استکهلم, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — الکترولوکس امروز ارائه یک به روز رسانی بر روی اثرات بالقوه و اقدامات مربوط به گسترش جهانی این رمان coronavirus. این شرکت معتقد است که وجود یک خطر قابل توجهی از مواد تاثیر مالی در طول نیمه اول سال 2020 است.

در سه ماهه چهارم گزارش موقت 2019 منتشر شده در ژانویه 31 سال 2020الکترولوکس ابلاغ شده است که مدت طولانی از زنجیره تامین اختلال در چین مربوط به گسترش coronavirus به طور بالقوه می تواند یک ماده تاثیر مالی در الکترولوکس.

در حال حاضر با توجه به گسترش سریع از coronavirus تأثیر بازار که در آن الکترولوکس حضور قابل توجهی از نظر تولید و فروش این شرکت معتقد است که خطرات مربوط به این افزایش مادی. این خطرات مرتبط با زنجیره تامین اختلالات دولت اقدامات متقابل و تغییر رفتار مصرف کننده. با توجه به مایع وضعیت آن است که در این مرحله ممکن است برای پیش بینی مدت یا دامنه بحران بهداشت و درمان و در نتیجه پتانسیل کامل تاثیر است.

“جهان بی سابقه ای مواجه سلامت چالش که در آن کسب و کار و مقامات و شهروندان خصوصی همه باید برای کمک به کاهش تاثیر در جامعه از گسترش این رمان coronavirus. ما پله تا تلاش های ما برای تشویق بیشتر کارکنان به کار از راه دور و ما در حال شکل دهی مجدد روش کار ما در ساخت سایت های بسیار نهفته مناطق برای اطمینان از سلامت و ایمنی مردم ما است. در همان زمان ما البته می خواهید برای حفاظت از نیازهای ما مصرف کنندگان و شرکای تجاری” گفت: Jonas ساموئلسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت الکترولوکس.

اولیه شیوع بیماری در چینکه در آن الکترولوکس منابع حجم قابل توجهی از محصولات به پایان رسید و اجزای سازنده برای تمام زمینه های کسب و کار باعث شده است که تاخیر در تحویل بالاتر هزینه های لجستیک و تا حدودی کاهش تقاضا در شرق آسیا در سه ماهه اول سال 2020 است. اما الکترولوکس کار کرده است به طور گسترده برای کاهش تاثیر و وضعیت در میان تولید کنندگان چینی است که در حال حاضر به طور پیوسته در حال بهبود است. بر اساس این تحولات الکترولوکس نمی کند در حال حاضر انتظار می رود مواد اثر از این تنهایی رفتن به جلو.

از شیوع کروناویروس در شمال ایتالیا نیز تأثیر الکترولوکس ، الکترولوکس مصرف کننده کسب و کار دارای پنج سایت تولید در ایتالیاحسابداری برای حدود یک چهارم از اروپا در آن حجم تولید و حدود 10 درصد از جهانی جلد است. بعلاوه الکترولوکس خرید برای قطعات و اجزای سایت در سراسر اروپابلکه در دیگر نقاط جهان از تامین کنندگان در شمال ایتالیا. این به این معنی ممکن است زنجیره تامین اختلالات به دلیل به طور موقت کاهش فعالیت های صنعتی در منطقه است.

الکترولوکس است از همان ابتدا گرفته شده اقدامات گسترده در ایتالیا برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان خود و گسترش coronavirus هنوز ناشی از اختلالات عمده به عملیات خود در این کشور است. این وضعیت با این حال به سرعت در حال توسعه است و این شرکت در حال حاضر اجرای اقدامات اضافی و آماده شدن برای انطباق تولید در ایتالیا برای کاهش تولید سرعت, از هفته آینده است.

کاهش سرعت نیز انطباق خروجی از محصولات را بیشتر در خط با انتظار می رود حجم فروش در آینده نزدیک. با توجه به محدودیت های اعمال شده در حال حاضر در حال تحمیل شده بر جنبش و کسب و کار در کشورهای مختلف از جمله مغازه های خرده فروشی به طور موقت بسته شد در, برای مثال, ایتالیا, فرانسه و اسپانیاوجود دارد احتمال است که گسترش جهانی coronavirus تأثیر منفی را در طرف تقاضا. الکترولوکس را به طور مداوم ارزیابی بیشتر نیاز برای تولید و تنظیم و کاهش فعالیت ها است.

الکترولوکس را در سه ماهه اول خود را گزارش موقت به منتشر شده در مارس 7, 2020ارائه یک به روز رسانی کسب و کار و چشم انداز بازار برای سال 2020. عدم اطمینان مربوط به شیوع کروناویروس بدان معنی است که قبلا ارائه چشم انداز دیگر معتبر نیست.

تاثیر بر الکترولوکس حرفه ای

الکترولوکس در حال حاضر معتقد است که وجود یک خطر قابل توجهی است که شیوع کروناویروس را مواد تاثیر مالی در طول نیمه اول سال 2020 نیز در الکترولوکس حرفه ای است که به عنوان یک شرکت مستقل در نزدک استکهلم در اواخر این ماه. الکترولوکس حرفه ای است بنابراین به طور جداگانه با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی در مورد این موضوع. ببینید https://www.electroluxprofessional.com/corporate/press-releases-and-news/ برای اطلاعات بیشتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

دانیل Frykholmالکترولوکس مطبوعات خط +46-8-657-65-07.

این اطلاعات که AB Electrolux موظف است به عمومی موجب به بازار اتحادیه اروپا سوء استفاده از قوانین و مقررات. اطلاعات ارائه شده برای انتشار از طریق آژانس از تماس با فرد فوق در 1800 CET در مارس 15 سال 2020

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/electrolux/r/electrolux-provides-update-on-developments-related-to-the-coronavirus,c3059931

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع الکترولوکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de