بوستون, Feb. 18 سال 2020 /PRNewswire/ — Selux Diagnostics, Inc., که منجر به یک دوره جدید در پزشکی شخصی برای درمان superbug عفونت ها و مبارزه با ضد میکروبی مقاومت امروز اعلام کرد که میزبان یکپارچه سمپوزیوم جنبه های است که تاثیر ضد میکروبی مقاومت سریع تشخیص و مراقبت های بالینی در این بهار 2020 کنگره بالینی میکروب شناسی و بیماری های عفونی (ECCMID) در پاریس, فرانسه.

این Selux سمپوزیوم با عنوان “جایی که من نتایج ؟ پیشرفت ها و چالش ها در تشخیص سریع” – را در ECCMID در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 از 13:30 – 15:30 زمان اروپای مرکزی (CET). در این جلسه ویژگی های شش سخنرانی است که در حال حاضر رمان تحولات در تست تشخیصی در حالی که کاوش علمی و تکنولوژیکی چالش های رو در توسعه پلت فرم. سخنرانی خواهد led توسط کارشناسان از سراسر جهان از جمله:

صندلی: ESCMID منصوب صندلی: پروفسور پاتریک Plésiat, PhamD, دکترا, فرانسوی, مرجع ملی مرکز الگوی مقاومت آنتی بيوتيکی دانشگاه بیمارستان ژان Minjoz (کردن & ndash, فرانسه) و Susan E. تیزPh. D. D(BN) F(AAM) علمی مدیر, Copan, تشخیص, Inc. (موریتا, CA, USA)

سخنرانی 1: ارگانیسم شناسایی: داستان یک موفقیت – بیماری های عفونی, تشخیص انقلاب منادی با استفاده از روش PCR و MALDI-TOF اسپکترومتری جرمی

پروفسور رابین Patel, MD(سانتی متر) D(BN), FIDSA FACP F(AAM)
صندلی Division of Clinical Microbiology; مدیر تحقیقات بیماری های عفونی و آزمایشگاهی; الیزابت P. and Robert E. Allen استاد فردی پزشکی; استاد پزشکی و استاد میکروبیولوژی در کلینیک مایو
روچستر مینه سوتا, ایالات متحده آمریکا
رئیس جمهور, American Society for Microbiology
واشنگتن, ایالات متحده آمریکا

سخنرانی 2: ضد میکروبی تست حساسيت: به چه معنی است به رفتن سریع?

پروفسور رامنی Humphries, دکترا, D(BN), M(ASCP)
افسر ارشد علمی سرعت بخشیدن Diagnostics, Inc.
استاد دانشگاه آریزونا
توسان, آریزونا, ایالات متحده آمریکا

سخنرانی 3: Blood Culture: تاریخچه کوتاه از روش های فعلی و آینده نیاز دارد

پروفسور ملوین P. Weinstein, MD, FIDSA FACP F(AAM)
استاد پزشکی و پاتولوژی و آزمایشگاه, پزشکی, پزشکی راتگرز رابرت وود جانسون مدرسه
New Brunswick, New Jersey, ایالات متحده آمریکا

سخنرانی 4: سریع تشخیص ارزش: مهم ادغام با مراقبت های بالینی

پروفسور ژاک SchrenzelMD
مدیر بالینی میکروب شناسی آزمایشگاهی و بنیانگذار و مدیر تحقیقات ژنومی
آزمایشگاه خدمات بخش از بیماری های عفونی و آزمایشگاهی و پزشکی و بیمارستان دانشگاه ژنو
ژنو, سوئیس

سخنرانی 5: روش های جدید برای غلبه بر سرعت/عملکرد معاوضه

اریک استرندکترا
افسر ارشد فناوری و بنیانگذاران Selux Diagnostics, Inc.
Charlestown, ماساچوست, ایالات متحده آمریکا

سخنرانی 6: پانل بحث و گفتگو در سریع تشخیص

مشارکت همه سخنرانان

همه ECCMID 2020 یکپارچه سمپوزیوم باز به همه ECCMID نمایندگان. اطلاعات بیشتر در مورد Selux تشخیص یکپارچه سمپوزیوم در ECCMID 2020 بازدید SeluxDX.com/Event/ECCMID2020.

در مورد Selux تشخیص

Selux تشخیص است تبدیل مراقبت از بیمار با ارائه یک پیشرفت سریع و جامع و دقیق تست حساسيت آنتی بيوتيک (AST) به طوری که بیمارستان و نظام سلامت بهتر می تواند در درمان بیماران مبتلا به بیماری های عفونی از جمله کسانی که مبتلا به ارگانیسم های مقاوم به چند دارو. با سرعت به گزارش AST, نتایج Selux ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد به طور همزمان بهبود نتایج بیمار بیمار کاهش طول-از-اقامت و هزینه های داروسازی و آدرس رو به رشد مقاومت آنتی بيوتيکی اپیدمی کمک به بیشتر آنتی بیوتیک نظارت در سراسر جهان است. 5 ساله شرکت بر طرف مقابل بوستون از آن سرچشمه در یک شرکت موسس اتاق زیر شیروانی. اطلاعات بیشتر در www.seluxdx.com.

رسانه های تماس:
جی Staunton, Skibereen مشاوره
jay@skibereen.com
1-781-790-6023

منبع Selux Diagnostics, Inc.

لینک های مرتبط

https://seluxdx.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de