الکترولوکس برجسته کاهش تولید گازهای گلخانه ای و معرفی چارچوب جدید در سال 2019 گزارش پایداری

استکهلم, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — الکترولوکس پایداری رهبر در صنعت لوازم خانگی به گزارش 75% کاهش در تولید گازهای گلخانه ای CO2 از عملیات خود را از سال 2005. به بازتاب این گروه تعهد جدید برای تبدیل شدن به آب و هوا خنثی در سراسر زنجیره تامین تا سال 2050 و آن را به طور فزاینده رویکرد جامع به پایداری کلی پایداری چارچوب نیز به روز شده است.

کاهش مستقیم و غیر مستقیم اثرات زیست محیطی به طور فزاینده مهم منطقه تمرکز برای Electrolux. 2019 پایداری گزارش امروز منتشر شد نشان می دهد این شرکت در راستای اهداف خود در زمینه های کلیدی مشخص شده در آن چارچوب پایداری برای بهتر. خواندن گزارش کامل در اینجا: www.electroluxgroup.com/sustainabilityreports/2019/

این گزارش که مطلق تولید گازهای گلخانه ای CO2 در الکترولوکس عملیات را کاهش 75% از سال 2005. در ضمن انرژی و آب-محصولات کارآمد اختصاص 23 درصد از کل محصولات فروخته شده در سال گذشته است.

در 2019 سازمان ملل متحد را به اقدام آب و هوا, اجلاس, الکترولوکس پیوست یک حرکت جهانی از رهبران کسب و کار در جهت محدود کردن درجه حرارت جهانی افزایش به 1.5°C. تعهد

الکترولوکس ساخته شده برای تبدیل شدن به کربن خنثی در سراسر زنجیره تامین تا سال 2050 در حال حاضر منعکس شده در به روز رسانی پایداری چارچوب است. از طریق یک بیشتر سازمان ملل متحد به ابتکار سرد ائتلاف الکترولوکس متعهد شده است به حذف گرمایش جهانی گازهای از محصولات توسط 2023 که همچنین روابط به کلی چارچوب است.

به مناسبت الکترولوکس سده در سال 2019 بهتر زندگی برنامه (BLP) راه اندازی شد. این اقدام به برنامه ریزی برای فعال کردن بهتر و بیشتر زندگی پایدار برای مصرف کنندگان در سراسر جهان از طریق 2030. این BLP است در حال حاضر نیز به طور کامل یکپارچه در پایداری کلی چارچوب است.

“پایداری همواره بسیار مهم برای Electrolux. ما به روز رسانی به طور کلی چارچوب است و بیشتر تراز وسط قرار دارد با سازمان ملل متحد در اهداف توسعه پایدار و نشان دهنده تعهد قوی برای کمک به کلیدی چالش های جهانی با حمایت از مصرف کنندگان در ساخت پایدار انتخاب” می گوید: Jonas ساموئلسونمدیر عامل شرکت الکترولوکس.

کلیدی دیگر ابتکارات و دستاوردهای از این گزارش شامل 20 برابر بیشتر از پلاستیک بازیافتی استفاده شده در محصولات و 44 درصد کمتر انرژی مورد استفاده در تولید محصول. 30,000 کودکان آموخته اند که در مورد غذا خوردن پایدار از طریق الکترولوکس مواد غذایی بنیاد غذا قهرمانان برنامه.

علاوه بر این باند سبز چارچوب معرفی شد به عنوان یک راه جدید برای صندوق الکترولوکس پایداری طرح های. درآمد حاصل خواهد شد برای تامین مالی و یا تشکیلات جدید بکار تجاری و پروژه های تحت پوشش محیط زیست مناطق الکترولوکس پایداری چارچوب برای بهتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس الکترولوکس مطبوعات تدریس خصوصی در خانه
+46-8-657-65-07.

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/electrolux/r/electrolux-highlights-lower-emissions-and-introduces-new-framework-in-2019-sustainability-report,c3078964

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع الکترولوکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>