Elbit Systems’ آمریکا تابعه اهدا 200 میلیون دلار قرارداد برای ارائه سیستم های توپخانه

حیفا, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — Elbit Systems Ltd. (نزدک: ESLT TASE: ESLT) (“Elbit Systems” و یا “شرکت”) امروز اعلام کرد بیشتر به اعلام این شرکت به تاریخ مارس 27, 2019, که در آن ایالات متحده و شرکت تابعه Elbit Systems of America, LLC اهدا شد a $200 میلیون قرارداد به عنوان بخشی از اسرائیل و وزارت دفاع (IMOD) اتوماتیک self-propelled howitzer تفنگ سیستم های برنامه است. قرارداد انجام خواهد شد بیش از 12 سال دوره.

در مورد Elbit Systems

Elbit Systems Ltd. بین المللی تکنولوژی بالا شرکت های درگیر در طیف گسترده ای از دفاع از امنیت داخلی و برنامه های تجاری در سراسر جهان است. این شرکت که شامل Elbit Systems و شرکت های تابعه آن در عمل در زمینه هوافضا و زمینی و دریایی سیستم های فرماندهی و کنترل و ارتباطات, کامپیوتر هوش نظارت و شناسایی (“C4ISR”), هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های پیشرفته الکترو-اپتیک الکترو-نوری سیستم های فضایی EW سوئیت سیگنال های اطلاعاتی سیستم های اطلاعات, لینک, سیستم های ارتباطی رادیو اینترنتی سیستم های مبتنی بر و مهمات. این شرکت همچنین با تمرکز بر ارتقاء های موجود در سیستم عامل در حال توسعه فن آوری های جدید برای دفاع از امنیت داخلی و برنامه های کاربردی تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات از جمله آموزش و شبیه سازی سیستم های.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: https://elbitsystems.com follow us on Twitter, Facebook و LinkedIn و یا بازدید از ما official Youtube Channel.

تماس با ما:

شرکت تماس با:

یوسف گاسپار, اجرایی معاونت و CFO

Tel: +972-4-8316663

[email protected]

 

رامی Myerson, مدیر روابط سرمایه گذار

Tel: +972-77-2948984

[email protected]

 

دیوید Vaaknin, VP برند و ارتباطات

Tel: +972-77-2946691

[email protected]

 

IR تماس:

ایهود Helft

Gavriel Frohwein

GK روابط سرمایه گذار

تلفن: 1-646-688-3559

[email protected]

این آزادی مطبوعات ممکن است به دنبال اظهارات (در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح و اسرائیل اوراق بهادار قانون 1968) در مورد Elbit Systems Ltd. و/یا شرکت های تابعه آن (در مجموع شرکت) به حدی چنین اظهاراتی نه مربوط به حقایق تاریخی یا جریان. به دنبال اظهارات مبتنی بر مدیریت فعلی انتظارات برآورد پیش بینی و مفروضات در مورد حوادث آینده است. به دنبال اظهارات ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل از سال 1995 به عنوان اصلاح. این اظهارات تضمین آینده عملکرد و شامل خطرات خاص ابهامات و مفروضات در مورد این شرکت که در حال دشوار است برای پیش بینی, از جمله پیش بینی های این شرکت در آینده نتایج مالی آن پیش بینی استراتژی های رشد و پیش بینی روند در کسب و کار خود را. بنابراین واقعی آینده, نتایج عملکرد و روند ممکن است مادی از این اظهارات به جلو نگاه با توجه به عوامل مختلف از جمله بدون محدودیت: دامنه و طول قرارداد مشتری; مقررات دولتی و مصوبات; تغییرات در بودجه دولتی اولویت; در بازار به طور کلی و سیاسی و شرایط اقتصادی در این کشور که در آن شرکت عمل می کند و یا به فروش می رساند از جمله اسرائیل و ایالات متحده در میان دیگران; تفاوت در پیش بینی و واقعی برنامه عملکرد از جمله توانایی برای انجام تحت دراز مدت ثابت-قیمت قرارداد; تغییرات در محیط رقابتی و نتیجه قانونی و یا اقدامات نظارتی. عوامل ذکر شده در بالا هستند و نه فراگیر و بیشتر اطلاعات موجود در Elbit Systems Ltd. s آخرین گزارش سالانه در فرم 20-F که در فایل با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. همه به دنبال اظهارات تنها صحبت از تاریخ از این نسخه. اگر چه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس در به دنبال اظهارات مندرج در حال معقول و منطقی آن را نمی تواند تضمین آینده نتایج سطح از فعالیت و عملکرد و دستاوردها. نه شرکت و نه هیچ فرد دیگری مسئولیت برای دقت و کامل بودن هر یک از این اظهارات به جلو نگاه. این شرکت متعهد به روز رسانی آن اظهارات به جلو نگاه.

Elbit Systems Ltd. آن, لوگو, نام تجاری, محصول, خدمات و فرایند نام ظاهر می شود در این اطلاعیه مطبوعاتی علائم تجاری یا علائم خدماتی از Elbit Systems Ltd. و یا وابسته به آن شرکت. دیگر نام تجاری محصول و فرایند نام به ظاهر شدن علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند. مرجع و یا استفاده از یک محصول یا فرایند دیگر از کسانی که از Elbit Systems Ltd. به این معنی نیست توصیه و تایید و وابستگی و یا حمایت از آن محصول و خدمات یا فرآیند Elbit Systems Ltd. هیچ چیز موجود در اینجا باید عنوان اعطا با مفهوم estoppel و یا در غیر این صورت هر گونه مجوز یا حق تحت هر ثبت اختراع کپی رایت و علامت تجاری و یا دیگر حق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. و یا هر شخص ثالث, مگر در مواردی که صراحتا در اینجا اعطا.

منبع Elbit Systems Ltd.

لینک های مرتبط

https://elbitsystems.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>