نیویورک, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت اعلام کرد به پر کردن یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از خریداران از اوراق بهادار از eHealth, Inc. (نزدک: EHTH) بین 19 مارس 2018 و 7 آوریل سال 2020فراگیر (از “کلاس دوره”). طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای سلامت الکترونیک سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به سلامت الکترونیک کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1836.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا ایمیل [email protected] و یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره eHealth, Inc. ساخته شده مادی نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و همچنین موفق به افشای مواد نامطلوب حقایق به سرمایه گذاران است. به طور خاص متهمان تحریف و/یا موفق به فاش به سرمایه گذاران است که: (1) آن تا به حال بسیار تهاجمی حسابداری و مدل سازی مفروضات; (2) از آن رنج می برد از بالا رفتن سرسام آور نرخ عضو بوسیله اسباب گردنده و در نتیجه از سلامت الکترونیک را تعقیب با کیفیت پایین, lossmaking رشد; (3) آن را با اتکا بر پاسخ مستقیم تبلیغات تلویزیونی که جذب یک سود بالا بوسیله اسباب گردنده enrollee; و (4) به عنوان یک نتیجه از موارد فوق متهمان عمومی اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 8 ژوئن 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1836.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون 40 طبقه
      نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
      [email protected]
      [email protected]
      [email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

http://www.rosenlegal.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im