طرفداران تبدیل لیچفیلد پارک خانه گودیر تایر اجرایی پل لیچفیلد به یک موزه در حال 1.5 میلیون دلار دور از 3.5 میلیون دلار به آنها نیاز است.

آنها امید به دست آوردن وجود دارد تا پایان سال, تبدیل خانه های تاریخی به یک مرکز حوادث و موزه که ویترین کشاورزی ریشه های مترو ققنوس و جنوب غربی حومه شهر.

Litchfield که منجر اوهایو بر اساس Goodyear Tire & Rubber Co., آمده بود غرب در اوایل 1900s در جستجوی پنبه برای محصولات این شرکت.

او ساخته شده است یک خانه در زمستان اسپانیایی-سبک La Loma, حیاط, در 21 هکتار در بالای یک تپه در گوشه شمال غربی Litchfield و Camelback جاده ها.

نانسی Schafer, Litchfield, پارک, تاریخی, جامعه, رئيس جمهور, صعود تپه تا خانه. مسیرهای محصور شده با درختان نخل و مرکبات و درختان سرسبز محوطه سازی. خانه خالی بوده است برای سال ها و با شکوه ملک است که گاه به گاه به خانه کویوتس مارها و صدها نفر از لانه پرندگان که در درختان.

Litchfield خانواده با استعداد به شهر لیچفیلد پارک.

تاریخی جامعه برای سال اجرا شده است یک موزه کوچک از “عمه مریم کلبه” در جنوب شرقی انتهای ملک — چهارم زندگی Litchfield ساخته شده برای خواهر زن خود را. اما آنها به بزرگتر شدن فضای اجاره چند واحد ذخیره سازی برای مصنوعات.

Schafer امیدوار است که آنها را بالا می برد آخرین 1.5 میلیون دلار نیاز آنها به نوبه خود Litchfield خانه را کامل موزه و مرکز حوادث.

“این رفتن به یک جم برای تمام غرب دره” Schafer گفت: به دنبال پایین سمت Estrella کوه از بالای تپه. “این فقط زرق و برق دار.”

یک قرعه کشی جنوب غربی دره’

Litchfield آمد به آریزونا در سال 1916 به گیاه پنبه است که خود اختراع لاستیک مورد نیاز است.

“این خواهد بود یک دارایی فوق العاده به کل جنوب غربی دره” لیچفیلد پارک شهردار تام Schoaf گفت: موزه. “پل Litchfield بود واقعا ابزاری در شروع کشاورزی در کل منطقه است. او فقط فوق العاده ای بخشی از تاریخ ما است.”

به عنوان مترو ققنوس شهرنشین جنوب غربی دره یکی از آخرین گوشه که هنوز هم قوی را نشان می دهد نشانه هایی از محصولات کشاورزی آن ریشه است.

نمایشگاه تمرکز خواهد کرد نه فقط در لیچفیلد پارک اما در همسایه Tolleson, Avondale و گودیر موزه متصدی و تاریخی جامعه عضو هیئت مدیره جودی کوک گفت.

“آن را نشان می دهد همه پیشگامان کسانی که در شهرستانها. همه آنها به هم پیوسته از طریق کشاورزی” او گفت:. “این خواهد بود که یک قرعه کشی جنوب غربی دره.”

نمایشگاه نمی خواهد فقط به اشتراک گذاشتن Litchfield, خانواده, داستان. آن را نیز به اشتراک گذاری داستان از بسیاری از کشاورزان مکزیکی که مشغول به کار در زمین — که یک بار پوشیده شده با ردیف درختان نارنجی — و بعد از حل و فصل در نزدیکی Avondale.

رویداد فضای 1935 دیواری و نوار قهوه

گذشته از آثار تاریخی, Litchfield, صفحه اصلی در حال رفتن به یک جراحی کشیدن صورت با یک نوار قهوه سالن فضا برای رویدادها و نمایشگاه که نمایشگاه منطقه کشاورزی ریشه.

اصلی صفحه اصلی ساخته شده بود در سال 1925. Litchfield دختر ادیت و همسرش, والاس دنی ترمیم و اضافه شده بر روی صفحه اصلی در 1970s.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فضای رویداد برای مراسم عروسی شرکت اجاره و گروه های اجتماعی. برنامه های تماس برای تقریبا دو برابر اندازه 5,400 فوت مربع خانه. در buildout باید آن را 11,189 فوت مربع.

فاز اول بازسازی شامل Litchfield اتاق نشیمن و یک نقاشی دیواری است که شده است وجود دارد از سال 1935. بازسازی خواهد شد نگه داشتن برخی از اصلی مبلمان و وسایل نور ساخته شده توسط یکی از farmworkers پدرو Acuña.

دیگر قسمت های خانه مانند اتاق خواب اتاق ناهار خوری و آشپزخانه خواهد بود گالری فضاهای. سطح پایین تر که در حال حاضر دارای یک استخر سرپوشیده, را از دست بدهند و به عنوان ورودی اصلی و لابی.

جدید طبقه زیرزمین است که برنامه ریزی شده به فروشگاه archives.

تاریخی و جامعه archives شامل حدود 700 مصنوعات از 2000 عکس و ثبت تاریخ شفاهی در حدود 200 نفر است.

$1.5 متر در سمت چپ به بالا بردن

میراث مرکز مطرح است فقط بیش از 2 میلیون دلار — که شامل 1 میلیون دلار از Litchfield خانواده — اما هنوز هم حدود 1.5 میلیون دلار به قبل از ساخت و ساز می تواند آغاز خواهد شد.

Schafer تاریخی جامعه رئیس جمهور امیدوار است تا پایان جمع آوری کمک های مالی و شکستن زمین تا پایان سال. ساخت و ساز باید در مورد هشت ماه و اضافه کردن آثار را حدود یک سال و قرار دادن یک افتتاح در اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022.

تاریخی جامعه مدیره به دنبال کمک های مالی از هر جنوب غربی دره شهر است اما تا کنون دریافت نکرده ،

Schafer شروع به فرود از تپه در گذشته بیش از حد رشد چمن مخدوش کردن مسیر پایین از لیچفیلد ، او می داند که با شکوه ترکیب می ایستد در برابر کویر خشک قلم مو است که امتداد شمال به سمت لوقا پایگاه نیروی هوایی. که به تنهایی این است که مطمئن شوید که به یک رسم یک بار میراث مرکز باز است, او گفت:.

“شما می توانید آن درختان نخل از دور” او گفت:. “رسیدن به آسمان است.”

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در jbowling@azcentral.com یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im