شرق آتش کویر رشد می کند به 1500 هکتار تخلیه قرار داده و در اثر غار نهر

ماموران آتش نشانی ادامه داد: برای مبارزه با یک برس آتش سوزی صبح روز دوشنبه در نزدیکی غار نهر که در حال حاضر به 1500 هکتار باعث تخلیه خانه های مجاور با توجه به آریزونا گروه جنگلداری و مدیریت آتش.

شرق کویر آتش سوخته است از طریق از 1500 هکتار با حدود 20 درصد مهار از 12 صبح روز دوشنبه و در حال حرکت است شرق-شمال شرق به سمت Cahava چشمه در نزدیکی شهر غار نهر آتش, مقامات گفت.

با توجه به تیفانی Davila یک سخنگوی آریزونا گروه جنگلداری و, آتش, مدیریت, حدود 130 خانه در Cahava چشمه تخلیه شدند یک شبه و تنها دو نفر مورد نیاز مسکن ارائه شده توسط صلیب سرخ.

“در این زمان به دلیل تخلیه وجود خواهد داشت هیچ کس اجازه بازگشت به این مناطق در حالی که” Davila گفت. “با توجه به تجهیزات در این منطقه به دلیل استفاده از هواپیما و البته آتش تهدید ما نمی خواهد مردم اجازه بازگشت به منطقه برای برخی از زمان.”

آتش آغاز شد و یکشنبه در این منطقه از 26 خیابان و شرق کویر تپه های رانندگی در غار نهر و در حال سوختن است حدود دو مایل دور از Tonto ملی جنگل Davila گفت.

“هدف امروز این است که به نگه داشتن آتش به دور از Tonto ملی جنگل” Davila گفت.

تا پایان روز شنبه, Davila وجود دارد گفت: باید در حدود 400 پرسنل مبارزه با آتش سوزی از جمله 10 فوق العاده موتور و بیشتر هواپیما.

علت آتش سوزی هنوز مشخص بودن اما تا کنون مقامات بر این باورند که آن انسان ایجاد می شود.

شرایط آب و سوخت خطر آتش سوزی

خدمات ملی آب و هوا در فلگستفف هشدار می دهد که وجود دارد مهم شرایط آتش در اثر طول روز دوشنبه و سه شنبه با gusts باد در اطراف 35-50 مایل در ساعت است.

Davila را تشویق می کند که مردم مراقب باشید در طول این زمان به خصوص در مناطق پوشیده از چمن.

“ما از 400 تا 1500 در چند ساعت” Davila گفت. “این مهم است که به توجه به آنچه که آنها انجام می دهند خارج است.”

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im