تخم مرغ و تقاضا منتقل شده و 61,000, مینه سوتا, جوجه بودند معدوم

کری Mergen قرارداد تخم مرغ کشاورز در نزدیکی آلبانی, Minn. رو کلمه در چهارشنبه جوجه ها در انبار خود را خواهد کشته شود. خدمه نشان داد تا صبح روز بعد و آغاز کشتار با گاز پرندگان با دی اکسید کربن.

این افت ناگهانی در تقاضا برای مواد غذایی در رستوران ها سالن های غذاخوری مدرسه و سالن غذا خوری تعطیل با این بیماری همه گیر است پاره پاره از طریق کشاورزی است. شیر ریخته شده, تخم مرغ شکست و رسیده کاهو کشت و زرع ،

در حال حاضر مزارع در حال کشتن حیوانات زودتر از برنامه ریزی شده.

Mergen گفت: او در ابتدا آن را باور ندارد هنگامی که یک میدان مدیر از سپیده دم غذاهای دریاچه میلز, Wis.-بر اساس شرکت است که مالکیت و پرداخت به خوراک گله از 61,000 پرندگان گفت: آنها ممکن است کشته شود. قرارداد خود را به نام گله به تولید تخم مرغ تا سقوط.

“من اشتباه بود و این شرکت تصمیم به آن را انجام دهد به هر حال” Mergen گفت.

یک مقصد اصلی برای تخم از گله — یک شرکت کارگیل, Inc. مایع تخم مرغ گیاهی در دریاچه های بزرگ, Minn. — به طور موقت تعطیل در هفته گذشته و گذاشته 300 کارکنان وجود دارد. این شرکت با اشاره به کاهش تقاضا برای تصمیم گیری به بیکار تسهیلات که دسته 800 میلیون تخم مرغ در سال می فرستد و ظروف مایع تخم مرغ به مواد غذایی-شرکت های خدمات در سراسر شمال امریکا است.

“این مهم است که توجه داشته باشید که مواد غذایی-خدمات سفارشات متوقف نشده اما با کاهش در مواد غذایی-خدمات سفارشات شرکت کارگیل و تخم مرغ تامین کنندگان در حال کار پشتکار به توازن عرضه برای مطابقت با این مصرف کننده و مشتری شیفت” شرکت کارگیل در بیانیه ای گفت.

تقاضا برای تخم مرغ در فروشگاه های مواد غذایی بالا است و قیمت یک دوجین تخم مرغ افزایش یافته است. اما بسیاری از تخم مرغ-تولید سیستم ساخته شده است برای ارائه به مایع تخم مرغ به مواد غذایی و شرکت های خدمات تغییر مزارع به ارائه تخم مرغ به صورت خرده فروشی است و نه ساده و نه سریع است.

Mergen گفت: او یکی از پنج تخم مرغ مزارع که در آن جوجه ها بودند معدوم در مینه سوتا در هفته های اخیر و چهار نفر دیگر شد بزرگتر از مزرعه خود را.

این رقم نمی تواند به طور مستقل تایید شده و رسمی در مینه سوتا مدیره از حیوانات بهداشت گفت: دام تولید را ندارد به گزارش euthanizing تعداد زیادی از حیوانات است.

عمل غیر معمول نیست به خصوص با مرغ که تخم مرغ-تخمگذار بهره وری است تا پس از حدود دو سال است. اما تصمیم به جمع اوری, حیوانات, در حالی که آنها هنوز هم مولد نادر است.

“این یک زمان بسیار چالش برانگیز. آن را بسیار پر تنش به کشاورزان گفت:” کوین Stiles از مرغ و تخم مرغ انجمن مینه سوتا است.

در 9 آوریل در ساعت 6:30 صبح Mergen گفت: خدمه حدود 15 کارگران نشان داد تا با دی اکسید کربن به euthanize مرغ و نیمه را به مسافت های دور لاشه.

“آنها را با چرخ دستی قرار داده و همه آنها را در چرخ دستی های چرخ آنها را تا پایان قرار دادن شلنگ در آن سبد و گاز آنها را و سپس آنها را تخلیه بیش از لبه به یک نوار نقاله و انتقال آنها را به نیمه و نیمه مسافت آنها را” Mergen گفت. “من در آنجا برای مدتی و دیگر من وجود دارد بیشتر منزجر و نا امید من دانستن این است که من نمی خواهید برای دیدن هر چیزی قرار داده و در دفترچه دوباره پس از یک در حالی که من فقط به سادگی سمت چپ.”

توسط شب هنگام جوجه ها رفته بودند گرفته شده برای یک گیاه رندر می شود تبدیل به غذای سگ و بنابراین Mergens درآمد از کسب و کار آنها شده است در حال اجرا برای 22 سال است.

این Mergens ساخته شده 15.5 سنت در هر دوجین تخم مرغ و تولید 4,500 دوجین تخم مرغ در روز است. Mergen گفت: او نمی واجد شرایط برای بیمه بیکاری است و در لیست انتظار برای فدرال کمک.

بارب Mergen کری است که با این نسخهها کار در خدمات مواد غذایی در خیابان گفت: مرگ و میر جوجه ها نیست چه اذیت او.

“نمی sugarcoat آن است. آن است که آنچه در آن است,” او گفت:. “از آن بدون درد برای پرندگان. من اصلا چیزی در برابر آن, اما این درست است که کسی می تواند به سرعت و در زمانی که آنها معدوم پرندگان بود که ما چک معدوم.”

کری Mergen که او نیز با رشد ذرت و سویا و فقط تبدیل 64. زن و شوهر می تواند شروع یک تخم مرغ کسب و کار است که مبادرت به فروش برای فروشگاه های مواد غذایی, اما آنها نمی باید این تجهیزات به درجه تخم مرغ برای بازار خرده فروشی وجود موانع مالی به ساختمان خود گله و تغذیه آن است.

“شما نمی تواند اجرا شود که انبار نیمه خالی” بارب گفت. “آن را باید به طور کامل, کامل, و, که کاملا یک وام بزرگ است. به کسی که به عقب است که ما فقط به اندازه کافی بزرگ نیست. من نمی خواهم به در که خطر در این زمان است.”

تردستی تصمیم به از بین بردن گله است که هنوز هم تکان دهنده به Mergens نزدیک به دو هفته بعد. یک نماینده از سپیده دم نمی بازگشت یک تماس برای نظر.

“آنها نمی اعتماد ما آنها نیست از ما بخواهید آنها نمی مراقبت در مورد آنچه این اثر را بر ما” بارب گفت. “قرارداد ما می گوید حداقل هفت روز نوشته شده توجه کنید. که نه خیلی زیاد اما بیشتر از این است. ما فقط احساس ما با هیچ کس در پایان.”

 

نویسنده کارکنان اوان Ramstad کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de