تجارت الکترونیک رویایی طوفانی سیمون اعلام اجرا برای تنوع بخشیدن به قوه مقننه ایالت یوتا و آوردن قدرت به جامعه

لس آنجلس, جولای 27, 2020 /PRNewswire/ — طوفانی شمعونرئیس جمهور سابق Overstock.com اعلام کرد روز جمعه که او در حال اجرا است به نمایندگی از منطقه 21 در ایالت یوتا در مجلس نمایندگان یک منطقه که شامل Tooele شهرستان و Stansbury پارک.

هدف من ساده است,” می گوید: سیمون. “به مطمئن شوید که ما در دولت در خدمت جامعه ما است. وجود دارد که مسائل هسته ای که بر شهروندان ایالت یوتا است که بهره مندی از یک جفت چشم تازه و فراگیر تر چشم انداز. از آن زمان به تنوع زمین بازی ساده دولت برای ما از تشکیل و قدرت بازگشت به جامعه است.”


ادامه مطلب

سیمون غیر متعارف مسیر به رهبری شرکت او فرود آمد در یوتا-based e-tailer Overstock.com. شروع به عنوان یک کارمند موقت در سال 2001 او صرف 15 سال بالا رفتن از صفوف در این شرکت به پایان خود قابل توجه تصدی به عنوان عضو هیئت مدیره و رئیس جمهور. دیرین مدافع برای زنان یکی از سیمون دستاوردهای در حال رشد بود به نمایندگی از مدیران در بیش از حد اندوختن از 7 درصد به 33 درصد.

پس از کناره گیری از ریاست سیمون وارد شاهدانه صنعت به تجربه کسب و کار در سطح دولت قبل به فدرال قانونی.

من سال تجربه در متنوع کسب و کار من یک رویکرد منحصر به فرد به سیاست,” سیمون می گوید.

مشغول به کار در سراسر راهرو خدمت در جان هانتسمن فرمانداری کمیته برای توسعه اقتصادی سیمون را با روح bipartisanship به یوتا خانه ملت.

او نیز فعال شده است از طریق خدمات به یوتا جامعه وام تخصص خود را به انواع غیر انتفاعی تخته از جمله کلمبوس مرکز جامعه فراهم می کند که شغل برای افراد با معلولیت های ذهنی هیئت مشاوره YWCA و پسران و دختران باشگاه جنوبی SLC. یک مدافع برای جانبازان, Simon است از حامیان دیرین از Wounded Warrior Project و یک دریافت کننده پاتریوت جایزه.

در جبهه ملی سیمون به تازگی مدیر اجرایی هیئت ماموریت سبز, یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار به خشونت شاهدانه مجرم از زندان فدرال.

مادر صاحب دو پسر و سه نوه شمعون است دیرین ساکن یوتا کانتی. او همچنین تا به حال افتخار ریاست اولین ازدواج همجنس گرایان در این شهرستان در سال 2011.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طوفانی سیمون و کمپین بازدید votestormysimon.com

Facebook: /votestormysimon | توییتر: @stormy_simon

مطبوعات تماس با ما: امیلی تیلور 805-300-9908, [email protected]

منبع طوفانی سیمون

لینک های مرتبط

http://votestormysimon.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de