مقامات انتخابات در چهار ایالت برگزاری انتخابات مقدماتی در هفته آینده می گویند که آنها هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن رای گیری در میان گسترده اختلالات ناشی از شیوع کروناویروس. در عوض آنها با در نظر گرفتن گام های فوق العاده ای برای اطمینان حاصل شود که رای دهندگان می توانند بازیگران برگه های رای و رای گیری مکان تمیز هستند.

آنها شده اند تکاپوی جذب جایگزین برای نظرسنجی کارگران ترک بیش از ترس از ابتلا به این ویروس ارائه پنبه سواب برای رای دهندگان به استفاده از بر روی صفحه نمایش لمسی ماشین آلات و تمدید مهلت رای گیری غایب. تنها یک ایالت لوئیزیانا اعلام کرد قصد دارد برای به تعویق انداختن اولیه آن از آوریل تا ژوئن.

“آمریکایی به شرکت در انتخابات در طول زمان به چالش کشیدن در گذشته و بر اساس بهترین اطلاعات ما از مقامات بهداشت عمومی ما اعتماد به نفس است که رای دهندگان در کشورهای ما می توانید با خیال راحت و ایمن رأی دهی در این انتخابات” top انتخابات از آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو گفت: در یک بیانیه مشترک جمعه که همچنین تشویق سالم نظرسنجی کارگران را نشان می دهد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

انتخابات به طور معمول آماده شدن برای حوادث طبیعی و دیگر اختلالات اما شیوع کروناویروس شمار یک چالش منحصر به فرد به عنوان برخی از مناطق کشور اصرار اعضای عمومی به محل کار از خانه و جلوگیری از جمعیت. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری است.

انتخابات در روز رای گیری در ایالات متحده تا حد زیادی متکی بر ارتش نظرسنجی از کارگران که کارکنان مدارس و مراکز و ساختمان های دولتی باز برای عموم به بازیگران برگه های رای در فرد است. چرا که بسیاری از نظرسنجی کارگران مسن تر هستند آنها ممکن است به خصوص در مورد ویروس. تعطیلی مدارس و نگرانی های ایمنی در زندگی ارشد جوامع انداخته اند برخی از حوزه های رأی گیری به سوال.

نزدیک به 50 از حدود 600 پرداخت می شود و داوطلبان باید در خارج Volusia County, Florida. در ایلینوی صدها نظرسنجی کارگران و انتخابات قضات را لغو تکالیف خود را ترک انتخاباتی به ویژه در شیکاگو تاکنون ،

در گرجستان که در آن میانگین سن برای نظرسنجی کارگران است که 70 سال حدود 300 نظرسنجی کارگران گفته اند که آنها دیگر نمی خواهد در دسترس به کار در مارس 24 اولیه. رای گیری زودهنگام برای گرجستان آینده اولیه ادامه داد: روز شنبه به عنوان دولت های انتخاباتی در وزن گزینه های خود را, از جمله این که آیا به تعویق انداختن.

در تگزاس که در آن ویروس در حال گسترش به هر شهرستان اصلی توسط جمعه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر فاجعه اعلام کرد و آن را بدون تاثیر در دولت ممکن است اولیه انتخابات دور دوم انتخابات است که تصمیم خواهد گرفت کلیدی کنگره نژادها. ویسکانسین نیز گفت: این برنامه ریزی برای ادامه آن 7 آوریل اولیه.

اما لوئیزیانا مقامات تصمیم گرفت خطر بیش از حد بزرگ بود. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت که او برنامه ریزی شده به امضای یک فرمان اجرایی به تأخیر انداختن آوریل 4 اولیه تا ژوئن 20, توصیف مرحله به عنوان “لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم لوئیزیانا.”

برخی از ایالت ها ممکن است قادر به ارسال تمام رای دهندگان رای آنها می توانید با پر کردن و پست برگشت اما این تا حد زیادی بستگی دارد در شرایط خاص. برای برخی از, آن را نمی ممکن است لجستیکی ممکن است.

یک انتخابات رسمی در Maricopa, آریزونا که شامل منطقه ققنوس و 60 درصد از دولت ثبت نام از رای دهندگان گفت: “از طریق پست و برگه های رای به هر کسی که در حال حاضر نمی توانید یکی را به طوری که آنها می تواند پر کردن در خانه و کاهش یافته و در یک مکان سنجی قبل از انتخابات, از شنبه.

آدریان Fontes یک دموکرات گفت که او پس از عمل “یک سری از لغو مکان سنجی و مکان های انتخابات, کارگر, کارکنان است.” او اذعان کرد هیچ صریح اختیارات قانونی خود حرکت می کند اما گفت: آن را نیز به شدت غیر قانونی است.

“با توجه به این سابقه وضعیت اضطراری ما نیاز به عمل به هر دو enfranchise رای دهندگان و حفاظت از بهداشت عمومی” Fontes گفت.

در وایومینگ دولت دموکرات ها باید لغو شود این فرد بخشی از آینده خود را در قفقاز خواهد شد و به جای تکیه بر برگه های رای که در حال حاضر از طریق پست به تمام ثبت نام اعضای حزب.

“اولویت ما این است که اطمینان حاصل کرد که مردم سالم و امن” وایومینگ حزب دموکرات صندلی جو M. Barbuto در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “برگزاری رویدادهای عمومی در حال حاضر را قرار داده که در معرض خطر این مسئول دوره از عمل است.”

مقامات در ایالت مریلند و نیویورک را گفت: آنها با توجه به پستی اولیه آراء به همه ثبت نام رای دهندگان.

در اوهایو است که در زیر یک ایالت اضطراری به دلیل ویروس, درخواست از دولت برای انتخابات رئیس قبلا در این هفته باعث شد بیش از 1200 مردم به ثبت نام برای نظرسنجی کارگر وظیفه در سراسر کشور پس از انتخابات تابلوهای گزارش برخی از کارگران ترک در میان ویروس ترس.

یک دولت رسمی, حسابرس کیت فابر خواست تمام کارکنان را به یک روز مرخصی با حقوق برای کمک به.

در شهرستان Broward, فلوریدا, انتخابات شدند, جوراب ساق بلند آن 421 رای گیری مکان با لوازم اضافی از جمله 4,000 رول کاغذ حوله و دستکش و بیش از 400 میله صابون.

“ما خریداری گالن الکل و داشتن آنها را منتقل به بطری اسپری” سخنگوی استیو Vancore گفت. “ما دستور داد موارد بر مورد Clorox دستمال مرطوب بنابراین نظرسنجی کارگران اغلب می تواند از پاک کردن و تجهیزات برای پاک کردن غرفه رای گیری.”

کسیدی گزارش از آتلانتا.

آسوشیتد پرس نویسندگان Jonathan J. Cooper در ققنوس; Kelli کندی در فورت لادردیل فلوریدا; Frank Bajak در بوستون; Brian Witte در آناپولیس مریلند; جان اوکانر در اسپرینگفیلد ایلینوی; Geoff Mulvihill در چری هیل نیوجرسی; و تاد ریچموند در مدیسون ویسکانسین کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im