ECOS® جشن روز مادر با منحصر به فرد مادر و کودک™ “کلیک کنید-در” کیت دوباره پر کردن

مادر و کودک ECOS دوباره پر کردن کیت ویژگی های طراحی ارگونومیک است که شامل 64 اونس یا 96-اونس دوباره پر کردن بطری است که آسان برای نگهداری آسانسور و پور و اونس-16 روزمره بطری که سبک و راحت برای یک دست استفاده کنید. منحصر به فرد سیستم همچنین باعث می شود ذخیره سازی آسان تر است. هر دو بطری در مادر و کودک ECOS دوباره پر کردن کیت ضربه محکم و ناگهانی با هم آنها را جمع و جور و مناسب برای فروشگاه زیر سینک یا در شربت خانه بین استفاده می کند. جدید دوباره پر کردن سیستم یک ارزش بزرگ برای خریداران ارائه حجم پنج ظروف در یک جمع و جور کیت.

“به عنوان یک مادر, من همیشه به دنبال محصولات جدید است که زندگی من را کمی ساده تر, به خصوص در حال حاضر زمانی که آن را سخت برای رسیدن به این فروشگاه به عنوان اغلب” گفت: ECOS, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت کلی Vlahakis-هنکس. “من هیجان زده را به این بازی تعویض به خریداران آنجا که من می دانم دست اول چگونه فوق العاده آن شده است برای استفاده در آشپزخانه خود من.”

ECOS است که به خوبی شناخته شده برای آن گیاه-طراحی مواد و تولید پایدار و در همراهی با آن سازگار با محیط زیست, رهبری, شرکت طراحی آن مادر و کودک ECOS کیت دوباره پر کردن با مزایای زیست محیطی نیز هست. طراحی منحصر به فرد باعث کاهش استفاده از پلاستیک به دلیل آن نیاز به هیچ بسته بندی کوچک و یا بسته بندی برای نگهداری بطری با هم—اختصاصی “کلیک کنید-در” طراحی نگه می دارد روزمره بطری ایمن در محل در دوباره پر کردن بطری. در ضمن کیت دوباره پر کردن ارائه یک صرفه جویی قابل توجهی در بطری های پلاستیکی در مقایسه با پنج فرد ظروف.

مادر و کودک ECOS دوباره پر کردن کیت در دسترس هستند در تمام مواد غذایی در بازار و در دیگر خرده فروشان در سراسر ایالات متحده

در مورد ECOS®

خانواده مالکیت و عملکرد آن از سال 1967 ECOS باعث می شود سازگار با محیط زیست مواد شوينده رختشویی و پاک کننده ها هستند که امن تر برای مردم و حیوانات و سیاره. ECOS یک رهبر در تولید پایدار با جهان اول خنثی کربن و آب خنثی و درست پلاتین ضایعات صفر-گواهی امکانات در ایالات متحده ECOS پاک کننده هستند ملاحظه منابع ساخته شده بدون فرمالدئید و یا رنگ با pH متعادل به آسانی زیست تخریب پذیر و هرگز آزمایش بر روی حیوانات. این شرکت با دریافت بسیاری از جوایز خود را برای نوآوری در امن شیمی سبز از جمله ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست را آرزو امن تر انتخاب شریک جایزه سال. ECOS نوزاد ECOS, ECOS حیوانات خانگی و ECOS نرم افزار پاک کننده های در دسترس هستند در عمده و خرده فروشان مواد غذایی و فروشگاه های مواد غذایی طبیعی در سراسر ایالات متحده در سطح بین المللی و آنلاین. برای کسب اطلاعات بیشتر و مکان های خرده فروشی بازدید ecos.com.

رسانه های تماس: مادلین Luce, [email protected]یا کریستین Waldren, [email protected].

منبع ECOS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de