MCLEAN, Va., مارس 16, 2020 /PRNewswire/ — به عنوان مدارس در ایالات متحده شروع به لغو کلاس های حضوری در پی COVID-19 pandemic, بسیاری از معلمان و والدین در حال تعجب که چگونه برای ادامه آموزش دانش آموزان بدون وقفه طولانی مدت.

این وب سایت آموزشی edHelper.com اعلام کرده است که آنها خواهد بود با انتشار روزانه رایگان کتابهای برای دانش آموزانی که از مدرسه است. این شامل کتابهای ریاضی و نوشتن تمرینات برای دانش آموزان ابتدایی.


ادامه مطلب

برخی از مردم نگران هستند که بسته شدن مدارس برای مدت طولانی از زمان می تواند تاثیر منفی بر نتایج علمی. CDC اذعان کرده است این در آن به روز شده دستورالعمل اما اجتماعی فاصله مهم است که برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. آموزش از راه دور همراه با مکمل فعالیت های آموزشی ارائه شده توسط پدر و مادر می تواند کمک به نگه داشتن دانش آموزان در مسیر آکادمیک.

یکی از والدین گفت: در Facebook, “من 4 – و 6-ساله انجام مارس 16th, بسته امروز برای پیش دبستانی و مهد کودک. آنها دوباره به آنها را در تمام طول روز به عنوان مخالف به انجام آن همه در یکی نشسته اما آنها آن را دوست داشت. چک لیست آن را سرگرم کننده برای آنها است. از شما بسیار سپاسگزارم برای انجام این کار — آنها در حال حاضر نمی توانید صبر کنید برای فردا بسته!”

رایگان برگه و کتابهای در edHelper.com خواهد شد به روز شده در روزانه. بسیاری از اضافی منابع رایگان در دسترس هستند مانند free math worksheets برای دانش آموزان ابتدایی.

در مورد edHelper, Inc.

edHelper یک سرویس آنلاین است که فراهم می کند قابل چاپ برگه و منابع آموزشی برای معلمان و مدرسه در منزل پدر و مادر است. به عنوان یک رهبر در ارائه بارگیری در این هفته کتابهای ریاضی و مکمل خواندن مواد طراحی و توسعه توسط کارشناسان آموزشی برای بیش از 20 سال edHelper در حال حاضر در خدمت بیش از 100,000 مربیان در 150 کشور جهان است.

مطبوعات تماس با ما: راسل فری, [email protected], 1-571-329-5536

تصاویر مرتبط

free-educational-resources-for.jpg
رایگان منابع آموزشی برای معلمان و والدین
رایگان برگه و کتابهای در edHelper.com برای معلمان و پدر و مادر.

منبع edHelper, Inc.

لینک های مرتبط

http://edHelper.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de