گلندورا, کالیفرنیا., مارس 17, 2020 /PRNewswire/ — پس از کاشت بیش از 300 میلیون درخت در 8 پروژه سازمان ملل یکی از پرکار ترین درخت کاشت سازمان در این سیاره Eden پروژه های احیای جنگل, جشن 50 سالگرد روز زمین در یک “کمی” است. این سازمان راه اندازی شد “چه می $3.00 فراهم شده است ؟” کمپین که با هدف ایجاد آگاهی در آنچه اختلاف $3.00 می تواند برای مردم و سیاره. همچنین به لطف سخاوتمندانه اهدا کننده اول 100.000 دلار اهدا به کمپین همسان خواهد شد به طوری که تاثیر دو برابر خواهد شد.


ادامه مطلب

بحران کنونی جهان با آن مواجه است را تحت تاثیر زندگی مردم در کشورهای فقیر بیشتر است. در طول این زمان از قطعیت بهشت احیای جنگل پروژه هدف این است که به نگه داشتن در خط مقدم فوری مسائل مربوط به تغییرات آب و هوایی و کاهش فقر برای جوامع آنها خدمت می کنند.

آنها جوامع است که به احتمال زیاد نمی توان دریافت هر گونه کمک دولت و برای آنها $3.00 ارائه می تواند صرفه جویی در زندگی ضرورت در حالی که کمک به بازگرداندن محیط زیست در یک راه بزرگ است. سازمان دعوت همه به $3.00 به کاشت درخت و صرفه جویی در زندگی می کند. آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار اما 3 دلار کمک مالی می تواند یک تفاوت بزرگ را.

سه دلار می توانید یک فنجان قهوه با غذا یا یک گالن گاز برای بسیاری از مردم در ایالات متحده, اما برای مردم در عدن پروژه سازمان ملل $3.00 یک کل خیلی بیشتر. $3.00 ارائه می کنند یک روز دستمزد به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه یک خانواده شش و گیاه و محافظت از 30 درخت. لطفا به ما بپیوندید در این روز زمین را با ساخت یک $3.00 تفاوت!

بازدید edenprojects.org به $3.00 یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار.

در مورد بهشت احیای جنگل پروژه: Eden پروژه های احیای جنگل (بهشت) است 501(c)3 بین المللی غیر انتفاعی است که متعهد به کاهش فقر شدید و بازگرداندن سالم جنگل ها در جزیره مالاگازی در هائیتی و نپال و اندونزی موزامبیک کنیا و فراتر از آن. از طریق خود “استخدام به گیاه” روش آنها ارائه عادلانه دستمزد و سازگار اشتغال برای هزاران نفر از مردم در جوامع مبتلا به فقر شدید. مردم در حال کار برای تولید گیاه و گارد به طور متوسط 5 میلیون درخت در هر ماه است. پس بهشت راه اندازی در سال 2005 بیش از 300 میلیون درخت کاشته شده اند و زندگی هزاران نفر از مردم در حال تبدیل شده است. بهشت کارکنان در حال حاضر فرستادن فرزندان به مدرسه و قادر به پرداخت هزینه غذا و مراقبت های پزشکی. بیشتر به عنوان یک نتیجه از سازگار اشتغال صدها نفر از عدن کارگران فرار کرده اند بدهی های برده داری و کشاورزی پایدار و ماهیگیری در حال بازگشت به عنوان یک نتیجه از ترمیم محیط زیست است.

منبع Eden پروژه های احیای جنگل

لینک های مرتبط

https://edenprojects.org/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net