سناتور الیزابت وارن در روز جمعه منتشر شد نامه او فرستاده شده به اقتصاد جودی شلتون یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برنامه ریزی نامزد برای صندلی در فدرال رزرو افزایش “قابل توجهی نگرانی” و نما یک سری از سوالات در مورد خود نمایش.

وارن است که در میان کسانی که رقابت به حزب دموکرات انتخاب شده را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. رای گیری مقدماتی برای آغاز روز دوشنبه در قفقاز برگزار می شود در آیووا با کشورهای دیگر برگزاری مسابقات در ماه های آینده.

شلتون, Warren نوشت: در این نامه با استناد به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور خود را نوشته در میان دیگران ساخته شده است که تعدادی از “رادیکال” اظهارات در سیاست های اقتصادی از جمله او را در آغوش اخیرا در سال 2012 از استاندارد طلا به عنوان یک بهتر مسیر ثبات قیمت ها و اشتغال کامل است که بانک فدرال حکم.

“در حالی که شما عنوان که موقعیت خود را از نامزدی اعلام شد من نگران هستم که خود را تغییر قلب نشان دهنده یک محاسبه سیاسی به جای درست تکامل در تفکر خود” نوشت: وارن یکی از 12 دموکرات ها در حزب جمهوری خواه و سلطه کمیته بانکی سنای اولین توقف برای تغذیه هر نامزد به دنبال لازم سنا تصویب.

وارن خواسته شلتون برای روشن شدن دیدگاه های خود را بر استاندارد طلا همراه با تعدادی دیگر از سوالات از جمله این که آیا او معتقد است فدرال رزرو باید تسلیم به رئیس جمهور خواسته های خود باید آن شخص را ديد چگونه برای رسیدن به یک هدف خاص متفاوت از کسانی که از آن تغذیه می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن شده شدید منتقد تغذیه برای ارائه شیب تند کاهش نرخ که تهمت معتقد است اقتصاد نیاز دارد.

شلتون در نظر قطعه ای در وال استریت ژورنال سال گذشته به نام برای تغذیه به منظور هماهنگی با رئیس جمهور و کنگره در سیاست.

شلتون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im