هنگامی که لری Syverson پدر و مادر باز یک رستوران ایتالیایی در ووکشا, Wis., بیش از 35 سال پیش, پدر او ساخته شده یک نقطه از پیوستن به اتاق بازرگانی محلی. او نمیفهمد عضویت می تواند کمک به مشتریان بیشتر از طریق درب.

کسب و کار امروز لازم نیست اتاق بازرگانی محلی برای بازاریابی و گفت: Syverson که باید بدانید — او رئيس جمهور از ادینا اتاق بازرگانی است. او گفت: “اعضای جدید به دنبال چیزی متفاوت از آن مدل سنتی.”

حومه اتاق بازرگانی در حال انشعاب از روش سنتی مجلسی, مدل دنده برنامه نویسی بیشتر به سمت توسعه نیروی کار شکل دادن به استعداد خطوط لوله با مدرسه محلی مناطق پرداختن به کمبود نیروی فعال و آماده سازی جوانان برای صنایع در حال ظهور.

در حالی که آنها همچنان به برق وصل کردن کسب و کارهای محلی و ارائه شبکه بسیاری از اتاق های تجدید نظر خود را از بیانیه ماموریت به بازی یک جامع تر نقش در جامعه است.

ادینا مجلسی برای مثال در هفته گذشته پرده برداری از یک طرح جدید با هدف تجاری این شهر به عنوان یک مرکز و یک محل که در آن اجتماعی و سلامت معنوی است که کشت و ساکنان و بازدید کنندگان می توانید پیدا کردن هدف.

فکر ساده است Syverson گفت: “اگر شما سالم و پر جنب و جوش تر جامعه به عنوان یک کل شما هستند و سپس رفتن به یک سالم و پر جنب و جوش تر جامعه کسب و کار.”

“ما باید به فکر کردن در مورد برنامه های که مربوط به جامعه و زمان گفت:” تام اسنل مدیر اجرایی خرس سفید منطقه اتاق بازرگانی است. برای اسنل این بدان معناست که پیش بینی روند و فکر کردن در مورد آنچه کسب و کار موفق و کارکنان شما نیاز به یک دهه از هم اکنون.

دو سال پیش یک خرس سفید منطقه اتاق ناهار ویژه سفر و سخنرانی توسط یک humanlike ربات است که صحبت در مورد آینده هوش مصنوعی و رباتیک. اسنل کار کرده بود و برای سال ها به ربات را به خرس سفید دریاچه به جرقه گفتگو در مورد آنچه در صنایع ممکن است روزی استخدام روبات انسان نما و چگونه کارفرمایان و مربیان می تواند آماده.

با کمک از مجلسی, شهر خرس سفید دریاچه است که در روند مذاکره و عقد قرارداد با وزارت حمل و نقل به صورت خودکار وسیله نقلیه برنامه آزمایشی. این برنامه ممکن است گزینه های حمل و نقل برای پیری و از کار افتاده ساکنان را ارائه فرصت های یادگیری برای منطقه دبیرستان و دانشجویان. رهبران شهر می گویند اسنل دارای نقش حیاتی در گرد هم آوردن سازمان های مختلف برای برنامه ریزی برنامه است.

“اتاق می تواند و باید در نقش حرکت جوامع به جلو” اسنل گفت. “آن را در مورد چگونه ما می رویم به ایجاد این نوع از مشاغل که در حال رفتن به منطقه یک بازیکن کلیدی در سال های آینده.”

سنت لوئیس پارک مبتنی بر TwinWest اتاق بازرگانی است که نشان دهنده غرب مترو, کسب و کار, آموزش مناظر آن در توسعه نیروی کار و به تازگی راه اندازی یک پلت فرم دیجیتال برای اتصال دانش آموزان منطقه با رهبران کسب و کار محلی.

“ما می دانیم که وجود یک استعداد قابل توجهی کمبود در مناطق و ما می دانیم که ما مربیان و دانش آموزان باید بیشتر حرفه ای متصل تجارب یادگیری” گفت: Shannon کامل TwinWest رئیس جمهور. “ما موقعیت خودمان را که به عنوان شریک برای کمک به پر کردن شکاف بین آموزش و پرورش و کسب و کار.”

به دنبال هدف زندگی

در حالی که توسعه نیروی کار و ایجاد شغل هستند, هسته اهداف ادینا مجلسی جدید زندگی ابتکار به نام “چتر سبز” به هدف فراگیر است که در مورد ترویج رفاه و هدف که مقامات بر این باورند منجر به موفقیت اقتصادی و نوآوری است.

زمانی که شهر از ادینا آن را تکمیل برنامه استراتژیک حدود سه سال پیش بازخورد نشان داد که ساکنان و صاحبان کسب و کار بودند افتخار پزشکی و رفاه دارایی در حال حاضر وجود دارد.

“ما تو را دیدم که به عنوان یک درب باز برای ما به عنوان یک مجلسی — ما بسیاری از فوق العاده کسب و کار در اینجا اعم از طب شرقی به کایروپراتیک به چشمه های معدنی” Syverson گفت. “این همه در حال حاضر در اینجا. ما فقط نیاز به یک سازمان مانند اتاق بازرگانی به عنوان بازوی بازاریابی به درایو چرخ اقتصادی این دارایی ها.”

این ادینا مجلسی کار کرده با محلی نویسنده و مربی زندگی ریچارد Leider در حوادث طراحی شده برای کمک به ساکنان فکر می کنم در مورد هدف خود را در زندگی. اتاق در حال حاضر در حال اجرا است سه خلبان برنامه به ترویج هدفمند زندگی می کنند.

“ما تا به حال هیچ ایده چه نوع علاقه ای به صحبت کردن در مورد هدف خواهد تولید” Syverson گفت. “اما این sellout حوادث. آن را در حال حاضر فقط یک موضوع برای ما شامل رنگ سبز چتر.”

یکی دیگر از مولفه های سبز چتر یک شتاب دهنده کسب و کار برنامه انتظار می رود برای راه اندازی این تابستان. که برنامه های توسعه یافته با مایکروسافت و ایالتی مینه سوتا دانشگاه مانکاتو خواهد شد تمرکز بر حمایت از کسب و کارهای جدید با تمرکز بر خوب بودن.

سبز چتر شامل یک پورتال آنلاین لیست کسب و کارهای دارای منطقه و فعالیت های مرتبط با جسمی و سلامت اجتماعی است. ساکن ممکن است استفاده از آن برای پیدا کردن مکان هایی که آنها می تواند یک کلاس یوگا یا برای به دست آوردن یک لیست کامل از متخصصین پوست در این شهر است.

“این است که در مورد کمک به ساکنان اتصال به و احساس آنها بخشی از جامعه” Syverson گفت. “و ما دریافتیم که کسب و کار ما همچنین می خواهم به احساس بخشی از یک ماموریت گسترده تر.”

این ادینا مجلسی با همکاری ادینا مدارس دولتی و MSU, منکیتو است که ادینا دانشگاه را بهتر در معرض دانش آموزان به مشاغل و فرصت های یادگیری مرتبط با رفاه.

با وجود گسترده تر که نقش اتاق های بازرگانی گرفته اند در سال های اخیر آنها هنوز هم به صورت یک روابط عمومی مشکل: اکثر ساکنان آگاه نیست از نوع کاری که انجام شده توسط اتاق محلی خود را.

“بیش از 10 سال گذشته بوده است وجود دارد بطور قابل توجهی بیشتر تقاضا برای خدمات است که اتاق قرار داده و در خارج وجود دارد” کامل گفت. “در عین حال ما در حال به چالش کشیده و با عدم آگاهی در اطراف مجلس در حال رهبران نوآورانه.”

آماده سازی جامعه برای آینده بازار یک چالش به اشتراک گذاشته شده توسط تمام اتاقهای اما موفقیت خواهد به نگاه متفاوت از یک اتاق به بعد Syverson گفت.

“همه ما در مواجهه با سوالات مشابه, اما من فکر نمی کنم آن را ممکن است به نگاه های مختلف مجلسی و می گویند: “اوه نگاه که ما باید سعی کنید که’, ” او گفت:. “راه حل های واقعا باید به طور خاص به نقاط قوت موجود جامعه است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im