استکهلم, مه 7 سال 2020 /PRNewswire/ — نظرات و آمار و ارقام در این گزارش با اشاره به ادامه عملیات مگر اینکه در غیر این صورت اعلام کرد

نکات برجسته از سه ماهه اول سال 2020

  • فروش خالص کاهش یافته است به SEK 26,578 m (27,408). رشد فروش شد -5.1% با توجه به کاهش حجم. توسعه این بیماری همه گیر کوروناویروس نهفته تقاضا در بازار در پایان سه ماهه.
  • سود عملیاتی به مبلغ SEK 122m (-53) مربوط به حاشیه 0.5% (-0.2). مقایسه دوره شامل اقلام غیر تکرار از SEK -1,054 m.
  • تاثیر منفی بر درآمد عامل از coronavirus وضعیت حدود SEK 400m. اقدامات جامع آغاز شد برای کاهش اثرات کاهش تقاضا و تولید محدودیت.
  • قابل توجهی ارز headwinds حدود SEK 600m.
  • درآمد برای دوره به مبلغ SEK -86m (-162) و سود هر سهم بود SEK -0.30 (-0.56).
  • جریان نقدی عملیاتی پس از سرمایه گذاری شد SEK -2,938 m (-3,017).
  • جدید صادر اوراق قرضه وام و امن جدید تسهیلات اعتباری بالغ بر حدود SEK 11.4 میلیارد دلار در ماه مارس-آوریل.
  • توزیع الکترولوکس حرفه ای و لیست در Nasdaq استکهلم.
  • AGM حل و فصل نیست برای توزیع هر گونه نقدی سود سهام به سهامداران برای سال مالی 2019.
  • در Q2 سال 2020 از دست دادن قابل توجهی است که انتظار می رود. فروش کاهش یافته و حدود 30% در ماه آوریل, با بهبود تدریجی انتظار رفتن به جلو.

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جوناس ساموئلسون نظر

جهان بی سابقه ای مواجه چالش های بهداشتی از coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر همه ما شخصا و حرفه ای. اولویت ما شده است به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان و حصول اطمینان از تداوم کسب و کار به عنوان لوازم خانگی ضروری برای مصرف کنندگان روزانه زندگی.

در سه ماهه اول سال 2020, فروش کاهش یافته است 5 درصد و سود عملیاتی به مبلغ SEK 122m. همانطور که قبلا ابلاغ شده و ما در ادامه به تجربه تولید محدودیت و ناکارآمدی از ایالات متحده تولید تحکیم. ما شروع به دیدن اولیه درآمد قابل توجهی تاثیر از این بیماری همه گیر نسبت به پایان سه ماهه با برآورد تاثیر مستقیم در سود عملیاتی در سه ماهه حدود SEK -400m. پول باد مخالف بود و تقریبا SEK -600m; تا حد زیادی به طور غیر مستقیم مربوط به کروناویروس’ تاثیر بر اقتصاد جهانی است. ما به پیاده سازی جامع اقدامات برای کاهش تاثیر در سود و جریان های نقدی از استثنایی این وضعیت بازار. من بسیار خوشحال هستم که ما در ادامه برای دیدن یک اثر مطلوب از بهبود ترکیب و همچنین قیمت را افزایش می دهد.

همانطور که قبلا ابلاغ شده و ما انتظار داریم یک ماده تاثیر مالی در سال 2020 مربوط به کروناویروس وضعیت. برای سه ماهه دوم در سال 2020 ما قابل انتظار از دست دادن. در ماه آوریل فروش پایین در حدود 30 درصد است اما ما انتظار بهبود تدریجی رفتن به جلو.

در بسیاری از بازارهای اصلی ما هر دو تقاضا و تولید شده اند به شدت تحت تاثیر دقیق اقدامات متقابل آغاز شده توسط مقامات محلی از اواسط ماه مارس از جمله بسته شدن فعالیتهای صنعتی مغازه های خرده فروشی و مرزی حمل و نقل. در برخی از بازارها که در آن فروشگاه های فیزیکی که تا به حال به نزدیک ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در فروش آنلاین, اما به اندازه کافی به مادی جبران فیزیکی خرده فروشی کاهش است. ما کار کرده اند به طور گسترده برای کاهش تاثیر از اولیه شیوع بیماری در چیناز جایی که ما منبع حجم قابل توجهی از محصولات به پایان رسید و قطعات و در نتیجه محدود تاثیر در سه ماهه اول.

در نور شدید تقاضا کاهش, ما باید اجرا جامع کاهش اقدامات است. در علاوه بر این به furloughs برای کارکنان تحت تاثیر کاهش فعالیت این اقدامات شامل کاهش هزینه های اختیاری و reprioritizing هزینه های سرمایه توسط تعویق انداختن و پوسته پوسته شدن و بازگشت سرمایه گذاری. این به این معنی است که برخی از سرمایه گذاری های ما در مهندسی مجدد برنامه خواهد بود نهفته است. برای ما دو استراتژیک ایالات متحده سرمایه گذاری; اندرسون تبرید کارخانه تا حد زیادی تکمیل شده در حالی که اسپرینگفیلد امکانات پخت و پز به تعویق خواهد افتاد تا یک و نیم سال است. ما نیز تقویت ما فرآیندهای مدیریت برای نظارت بر کار ما سرمایه است. به تقویت بیشتر نقدینگی بافر ما صادر کرده اند بدهی های جدید و امن اضافی تسهیلات اعتباری. با توجه به موقعیت نقدی در پایان ماه مارس با اضافه کردن استقراض جدید صادر شده در مارس و فعلی ما تسهیلات اعتباری ما در دسترس نقدی و unutilized خطوط اعتباری بیش از SEK 30bn. در نهایت ما نیز حمایت از سهامداران ما در AGM 2020 به برداشت سالانه سود سهام خود را حفظ کنیم ترازنامه قدرت است.

در الکترولوکس هدف ما برای شکل دادن به زندگی بهتر نیز راهنمای ما در این زمان دشوار است. حمایت از جامعه الکترولوکس مواد غذایی پایه و اساس ساخته شده است که بودجه در دسترس برای کمک به مردم نیازمند. مردم ما را اهدا زمان محصولات و مواد اولیه به منظور کمک به بهداشت و درمان در تلاش است.

من معتقدم ما در حال برداشتن گام های لازم برای مقابله با چالش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و برای اطمینان الکترولوکس همچنان به خوبی می چرخاند برای آینده برای تحویل در ما رشد سودآور استراتژی است. من سپاسگزار برای ما سهامداران و همکاران من’ پشتیبانی از طریق این زمان به چالش کشیدن.

کنفرانس تلفنی 09.00 CET

یک کنفرانس تلفنی برگزار می شود در 09.00 CET امروز ممکن است 7. جوناس ساموئلسون, رئيس جمهور و مدیر عامل و ترزا FribergCFO خواهد اظهار نظر در مورد گزارش.

جزئیات برای مشارکت با تلفن به شرح زیر است:

شرکت کنندگان در سوئد: +46-8-566-426-51
شرکت کنندگان در بریتانیا/اروپا: +44-3333-000-804
شرکت کنندگان در ایالات متحده: +1 631-9131-422

پین کد: 54591041#

ارائه اسلاید برای دانلود:

www.electroluxgroup.com/ir

لینک پخش:

https://edge.media-server.com/mmc/p/ni7gcfki

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
سوفی Arnius
رئیس روابط سرمایه گذار
+46-70-590-80-72

دانیل Frykholm
الکترولوکس مطبوعات تدریس خصوصی در خانه
+46-8-657-65-07

این اطلاعات که AB Electrolux موظف است به عمومی موجب به بازار اتحادیه اروپا سوء استفاده از قوانین و مقررات. اطلاعات ارائه شده برای انتشار از طریق آژانس از تماس با فرد فوق در 0800 CET در 7 مه سال 2020.

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/electrolux/r/electrolux-q1-interim-report-2020-proactive-cost-actions-and-strengthened-liquidity,c3105810

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع الکترولوکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im