مرد مسن گفت: به کهنه سرباز جنگ جهانی دوم می شود امضا کلاه پس از انجام به صندلی در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

یک مرد مسن که انجام شد به صندلی خود را جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی یکشنبه شب در یادبود سربازان سالن بزرگ دوشنبه شب با دریافت یک امضا کمپین کلاه در آغاز سخنرانی رئیس جمهور و ستایش از خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در توییتر و بعد از ترجمه توسط رئیس جمهور نشان داد دو مرد حمل مرد طبقه پایین در کنار محل برگزاری و پس از آن در سراسر زمین.

این ویدئو ارسال شده توسط Rafael گوتیرز و مشترک با جمهوری آریزونا نشان داد در افرادی که از تصاویر و ویدئوها و کف به عنوان مردان راه می رفت. گوتیرز گفت: مردی است که از جنگ جهانی دوم کهنه.

رئیس جمهور در مورد ویروسی تصویری, تماس کهنه یک “ستاره” در آغاز سخنرانی خود را آغاز کرد و در حدود 7:30 p. m. به عنوان Donald Trump Jr., دست امضا کمپین کوله پشتی به مردان در حالی که جمعیت تشویق و تحسین.

گوتیرز ارسال شده بود را بازتوییت کرد بیش از 400 بار توسط زمان تهمت سخنرانی صورت گرفت و افراد دیگر نیز ارسال شده ویدئوها از تعامل است که به اشتراک گذاشته شد هزاران بار.

یکی از مردان حمل و مرد عینک POW/MIA جلیقه در حالی که دیگر عینک پیراهن های مزین با “17 WWG1WGA” در پشت یک عبارت اتخاذ شده توسط QAnon جنبش که مخفف “که در آن ما به 1 ما همه است.”

QAnon یک گروه از مردم در تلاش برای رمزگشایی مبهم ناشناس نظرات ارسال شده بر روی وب تاریک تابلوهای پیام مانند 4chan و 8chan. آن را نیز به نام “طوفان” و مرتبط به یک تئوری توطئه به نام “Pizzagate” که باعث 28 ساله به باز کردن آتش در داخل یک سی پیتزا فروشگاه.

U. s. Department of Veterans Affairs تخمین زده می شود وجود دارد در مورد 8,000 جانبازان جنگ جهانی دوم در آریزونا زندگی می کنند در سال 2020 است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>