Elbit Systems برنامه سه ماهه دوم سال 2020 نتایج جستجو برای انتشار 13 اوت سال 2020

حیفا, جولای 5, 2020 /PRNewswire/ — Elbit Systems Ltd. (نزدک: ESLT) (تلآویو: ESLT) (“Elbit Systems” و یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که آن خواهد بود با انتشار آن در سه ماهه دوم سال 2020 نتایج مالی در پنجشنبه 13 اوت سال 2020.

این شرکت نیز خواهد شد میزبانی یک کنفرانس تلفنی در همان روز در 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا. در تماس با مدیریت شرکت را بررسی و بحث در مورد نتایج و در دسترس خواهد بود برای پاسخ به سوالات.

برای شرکت لطفا تماس یکی از نهفته اعداد است که به دنبال. اگر شما قادر به اتصال با استفاده از شماره تلفن رایگان لطفا سعی بین المللی شماره گیری شماره.

ما شماره گیری شماره: 1-888-668-9141
کانادا شماره گیری شماره: 1-866-485-2399
اسرائیل با شماره گیری شماره: 03-918-0609
بین المللی شماره گیری شماره: +972-3-918-0609
در ساعت 9:00 صبح به وقت شرق; 6:00 اقیانوس آرام زمان; 4:00pm اسرائیل زمان

کنفرانس تلفنی نیز خواهد شد پخش زنده در Elbit Systems’ وب سایت در http://www.elbitsystems.com. آنلاین پخش خواهد شد در دسترس از 24 ساعت پس از تماس به پایان می رسد.

متناوبا برای دو روز پس از تماس با سرمایه گذاران خواهد بود قادر به شماره گیری یک پخش تعداد به گوش دادن به تماس. شماره گیری در اعداد عبارتند از:

1-888-782-4291 (آمریکا و کانادا) و یا +972-3-925-5900 (اسرائیل و بین المللی).

در مورد Elbit Systems

Elbit Systems Ltd. بین المللی تکنولوژی بالا شرکت های درگیر در طیف گسترده ای از دفاع از امنیت داخلی و برنامه های تجاری در سراسر جهان است. این شرکت که شامل Elbit Systems و شرکت های تابعه آن در عمل در زمینه هوا و فضا, زمین و دریایی سیستم های فرماندهی و کنترل و ارتباطات, کامپیوتر هوش نظارت و شناسایی (“C4ISR“), هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم های پیشرفته الکترو-اپتیک الکترو-نوری سیستم های فضایی EW سوئیت سیگنال های اطلاعاتی سیستم های لینک های داده و سیستم های ارتباطی رادیو اینترنتی سیستم های مبتنی بر و مهمات. این شرکت همچنین با تمرکز بر ارتقاء های موجود در سیستم عامل در حال توسعه فن آوری های جدید برای دفاع از امنیت داخلی و برنامه های کاربردی تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات از جمله آموزش و شبیه سازی سیستم های.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: https://elbitsystems.com/ به دنبال ما را در توییتر و یا به سایت رسمی ما Facebook, YouTube و LinkedIn کانال.

این آزادی مطبوعات ممکن است به دنبال اظهارات (در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح و اسرائیل اوراق بهادار قانون 1968) در مورد Elbit Systems Ltd. و/یا شرکت های تابعه آن (در مجموع شرکت) به حدی چنین اظهاراتی نه مربوط به حقایق تاریخی یا جریان. به دنبال اظهارات مبتنی بر مدیریت فعلی انتظارات برآورد پیش بینی و مفروضات در مورد حوادث آینده است. به دنبال اظهارات ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل از سال 1995 به عنوان اصلاح. این اظهارات تضمین آینده عملکرد و شامل خطرات خاص ابهامات و مفروضات در مورد این شرکت که در حال دشوار است برای پیش بینی, از جمله پیش بینی های این شرکت در آینده نتایج مالی آن پیش بینی استراتژی های رشد و پیش بینی روند در کسب و کار خود را. بنابراین واقعی آینده, نتایج عملکرد و روند ممکن است مادی از این اظهارات به جلو نگاه با توجه به عوامل مختلف از جمله بدون محدودیت: دامنه و طول قرارداد مشتری; مقررات دولتی و مصوبات; تغییرات در بودجه دولتی اولویت; در بازار به طور کلی و سیاسی و شرایط اقتصادی در این کشور که در آن شرکت عمل می کند و یا به فروش می رساند از جمله اسرائیل و ایالات متحده در میان دیگران; تغییرات در بهداشت جهانی و کلان-در شرایط اقتصادی; تفاوت در پیش بینی و واقعی برنامه عملکرد از جمله توانایی برای انجام تحت دراز مدت ثابت-قیمت قرارداد; تغییرات در محیط رقابتی و نتیجه قانونی و یا اقدامات نظارتی. عوامل ذکر شده در بالا هستند و نه فراگیر و بیشتر اطلاعات موجود در Elbit Systems Ltd. s آخرین گزارش سالانه در فرم 20-F که در فایل با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. همه به دنبال اظهارات تنها صحبت از تاریخ از این نسخه. اگر چه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس در به دنبال اظهارات مندرج در حال معقول و منطقی آن را نمی تواند تضمین آینده نتایج سطح از فعالیت و عملکرد و دستاوردها. نه شرکت و نه هیچ فرد دیگری مسئولیت برای دقت و کامل بودن هر یک از این اظهارات به جلو نگاه. این شرکت متعهد به روز رسانی آن اظهارات به جلو نگاه.

Elbit Systems Ltd. آن, لوگو, نام تجاری, محصول, خدمات و فرایند نام ظاهر می شود در این اطلاعیه مطبوعاتی علائم تجاری یا علائم خدماتی از Elbit Systems Ltd. و یا وابسته به آن شرکت. دیگر نام تجاری محصول و فرایند نام به ظاهر شدن علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند. مرجع و یا استفاده از یک محصول یا فرایند دیگر از کسانی که از Elbit Systems Ltd. به این معنی نیست توصیه و تایید و وابستگی و یا حمایت از آن محصول و خدمات یا فرآیند Elbit Systems Ltd. هیچ چیز موجود در اینجا باید عنوان اعطا با مفهوم estoppel و یا در غیر این صورت هر گونه مجوز یا حق تحت هر ثبت اختراع کپی رایت و علامت تجاری و یا دیگر حق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. و یا هر شخص ثالث, مگر در مواردی که صراحتا در اینجا اعطا.

شرکت تماس بگیرید:

یوسف گاسپار, اجرایی معاونت و CFO
Tel: +972-77-2946663
[email protected]

رامی Myerson, مدیر روابط سرمایه گذار
Tel: +972-77-2948984
[email protected]

دیوید Vaaknin, VP نام تجاری و شرکت های بزرگ ارتباطات
Tel: +972-77-2946691
[email protected]

IR با ما تماس بگیرید:

ایهود Helft
Kenny سبز

GK روابط سرمایه گذار
Tel: +1-646-201-9246
[email protected]

منبع Elbit Systems Ltd.

لینک های مرتبط

https://elbitsystems.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de