آموزشی غنی سازی Systems, Inc. – اطلاع از نقض داده ها

سن دیگو, Feb. در 5 سال 2020 /PRNewswire/ — آموزشی غنی سازی Systems, Inc. (“EES”) ارائه اطلاع از حریم خصوصی اطلاعات رویداد که ممکن است تحت تاثیر برخی از اطلاعات شخصی است. حق محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات یکی از EES بالاترین اولویت ها و سازمان ها طول می کشد این موضوع بسیار جدی است.

چه اتفاقی افتاده است ؟ در اوت 30, 2019, EES آگاه شد از فعالیت های غیر معمول مربوط به برخی EES کارمند حساب ایمیل. پس از کشف EES بلافاصله تحقیقات با حمایت از محققان پزشکی قانونی برای تعیین ماهیت و دامنه فعالیت است. از طریق این تحقیقات انجامید مشخص شد که این کارمند را حساب ایمیل شد دسترسی بدون مجوز بین مه 27 2019 و جولای 15, 2019.

اگر چه این تحقیقات هیچ شواهدی از دسترسی به اطلاعات حساس و یا اقدام یا واقعی سوء استفاده از اطلاعات حساس EES به طور کامل بررسی ایمیل ها و فایل های موجود در حساب را تعیین اطلاعات حساس در حساب ایمیل تحت تاثیر قرار. از طریق این بررسی تلاش های EES مشخص است که اطلاعات حساس شخصی در ایمیل و/یا فایل های پیوست به آنها نمیدهد.

چه اطلاعاتی درگیر شد? EES مشخص شد که اطلاعات نهفته در این رویداد ممکن است شامل افراد مبتلا’ نام و نام خانوادگی, آدرس, شماره امنیت اجتماعی, مالی, اطلاعات, بهداشت, بیمه, اطلاعات, دانش آموز, آموزش و پرورش سوابق و همچنین سابقه پزشکی و درمان اطلاعات است.

آنچه ما انجام می دهند. EES به صورت جداگانه به اطلاع کسانی که اطلاعات موجود در بیاورد و حساب های ایمیل. به عنوان احتياط اضافه شده این سازمان ارائه شده است این افراد دسترسی به اعتبار نظارت و حفاظت از هویت خدمات بدون هیچ هزینه.

آنچه شما می توانید انجام دهید. EES افراد را تشویق می کند به بررسی “مراحل افراد می توانند به محافظت از اطلاعات شخصی خود را” زیر فراهم می کند که جزئیات در مورد چگونه برای محافظت بهتر در برابر امکان سوء استفاده از اطلاعات است. افراد مبتلا می توانید راهنمایی در نامه فرستاده شده به آنها را.

برای اطلاعات بیشتر. افرادی که ممکن است سوالی در مورد این حادثه ممکن است تماس با ما اختصاصی مرکز تماس در 1-866-775-4209 از دوشنبه تا جمعه از 8:00 صبح تا 5:30 بعدازظهر مرکزی استانداردو یا بازدید EES وب سایت در https://www.educ-enrichment.org/.

مراحل افراد می توانند به محافظت از اطلاعات شخصی

نظارت بر حساب
EES تشویق افراد هوشیار باشند و در برابر حوادث از سرقت هویت و تقلب خود را به بررسی اظهارات حساب و نظارت بر گزارش های اعتباری خود را برای فعالیت های مشکوک. تحت قانون ایالات متحده افراد مجاز به یک اعتبار رایگان گزارش سالانه از هر یک از سه عمده اعتباری گزارش دفاتر. به منظور گزارش اعتبار رایگان بازدید www.annualcreditreport.com و یا تماس بگیرید تلفن رایگان 1-877-322-8228. افراد نیز ممکن است تماس, سه دفاتر اعتباری عمده به طور مستقیم به درخواست یک کپی رایگان از گزارش اعتبار خود را.

افراد حق دارند به جای یک “امنیت یخ” در گزارش اعتبار خود را که منع مصرف کننده گزارش آژانس از انتشار اطلاعات در گزارش اعتبار خود را بدون یک فرد ابراز مجوز. امنیت یخ طراحی شده است برای جلوگیری از اعتبار وام و خدمات از مورد تایید بودن در نام یک فرد بدون رضایت خود را. این افراد باید آگاه باشند که با استفاده از یک امنیت یخ را به کنترل بیش از که می شود دسترسی به اطلاعات شخصی و مالی در گزارش اعتبار خود را ممکن است تاخیر تداخل با و یا منع موقع تصویب هر گونه پس از آن درخواست و یا برنامه های کاربردی ساخته شده در مورد وام و اعتبار وام مسکن و یا هر حساب دیگری مربوط به گسترش وام و اعتبار. به موجب قانون فدرال افراد را نمی توان متهم به محل و یا بالابر امنیت یخ در گزارش اعتبار خود را. باید افراد مایل به جای امنیت یخ لطفا تماس بگیرید عمده مصرف کننده گزارش آژانس ذکر شده در زیر:

به منظور درخواست امنیتی مسدود کردن افراد نیاز به ارائه اطلاعات زیر است:

  1. نام کامل خود را (از جمله میانه اولیه و همچنین جونیور, Sr, II, III, و غیره).
  2. شماره امنیت اجتماعی;
  3. تاریخ تولد;
  4. اگر شما نقل مکان کرد و در گذشته پنج (5) سال ارائه آدرس جایی که شما زندگی می کردند بیش از قبل از پنج سال;
  5. اثبات آدرس فعلی مانند قبض برق فعلی و یا قبض تلفن;
  6. یک فتوکپی خوانا از یک دولت-صدور کارت شناسایی (دولت گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی نظامی, شناسایی, و غیره).
  7. اگر شما یک قربانی سرقت هویت شامل یک کپی از هر دو پلیس گزارش تحقیقی گزارش و یا شکایت به سازمان اجرای قانون در مورد سرقت هویت.

به عنوان یک جایگزین برای امنیت یخ افراد حق دارند به محل اولیه یا تمدید “هشدار” خود فایل بدون هیچ هزینه. اولیه هشدار تقلب 1-سال هشدار قرار داده شده است که در اعتبار مصرف کننده فایل. پس از دیدن یک هشدار نمایش در اعتبار مصرف کننده فایل یک کسب و کار مورد نیاز است را به گام به منظور بررسی مصرف کننده هویت قبل از گسترش اعتبار جدید است. اگر یک فرد یک قربانی سرقت هویت آنها مجاز به تمدید کلاهبرداری هشدار است که یک کلاهبرداری هشدار ماندگار هفت سال است. باید افراد مایل به قرار دادن یک هشدار تقلب, لطفا تماس با هر یک از سازمان های ذکر شده در زیر:

اطلاعات اضافی
افراد بیشتر می توانید آموزش خود را در مورد سرقت هویت و تقلب هشدار امنیتی انجماد و مراحل آنها می توانید برای محافظت از خود را از طریق تماس با مصرف کننده گزارش آژانس با کمیسیون تجارت فدرال یا دولت خود را دادستان کل.

کمیسیون تجارت فدرال را می توان در رسید: 600 خیابان پنسیلوانیا, NW, Washington, DC 20580, www.identitytheft.gov, 1-877-ID-THEFT (1-877-438-4338); TTY: 1-866-653-4261. کمیسیون تجارت فدرال نیز تشویق می کند کسانی که کشف کنند که اطلاعات خود را سوء استفاده شده است به شکایت با آنها. افراد می توانند با به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به پرونده از جمله شکایت از طریق اطلاعات تماس ذکر شده در بالا. افراد حق دارند به فایل گزارش پلیس در صورتی که تا کنون تجربه سرقت هویت و یا تقلب. لطفا توجه داشته باشید که در فایل گزارش با اجرای قانون برای سرقت هویت افراد به احتمال زیاد نیاز به ارائه برخی از اثبات این که آنها یک قربانی شده اند. موارد شناخته شده یا مظنون به سرقت هویت نیز باید گزارش اجرای قانون و افراد دولت دادستان کل. این توجه نشده است تعویق اجرای قانون است.

منبع آموزشی غنی سازی سیستم

لینک های مرتبط

https://www.educ-enrichment.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر