اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus نیز هدف قرار دادن کشاورزان

گوشت گاو در بازار سقوط کرده است در دو ماه گذشته. شیر و تقاضا در تهدید تعطیلی مدارس. گوشت خوک قیمت باقی می ماند سرسختانه کم است.

Coronavirus همه گیر است و جای تعجب نیست صدمه زدن به کشاورزان است.

“شما می دانید چه چیزی اتفاق افتاده است به بازار سهام است. بازار گاو را همان” تام Revier از Revier Cattle Co. در نزدیکی اولیویا, Minn. “آن را مانند ابتلا به سقوط چاقو.”

قیمت گوشت گاو تا به حال بسیج به لطف افزایش تقاضا در چین پس از تب خوکی را ویران کرد که کشور گراز جمعیت اما این تجمع به پایان رسید با شیوع کروناویروس. قیمت ها را با 21 درصد بیش از دو ماه گذشته.

Revier شده است حمل و نقل برخی از 400 گاو به بازار در هر هفته از ماه نوامبر اما نه جایگزین کردن آنها را به عنوان معمول است. که پس از اتمام سیاه گاو آنگوس برای خود مارک گوشت گاو در حال اجرا است و در حدود نیمی از ظرفیت.

“هنگامی که coronavirus آغاز شده, شما شروع به شنیدن rumblings که ما هنوز خرید برخی از گاو است اما ما خیلی نگران زمانی که آن را شروع به زدن در اینجا, بنابراین ما حمایت کردن آوردن گاو در خارج از غرب” Revier گفت. کاهش قیمت گوشت نیز یک مشکل برای دامداران گفت: Lucas Sjostrom, مدیر اجرایی, مینه سوتا, شیر, از 10% از درآمد خود را از فروش گاوهای شیری برای گوشت است.

قیمت شیر نیز به بسیج نسبت به پایان سال 2019 اما آنها کاهش یافته است تقریبا 20% از اواسط ماه دسامبر.

در حال حاضر دامداران در صورت چشم انداز تعطیلی مدارس خوردن به تقاضا برای شیر مدارس به حساب 8 درصد از شیر و تقاضا و صادرات کند شده توسط “پشتیبان گیری در بنادر سراسر جهان” Sjostrom گفت.

“100 گاو لبنی برای مثال در اواسط ژانویه ممکن است انتظار می رود پس از زندگی خانواده یک سود از $25,000 به $30,000. در حال حاضر ما در حال بازگشت به سطح که در آن آنها احتمالا حتی نزدیک به ساخت یک خانواده زندگی,” او گفت:.

گوشت خوک تولید شده اند ضربه سخت توسط coronavirus با قیمت مورد جایی که آنها شده اند برای شش ماه گذشته. اما بهار که زمان از سال زمانی که قیمت به طور معمول شروع به افزایش و گفت: دیو گذاری به عنوان preisler, مدیر اجرایی, مینه سوتا, گوشت خوک, انجمن تولید کنندگان و قیمت ها در حال افزایش است.

“گراز قیمت ها در چین در حدود شش برابر آنچه آنها در اینجا, بنابراین تقاضای قوی برای گوشت خوک. آن را فقط به این اختلال در افراد جنبش و کل زنجیره تامین بودن مختل,” گذاری به عنوان preisler گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر