East Japan Railway Co. برای باز کردن راه آهن ژاپن کافه در ایستگاه توکیو به عنوان سایت که در آن بازدید کنندگان خارجی ارتباط برقرار کردن با یکدیگر

توکیو, Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — East Japan Railway Co. (JR شرق) باز خواهد شد “ژاپن راه آهن کافه” در توکیو ایستگاه در 5 مارس سال 2020به عنوان یک سایت که در آن بازدید کنندگان از خارج از کشور می تواند ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و جمع آوری فصلی اطلاعات سفر در ژاپن.

ژاپن راه آهن کافه کمک خواهد کرد که بازدید کنندگان به اشتراک گذاری فصلی فریبندگی از ژاپن به عنوان راه های لذت بردن از سفر هستند که به طور فزاینده ای متنوع. به این منظور کافی نت ارائه خواهد شد ورودی گردشگران با به روز کردن اطلاعات “در حال حاضر تنها” و “برای خودتان تنها” در مناطق مختلف ژاپنکه نمی توان به دست آمده از کتاب های راهنما و یا آنلاین و همچنین پشتیبانی سفر در یک توقف خدمات.

مفهوم
“بحث در مورد سفر, دیدار با دوستان جدید”
ژاپن راه آهن کافه کمک خواهد کرد که مسافران خارجی ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و صحبت در مورد مناطق آنها باید در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان حلقههای خود را در زادگاه نتیجه تبادل نکات در مورد سفر در ژاپن. کافه خواهد بود یک hub برای سفر در ژاپن که در آن بازدید کنندگان الهام بخش یکی دیگر در مورد سفرهای خود را و دیدار با دیگر مسافران است.

پشتیبانی از ورودی گردشگران
JR شرق ایجاد خواهد شد اطلاعات گردشگری و سفر, مشاوره, شمارنده در ژاپن راه آهن کافه به پیشنهاد خاص برنامه سفر در ژاپن در رابطه با توسعه گردشگری در جریان مبارزات در نقاط مختلف کشور است. بازدید کنندگان می توانند ارز خود را کوپن برای ژاپن عبور راه آهن و دیگر برنامه ریزی ویژه بلیط برای بازدید کنندگان از خارج از کشور و همچنین فروش JR بلیط و “خوش آمدید Suica” IC کارت برای گردشگران ورودی.

خرید و فروش مواد غذایی و نوشیدنی و غیره.
همچنین, در فروش, در کافه خواهد بود فصلی, ژاپنی, مواد غذایی و نوشیدنی “ekiben” جعبه ناهار و مواد غذایی ویژه محصولات ساخته شده به طور انحصاری برای کافه تحت نظارت چای ژاپنی تولید کننده-فروشنده “Senchado توکیو است.” علاوه بر این کافه را توصیه به بازدید کنندگان در مورد چگونه برای لذت بردن از چای ژاپنی در طول هر وعده غذایی.

کافه را در تلاش برای کمک به بازدید کنندگان لذت بردن از ژاپن طبخ فرهنگ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با دیگر مسافران و یادگیری در مورد فرهنگ غذایی در مناطق مختلف از طریق ارتباطات خود با کارکنان.

ارائه اطلاعات سفر با استفاده از صفحه نمایش بزرگ
زیادی 140 اینچ صفحه نمایش نصب خواهد شد اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به مجازی تجربه سفر در ژاپن در رابطه با توسعه گردشگری در جریان مبارزات در نقاط مختلف ژاپن. بازدید کنندگان همچنین می توانید با استفاده از علامت های دیجیتال محتوای “دیوار مغازه” که با بهره گیری از میوه ها از اینترنت تحقیق توسط Rakuten گروه برای لذت بردن از جستجوی اطلاعات سفر. بنابراین بازدید کنندگان به ژاپن راه آهن کافه می توانید لذت بردن از مجازی سفر آنها نمی توانند تجربه در جاهای دیگر.

بعلاوه مختلف برنامه های ویدئویی از “japan-guide.com” نشان داده خواهد شد به بازدید کنندگان ارائه تا به روز اطلاعات در مقصدهای مسافرتی معروف در ژاپناست که تغییرات از فصل به فصل از طریق هیجان انگیز فیلم نتیجه دادن آنها را راهنمایی در مورد جایی که آنها باید در حال حاضر.

برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید به ژاپن راه آهن کافه وب سایت:
http://jreast.a1.multi-site.info/e/japanrailcafe/tokyo/

منبع شرکت راه آهن شرق ژاپن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im