– آن را تقریبا سال جدید قمری و پان Chuntao احساس شد جشن.

او می دانست که وجود دارد گزارش یک ویروس در شهر ووهان. اما مقامات محلی خواست آرام است. هیچ شواهدی وجود دارد آن را انتقال فرد به فرد آنها گفت. آنها تا به حال گزارش نشده است یک مورد جدید در روز.

در Jan. 16 76 ساله خود را در سمت چپ دو خوابه آپارتمان برای حضور در دولت سازمان یافته عادلانه است.

“ما او را به رفتن نیست چرا که ما شاهد برخی از شایعات در WeChat پزشکان آلوده شدن گفت:” پان پسر در قانون ژانگ Siqiang. “اما او اصرار بر رفتن. او گفت: “دولت می گوید آن را یک مشکل وجود دارد موارد دیگر.’ “

پان و دختر خود را در حال حاضر ممکن است در میان نزدیک به 12000 نفر آلوده با گونه جدیدی از کروناویروس — شیوع است که به کشته شدن حداقل 259 نفر در چین به بیش از 20 کشور مختل اقتصاد جهانی و چپ 55 میلیون نفر در چین هوبئی استان تحت بی سابقه ای مستند.

پان یکی از میلیون ها چینی که آمیخته سفر و انجام با زندگی روزانه در طول دوره بحرانی از اواسط دسامبر تا اواسط ژانویه.

آن زمانی بود که مقامات چینی آغاز شد به درک تهدید مسری بیماری جدید در ووهان اما کمی به اطلاع عموم مردم — حتی با رویکرد قمری تعطیلات سال جدید است که صدها میلیون چینی در سفر.

یک تجزیه و تحلیل از کسانی که در اوایل هفته — از بیانیه های رسمی به بیرون درز حساب از متخصصان پزشکی به تازگی منتشر شده داده های علمی و مصاحبه با مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های عفونی — نشان می دهد پتانسیل اشتباه توسط چین سبب شیوع مقامات بهداشت عمومی.

همچنین تأکید چگونه بوروکراتیک فرهنگ است که به ترتیب اولویت ثبات سیاسی بیش از همه چیز به احتمال زیاد مجاز ویروس به گسترش دورتر و سریعتر.

“این روشن است که بسیار قوی نظام سلامت می تواند صرفه جویی در چین زندگی می کند و پول گفت:” تام فریدن سابق مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

در سال 2002 در چین دچار شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) که باعث شد از نظر ژنتیکی مشابه coronavirus که بیمار بیش از 8000 نفر کشته و نزدیک به 800 عنوان آن را به بیش از ده کشور جهان است. دولت چین بود که سرزنش برای پوشش موارد و در واکنش به آرامی قول داد به یادگیری از اشتباهات خود و ایجاد یک سیستم نظارت به سرعت واکنش نشان می دهند به عوامل بیماری زا است.

بخش هایی از سیستم که — یعنی علم چینی — برگزار شد تا در دو ماه گذشته. اما obfuscation از مقامات بهداشت عمومی و دولتی دیگر اشتباه نشان داد یک سیستم است که سفت و سخت تر و استبدادی تر در سال 2002.

پزشکی حرفه ای است که سعی کردم به صدای زنگ توسط پلیس کشف و ضبط شد. کلید رسانه های دولتی حذف شده اشاره ای به شیوع هفته. کادر متمرکز بر حفظ ثبات و ستایش رهبر حزب خلق چین — به عنوان بحران بدتر شده است.

“چین بهداشت عمومی سیستم مدرن است اما چین نظام سیاسی نیست” گفت: Jude Blanchette سر از چین انجام مطالعات در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن است. “اگر هر چیزی وجود دارد رگرسیون.”

•••

در اواسط ماه دسامبر بیماران در ووهان ارائه شده با آنچه به نظر می رسید مانند یک مخلوط زمستانی علائم: تب و مشکل در تنفس, سرفه.

آن نگاه مانند ذات الریه ویروسی. اما پزشکان در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در چین مرکزی نمی تواند با دقت اشاره کردن علت. شایعات از یک ویروس مرموز شروع به چرخش در رسانه های اجتماعی چینی به خصوص در میان متخصصان پزشکی.

روشن است که مقامات چینی به زودی می دانستم که چیزی با من بود.

یک حساب کاربری پنج شنبه منتشر شده در سایت های خبری توسط ناشناس تکنسین که ادعا به کار در یک آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمارستان ها گفت: شرکت خود را تا به حال دریافت نمونه از ووهان و به یک نتیجه خیره کننده به عنوان اوایل صبح Dec. 26. نمونه موجود جدید کروناویروس با 87 درصد شباهت به بت سارس.

یک روز بعد آزمایشگاه مدیران برگزار شد نشست فوری به مختصر ووهان مقامات بهداشت و مدیریت بیمارستان تکنسین نوشت.

تکنسین حساب که شامل گسترده تصاویری از نتایج آزمون و همزمان پیام های ارسال شده توسط تکنسین نمی تواند به طور مستقل تایید توسط واشنگتن پست. دانشمندان خارج از چین بعدها تایید می کنند که توالی ژنتیکی با مته سوراخ شباهت قابل توجه به سارس.

توسط شب Dec. 30 کلمه بود شروع به دریافت کنید.

در 5:43 بعد از ظهر Li Wenliang یک چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی گفت: همکار خود را از دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان در یک چت خصوصی که هفت نفر قرارداد چه به اعتقاد او به آمريکا و یک بیمار بود و قرنطینه در بیمارستان است.

او نوشته شده یک قطعه RNA تجزیه و تحلیل پیدا کردن “کوروناویروس سارس” و گسترده ای از باکتری ها در کلنی بیمار ایرویز با توجه به متن چت وی چت, اعضای بعدها به اشتراک گذاشته آنلاین.

که همان شب ووهان را به مقامات بهداشت عمومی در زمان عمل.

کمیسیون بهداشت و درمان با ارسال یک “توجه فوری” به تمام بیمارستان ها در مورد وجود “ذات الریه از علت نامشخص” — اما حذف هر گونه اشاره ای سارس و یا یک کروناویروس و دستور داد تمام ادارات بلافاصله پس از کامپایل اطلاعات در مورد موارد شناخته شده و گزارش آنها را زنجیره ای از فرمان.

•••

اولین گزارش رسمی از شیوع بیماری مرموز در ووهان آمد Dec. 30 زمانی که مقامات چینی تایید کرد که آنها در حال بررسی 27 نفر از پنومونی ویروسی.

ووهان مقامات بهداشتی در ارتباط با شیوع به Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی و یک قسمت را برای خریداران به دنبال برای همه شیوه ای از زندگی حیوانات و به سرعت آن را تعطیل کند.

مقامات چینی آغاز شد و به دنبال دیگران که ممکن است بیمار, اما آنها متمرکز شده بر روی افراد مبتلا به ذات الریه و تا به حال برخی از اتصال به غذاهای دریایی و حیوانات در بازار است. آنها به دنبال افراد با گسترده تر بیماری های تنفسی.

تنها بعدها دانشمندان و مقامات گمان می برند که بسیاری از دیگران آلوده شدند. اما آنها تا به حال خفیف تر بیماری و منتشر شد بعد از مراقبت های پزشکی اجازه می دهد این ویروس به گسترش بیشتر ،

دانشمندان چینی بعدها تایید می کنند که “آشکار حضور بسیاری از خفیف عفونت” را مطرح کرد چالش برای کنترل شیوع این بیماری با توجه به یک مطالعه پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

در دسامبر. 31 چینی به اطلاع سازمان بهداشت جهانی در چین کشور, اتاق مرموز پنومونی موارد در ووهان. که مقامات پکن فرستاده یک لیست از سوالات در مورد شیوع و ارائه کمک.

در حالی که دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی درهم برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در چین سرویس های امنیتی سعی در خفه کردن آن.

در Jan. 1 ووهان عمومی اداره امنیت احضار هشت نفر برای ارسال و پخش “شایعات” درباره ووهان بیمارستان دریافت سارس-مانند موارد — بازداشت بودند که گزارش “Xinwen Lianbo” یک خبر تماشا, توسط دهها میلیون نفر.

پلیس به دنبال در دولتی شین هوا اخبار آژانس با سرد هشدار داد. “پلیس در تمام تماس های شهروندان به ساخت شایعات نه گسترش شایعات باور نمی کند, شایعه” به ووهان, مقامات گفت:, و اضافه کرد که آنها را تشویق کاربران وب را به “به طور مشترک ساخت یک هماهنگ روشن و روشن فضای مجازی است.”

تمام هشت نفر بازداشت شدند که بعد شد پزشکان از جمله Li, the ووهان چشم پزشک.

وانگ Guangbao یک جراح و علم محبوب نویسنده در شرق چین بعد گفت: گمانه زنی ها در مورد بازگشت سارس-مانند ویروس شایع در سراسر Jan. 1 در محافل پزشکی, اما بازداشت منصرف بسیاری از جمله خود از صحبت علنی در مورد آن.

“هشت پوستر گرفتن کشف و ضبط شده همه ما پزشکان احساس ما در خطر است,” او گفت:.

•••

با جهان, مشاهده, دانشمندان چینی مسابقه به رمزگشایی ویروس.

در Jan. 9 با 59 مورد در کتاب چین اعلام کرد که آن را جدا کرده و به دست آمده از توالی ژنوم از شکل جدیدی از کروناویروس تایید شایعاتی که رمز و راز بیماری در ارتباط بود به سارس و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

آنها در ادامه به توالی ژنوم ویروس و ارسال آن را در دسترس عموم ژنتیکی مخزن داده ها اجازه می دهد دانشمندان به سرعت توسعه آزمایش برای تشخیص و تایید عفونت در افراد است.

کار خود را به دست آورد ستایش از دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان — اما وجود دارد اطلاعات از دست رفته.

اپیدیولوژی نیاز به دانستن جزئیات بیشتر در مورد زمانی که مردم بیمار چه علائم خود هستند و دیگر مشخصات دموگرافيک مانند سن و اساسی شرایط پزشکی که ممکن است آنها را در معرض خطر ابتلا به بیماری های تنفسی.

که اطلاعات بهترین راه برای بیماری کارآگاهان برای به دست آوردن یک ارزیابی در مراحل اولیه وقوع برای تعیین چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد و چگونه به طور بالقوه مرگبار است.

“ما نیاز به دانستن برای هر مورد زمانی که آنها برای اولین بار بیمار شد بنابراین ما می سنج که در این بیماری همه گیر مورد رخ داده است” گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

اما اطلاعات کلیدی در مورد کسی که مریض شدم و وقتی که منتشر شد علنا تا هفته بعد دانشمندان و محققان گفت.

این NEJM مطالعه منتشر شده در پنج شنبه اول 425 نفر در ووهان که بیمار شد آذر. 10 Jan. 4. آن را نشان داد تاخیر طولانی برای بیماران به بستری در بیمارستان. کسانی که تاخیر نشان می دهد چقدر سخت بود برای شناسایی و جداسازی موارد پیش از آن در بیماری های خود را با توجه به مطالعه ای که به رهبری محققان در چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. فرد-به-فرد گسترش رخ داده است به عنوان اوایل به عنوان در اواسط دسامبر و موارد دو برابر هر هفت روز.

در عین حال در ووهان محلی کادر متمرکز شده بود در یک dayslong حزب کمونیست کنفرانس که برنامه ریزی شده بود به اجرا از Jan. 11 Jan. 17. در آن زمان ووهان کمیسیون بهداشت هر روز ادعا وجود دارد عفونت های جدید و یا مرگ و میر.

سپس در 10 دقیقه پس از نیمه شب در Jan. 18 کمیسیون اعلام کرد از وجود چهار عفونت های جدید. هنوز مقامات عنوان خطر از انسان به انسان انتقال است.

حتی پس از موارد گزارش در تایلند و کره جنوبی ووهان مقامات سازمان خرید تعطیلات نمایشگاه مانند یک تابه بازدید کردند. آنها در مرکز شهر جامعه غذای مختصر با حضور به عنوان بسیاری از 40,000 خانواده. آنها توزیع صدها هزار بلیط به جاذبه های محلی.

“همه چیز پایین بود به جمع آوری موارد اجازه دادن به مردم می دانم” گفت: دالی یانگ برجسته پژوهشگر از چین سیستم حکومت در دانشگاه شیکاگو است. “آنها هنوز هم هل دادن جلو مایل به حفظ ظاهر.”

بدون روشن دولت هشدارهای مردم نگه داشته و سفر — هر دو در داخل و خارج از چین.

Yang Jun برجسته اجرایی فروش در فتوولتائیک, تجهیزات, صنعت, سفر به یک جلسه در ووهان در Jan. 6 و به خانه بازگشت در قطار به پکن از طریق شانگهای یک هفته بعد.

یک روز قبل از او بررسی خود را به بیمارستان, او با حضور در مدرسه رویداد با دختر خود نشسته و در یک سالن سخنرانی با صدها نفر از دیگر پدر و مادر با توجه به فوری بیانیه منتشر شده بعد توسط پکن مدرسه که خواسته همه پدر و مادر به قرنطینه خود را.

یانگ درگذشت این هفته است.

•••

در Jan. 20 به بیش از 400 میلیون چینی آماده به سفر خانه به مناسبت سال جدید قمری خلق و خوی منتقل شده است.

برای اولین بار است که صبح ووهان مقامات بهداشت عمومی تغییر جمله بندی روزانه خود را به اظهارات قبلی خود را حذف و منابع “محدود انسان به انسان انتقال است.”

بعد از آن روز مشهور pulmonologist زونگ اتباع یک زن 83 ساله جانباز از بحران سارس است که به عنوان یک قهرمان ملی به نظر می رسد در رسانه های دولتی اعلام کرد که این ویروس در واقع انتقال بین مردم است.

پکن در نهایت به نظر می رسید به واکنش نشان می دهند.

برای هفته حزب کمونیست رسمی روزنامه, روزانه مردم شده است به طور گسترده پوشش یازدهم را در دستور کار برای سال 2020 از جمله محبوب خود کاهش فقر تلاش کنند. برای اولین بار در ژانویه. 21 مقاله ذکر شد این بیماری همه گیر و یازدهم پاسخ در یک مورد در صفحه 2.

یازدهم صادر شده “دستورالعمل های مهم” به کادر به “قرار دادن امنیت و سلامت مردم در ابتدا گفت:” این گزارش اشاره کرد که در حال حاضر وجود دارد 224 مورد در سراسر کشور — و این بیماری در حال گسترش به تایلند و ژاپن و کره جنوبی.

آن روز یک حزب کمونیست کمیسیون سیاسی هشدار داد در یک تفسیر است که هر مقام دولتی که تحت پوشش این بیماری همه گیر خواهد بود “میخ به ستون از شرم برای ابدیت.”

ناگهان دولت به نظر می رسید به درک بلندی ابعاد این بحران است.

در روز ووهان و چند شهرستانها در این نزدیکی هست — یک منطقه به اندازه واشنگتن با بیش از 50 میلیون نفر خواهد بود قفل شده در یک اقدام بی سابقه تلاش برای جلوگیری از انتقال.

مقامات زمین شکست در حداقل سه اورژانس بیمارستان ها در اطراف ووهان. اتوبوسهای سراسر کشور متوقف شد. بسیاری از شهرستانها تمدید تعطیلات سال نو با تاخیر ترم بهار مدرسه و تشویق ساکنان به عجله بازگشت به کار. بیمارستان های سراسر کشور داوطلب اعزام تیم پزشکی به منطقه قرنطینه به منظور تقویت پزشکان.

•••

با تعداد موارد گزارش شده برخورد 4,500 مقامات در ووهان و فراتر از آن شروع به عموم قبول سرزنش و انگشت اشاره.

در یک Jan. 27 دولت رسانه ها مصاحبه این هفته ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: او مجاز توسط مافوق خود به افشای این بیماری همه گیر در اوایل. روز جمعه ووهان را حزب کمونیست chief — who outranks شهردار — اذعان خود مجرمیت برای عدم مصرف “سخت انجام اقدامات پيشگيرانه قبل از آن.”

“من در یک حالت و احساس گناه و شرم و خود را سرزنش” Ma Guoqiang گفت: کشور در رسانه های دولتی ،

عالی مردم و دادگاه نیز با صدور غیر معمول بیانیه هشدار به ووهان پلیس برای بازداشت هشت دانشمندان است.

“اگر جامعه به حال در آن زمان معتقد بودند کسانی که به ‘شایعه’ و عینک و ماسک استفاده مواد ضد عفونی کننده و اجتناب از رفتن به حیات وحش در بازار به عنوان اگر وجود دارد شیوع سارس شاید آن را کرده اید به معنای ما می تواند کنترل بهتر coronavirus امروز” دادگاه عالی گفت. “شایعات پایان هنگامی که وجود دارد باز بودن است.”

Li بازداشت چشم پزشک منتشر شد, توسط ووهان پلیس در Jan. 3 پس از امضای یک سند تصدیق کرد که او مرتکب “اعمال غیر قانونی.” او با عجله بازگشت به کار برای دیدن افراد بیمار شد اما آلوده coronavirus خود را.

او همچنان تحت مراقبت های ویژه در محل کار خود را ووهان بیمارستان مرکزی.

•••

در داخل منطقه قرنطینه بیمارستان را آشکارا از او در رسانه های اجتماعی برای کمک های مالی از تجهیزات اولیه مانند ماسک و لباس محافظ. ووهان ساکنان به طور گسترده ای گزارش یک کمبود شدید تست کیت بالا بردن امکان وجود دارد که تعداد واقعی موارد به مراتب بزرگتر از تایید آمار و ارقام منتشر شده توسط مقامات.

بعد از بیمارستان های شهرستان غرق شد توسط بیمارانی که به دنبال coronavirus آزمون مقامات محلی این هفته اعلام کرد که بیمارستان ها را تنها به آزمون به کسانی که نشان داد علائم شدید به دست آمده و ارجاع کوچکتر از محله درمانگاه.

بیمارانی که بستری هستند این ماجرا به بیمارستان اتاق با تخت سرشار به شلوغ راهرو. برخی از بیماران فوت در انتظار مناطق قبل از نقاط می تواند باز کردن گفت: چن Qiushi شناخته شده چینی تصویری وبلاگ نویس است که رومینگ و فیلمبرداری در داخل ووهان بیمارستان.

پان Chuntao به خانه آمد از او خرید عادلانه و توسعه یافته یک تب شش روز بعد. خود پان Xia سقوط بیمار روز بعد و سرفه شده است به طور پیوسته بدتر شدن گفت: ژانگ Siqiang که معتقد است پدرش در قانون باید رفته در Jan 16.

هفته گذشته برای ژانگ منزوی کرده و خود و پدر و همسرش در دو اتاق خواب در حالی که او و ضعیف خود را در خواب در اتاق نشیمن. آنها را ترک مواد غذایی توسط درب اتاق خواب سه بار در روز.

پس از جسارت هر روز صبح بر روی خیابان های خالی به خط تا در ووهان شماره 7. بیمارستان ژانگ در نهایت دریافت ویروس تست کیت در روز شنبه.

“من می توانم با اطمینان می گویند که اطلاعات گمراه کننده در اوایل منجر به وضعیت ما,” او گفت:. “این نه تنها صدمه خانواده من اما بسیاری دیگر بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im