بروکسل, مارس 31 سال 2020 /PRNewswire/ — EastNets خشنود است تا اعلام کند که 28 موسسات مالی در حال حاضر زندگی می کنند کاربران در زمان واقعی فهرست پیگیریهای خوراک تحویل ایمن بیش از blockchain.

در همکاری با داو جونز ریسک و انطباق EastNets موفقیت تجاری یک خوراک از تحریم هشدار بیش از یک خصوصی blockchain شبکه. EastNets ChainFeed™ در حال حاضر برجسته در EastNets’ فهرست پیگیریهای غربالگری راه حل SafeWatch فیلتر. امروز تمام موسسات مالی که به طور فعال با استفاده از EastNets SafeWatch دسترسی به داو جونز با کیفیت بالا, تحریم, هشدار, انجام بیش از یک خصوصی blockchain شبکه به طور مستقیم به غربالگری موتور EastNets SafeWatch فیلتر.

بعلاوه امن طبیعت blockchain فعال EastNets راه حل محدود فرصت را برای بدخواه بازیگران به رهگیری و/یا دستکاری فهرست پیگیریهای من داده.

Deya Innab, EastNets رئیس استراتژی و محصول افسر گفت: “ما به طور مداوم نگاه به فن آوری های جدید به عنوان یک فرصت به منظور افزایش تجربه مشتری ما. این سوال همیشه خواهد بود: چگونه و از کدام تکنولوژی باید ما را به استفاده از ارزش بیشتری به مشتریان خود را?

“ما درک چالش ها و خطرات مرتبط با دستی به روز رسانی از پیگیریها. مشتریان ما نیاز به موقع و ایمن پیک به حمل watchlist تغذیه از end-to-end. این راه حل های نوآورانه با استفاده از فناوری blockchain برای غلبه بر این چالش است. طراحی و آزمایش یک راه حل مناسب بود اما ما خوشحال هستیم که به رهبری صنعت با امن فهرست پیگیریهای به روز رسانی حل است که به طور فعال مورد استفاده توسط موسسات پیشرو که در حال حاضر دیدار با رعایت تعهدات هر دقیقه از روز است.”

در اکتبر 2018در همکاری با داو جونز Risk & Compliance, EastNets نمایش اولین اثبات مفهوم (POC) برای یک زمان واقعی blockchain مبتنی بر انطباق فهرست پیگیریهای. در این زمان EastNets ChainFeed™ راه حل فراهم می کند به طور مداوم به روز رسانی خوراک داو جونز تحریم هشدار.

در مورد EastNets

بیش از 35 سال EastNets به عنوان پیشرو در ارائه دهنده جهانی از انطباق و راه حل های پرداخت برای بخش خدمات مالی. با دفاتر منطقه ای در شهرهای بزرگ EastNets پشتیبانی از بیش از 750 سازمان از جمله برخی از بزرگترین موسسات مالی در جهان است. از جمله راه حل های ir.SafeWatch تحویل خودکار صنعت پیشرو پولشویی و حفاظت از تقلب کمک می کند که سازمان های اقامت پیش از تغییر تقلب انطباق و نظارتی چشم انداز است.

در مورد داو جونز Risk & Compliance

داو جونز خطر و پیروی از یک ارائه دهنده جهانی از شخص ثالث و مدیریت ریسک و مقررات راه حل. کار با مشتریان در سراسر جهان آن را ارائه ابزار پژوهش و برون سپاری خدمات در-شبانه روزی بررسی و تحقیقات برای کمک به شرکت مطابق با ضد پول شویی ضد رشوه خواری و فساد و تحریم های اقتصادی قوانین و مقررات در کاهش ثالث خطر است. داو جونز Risk & Compliance گسترش کسب و کار درآمد 21 درصد در سه ماهه دوم مالی سال 2020 — دوازدهم سه ماهه متوالی رشد بالای 20%. داو جونز که یک بخش از اخبار پارسیان (Nasdaq: NWS, NWSA; ASX: NWS, NWSLV).

منبع EastNets

لینک های مرتبط

https://www.eastnets.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de