Ellen DeGeneres تلویزیون نشان می دهد به محل کار تغییرات پس از پروب فرهنگ

Ellen DeGeneres روز پنج شنبه با ارسال یک عاطفی پیام به کارکنان خود را تلویزیون نشان می دهد بحث و گفت او گام برای بهبود فرهنگ در مجموعه زیر اتهامات خصمانه در محیط کار.

ایمیل دنبال تحقیقات داخلی توسط برادران وارنر تلویزیون که به تولید “The Ellen DeGeneres Show” از شکایت اعم از قلدری به نژادپرستی در میان کارکنان تولید.

برادران وارنر تلویزیون در بیانیه ای گفت که اگرچه “همه اتهامات تایید ما نا امید است که یافته های اولیه این تحقیقات نشان داد برخی از کمبودهای مربوط به نشان می دهد روز به روز مدیریت.”

آن گفت: چند نیروی انسانی و تغییرات دیگر اقدامات بود در حال اجرا را به جزئیات.

این اتهامات که ساخته شد توسط چندین سابق کارکنان در یک BuzzFeed مقاله قبلا در ماه جولای رنگ کاملا متفاوت از زندگی پشت دوربین از خوش بین و مثبت پرنیان ارائه شده توسط DeGeneres در نشان می دهد.

“در روز یکی از ما را نشان می دهد من گفت: هر کس در اولین دیدار که ‘The Ellen DeGeneres Show’ خواهد بود یک جای شادی – هیچ کس تا به حال بالا بردن صدای خود را و هر کس خواهد بود با احترام رفتار شود” DeGeneres نوشت: در یک ایمیل به کارکنان که در دسترس ساخته شده بود به خبرنگاران گفت.

“بدیهی است که چیزی تغییر کرده و من نا امید به یاد بگیرند که این مورد نشده است,” او اضافه شده است.

DeGeneres که نشان می دهد موفق به کسب ده ها جایزه در آن 17 سال در هوا نیز با اشاره به انتقاد که وارد شده است در خود شخصا در سال های اخیر گزارش های رسانه ها.

“من همچنین یادگیری است که افرادی که با من کار می کند و برای من در حال صحبت کردن از طرف من و بد نمایش دادن که من هستم و باید متوقف شود” او اضافه شده است.

او گفت که او بود و خوشحالم که او در تیم تولید شد “در نهایت داشتن مکالمات در مورد انصاف و عدالت است. همه ما باید بیشتر آگاه در مورد راه کلمات و اعمال ما بر دیگران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net