های جامعه برای EtO تولید گازهای گلخانه ای. Viant پزشکی موافقت خود را EtO گیاه در Grand Rapids, Mich., در اوایل این سال در حالی که Medline را EtO در کارخانه پورشه Ill., است بازگشایی زیر یک قانون دولت جدید که اعمال سختگیرانه استانداردهای انتشار.

مینه سوتا AG الیسون اتحاد پیوست ایلینوی دادستان کل Kwame رائول و نه دولت دیگر AGs در خواست سازمان حفاظت محیط زیست به اصل اتخاذ ایلینویز’ سخت تر قانون به نام مت Haller عمل می کنند و آن را در سراسر کشور اعمال می شود. در میان چیزهای دیگر, Haller عمل نیاز به EtO کاربران در ایلینوی به جذب 100 درصد از EtO تولید گازهای گلخانه ای از اتاق که در آن استفاده می شود, کاهش EtO منتشر شده به اتمسفر به 0.2 قسمت در میلیون و انجام مداوم گازهای نظارت و هوای محیط تست.

“کنترل اقدامات در (موجود در مقررات فدرال در EtO) به اندازه کافی محافظت از سلامت انسان در نور جدید قانع کننده اطلاعات” وکلای مدافع کلی نامه می گوید.

فوتی و فوری اطلاعات دسامبر 2016 تجزیه و تحلیل خطر معمولا به عنبیه ارزیابی که به این نتیجه رسیدند که EtO بود و بسیار به احتمال زیاد به یک جهش زا انسان سرطان زا حتی در پایین “محیط زیست” سطح قرار گرفتن در معرض, بر اساس سال 2004 مطالعه سلامت از 18000 نفر که مشغول به کار در تجاری عقیم سازی گیاهان.

واشنگتن-بر اساس med-tech trade group AdvaMed می گوید: جنس زنبق و سوسن گزارش افزایش مشکوک “سرطان ” قدرت” از EtO 30 برابر شده است. که افزایش راه اندازی شد با استفاده از مدارک و شواهد از یک مطالعه است که مستند بسیاری از هزاران نفر از کارگران که به صورت مزمن در معرض “فوق العاده بالا” غلظت EtO و در عین حال نه سرطان. تنها کسانی که در “بالاترین غلظت بسیار طولانی ترین دوره از زمان” من سرطان AdvaMed نوشت.

Pro-صنعت و تجارت و گروه AdvaMed می گویند تنظیم EtO با استفاده از مبتنی بر عنبیه تجزیه و تحلیل خواهد بیش از حد مردم به زندگی downwind از EtO گیاهان در حال حاضر در معرض غلظت بیشتر مانند EtO تولید شده توسط سوخت و ساز بدن انسان و احتراق در محیط زیست است.

“EtO نیز طبیعی جزء از محیط هوا” AdvaMed در نامه ای به سازمان حفاظت محیط زیست در فوریه. 18. “2016 IRIS ارزیابی EtO نباید مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف نظارتی چون مخالف علم و عقل سلیم در زمینه روزمره انسان قرار گرفتن در معرض.”

یک دیدگاه سازمان حفاظت محیط زیست خواست به استفاده از عنبیه خطر برآورد اشاره کرد که پزشکی-دستگاه صنعت خود سند استاندارد ISO 10993-7 می گوید: عوامل ژنتیکی ممکن است تعیین حساسیت به افزایش خطر سرطان از EtO. نظر نامه فرستاده شده به صورت ناشناس به سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: اختلال در عملکرد آنزیم به نام GSTT1 در برخی از افراد برگ های آنها را قادر به “سم زدایی” EtO از طریق سوخت و ساز بدن با قرار دادن آنها در معرض خطر ابتلا به مشکلات بهداشت و درمان از قرار گرفتن در معرض آن است.

“هیچ مقدار از اکسید اتیلن امن برای مردم” در این نامه آمده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im