در طول همه گیر یکی جنوب آریزونا خط حمایت است دو بار به عنوان بسیاری از تماس

اگر شما یا کسی که می شناسید است دچار افکار خودکشی و یا سلامت رفتاری بحران مخاطب ملی پیشگیری از خودکشی نجات برای پشتیبانی در 1-800-273-TALK (8255). منابع اضافی را می توان در پایین این مقاله است.

در طول COVID-19 گیر Arizonans را تبدیل به خطوط تماس برای کمک بیشتر و دلایل جدید.

این ویروس باعث شده است که بسیاری به تحمل مشکلات مالی از دست دادن شغل دانشگاهی استرس و برخی از اثرات مضر از انزوا که مقامات بهداشتی می گویند می تواند باعث شود مردم به تجربه سطوح بالایی از استرس و اضطراب و به طور کلی بهداشت روانی کاهش است.

برای کسانی که رو به اثرات روانی مرتبط با این بیماری همه گیر آنها می تواند تبدیل به بحران خطوط تماس ویژه و یا “گرم خطوط” برای حمایت از. خطوط تماس ویژه خدمت کسانی که در بحران فوری در حالی که گرم خطوط ارائه مداخله زود هنگام برای افرادی که به دنبال سلامت روان کمک کند.

بیشتر مردم نگران رسیده به گرم خطوط و خطوط تماس ویژه برای سلامت روان پشتیبانی مربوط به اثرات اقتصادی و عدم اطمینان از آینده و پس از ویروس دوبله شد یک بیماری همه گیر در ماه مارس است.

برخی از مردم در تماس با امید خط گرم در هر روز با توجه به امید گرم مدیر خط Michael Van داستان.

“کسی را که مبارزه با افسردگی یا اضطراب که شاید با داشتن مشکل گرفتن آغاز شده است که روز … بنابراین ما فراهم می کند که پشتیبانی برای کمک به نگه داشتن آنها را و آنها را با فشار به جلو خود را بازیابی” ون داستان گفت.

تقاضا برای حمایت عاطفی افزایش یافته است و برای زندگی مردم در جنوب آریزونا در طول بیماری همه گیر.

یک خط می بیند تماس دو

امید گرم خط کمک southern Arizona شهرستان است و با تجربه بیش از 100% افزایش در تماس پس از پایان ماه مارس زمانی که بسیاری از کسب و کار و مدارس تعطیل برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید است.

گرم خط یک همکار و خانواده-اجرای سازمان ارائه پشتیبانی رایگان به کسانی که می خواهند به بحث در مورد چالش های زندگی و مهارتهای مقابله, بیماری های روانی و یا استفاده از مواد مخدر. آن است که یک بحران خط اما تماس گیرنده را می توان به کارگردانی یک.

قبل از مارس 23, خط حمایت به طور متوسط در 850 تماس در هر هفته. پس از رژیم صهیونیستی است. mlb صادر گسترده دولت stay-at-home منظور در مارس 30, تماس با حجم دو برابر به 1,788 تماس برای هفته 6 آوریل از طریق مارس 12 — 110 درصد افزایش یافته است.

این اعداد نوسان کمی, اما آنها شناور بین از 1600 و 2000 تماس در هر هفته. این حجم تماس نیست غوطه ور در زیر آن قبلی دمای پس گرم خط شروع به ردیابی آمار هفتگی در نزدیکی پایان ماه مارس.

گرم خط دو برابر کارکنان از هفت به 15 کارگران به نگه دارید تا با افزایش تماس گیرنده.

در آغاز همه گیر درصد بالایی از تماس های مربوط به اضطراب و افسردگی از استرس COVID-19 ون داستان گفت.

اما پس از آن COVID-19-مربوط به تماس های کاهش تا پایان مارس و مردم شروع به صحبت کردن در مورد چیزهای دیگر به عنوان سال گذشت ون داستان گفت.

Ducey به پایان رسید stay-در-خانه سفارش مارس 15 و اجازه کسب و کار مانند سالن های ورزشی, رستوران ها, مراکز خرید و سالن مو برای بازگشایی شده است.

هنگامی که موارد شروع به افزایش در نزدیکی پایان ماه ژوئن و اوایل ژوئیه تماس گیرنده بودند نگران coronavirus دوباره, او گفت:.

“آنها نمی ترسم و یا نگرانی در مورد مواد غذایی و منابع و … آن را به طور عمده فقط استرس و اضطراب از اینکه جدا شده و نمی دانستند که این در حال رفتن به بیش از,” او گفت:.

‘اضطراب سطوح از طریق سقف’

برای دیگری خط تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر است که تماس گیرنده ترین-صحبت در مورد موضوع و علت ریشه ای بسیاری از افراد اضطراب ،

همانطور که بیشتر مردم از دست دادن شغل خود به دلیل COVID-19 مردم ابراز افزایش نگرانی در مورد تهیه نسخه خود را قرار دادن مواد غذایی بر روی میز را برای خانواده خود و با توجه به جاستین چیس جمهور و مدیر عامل بحران پاسخ شبکه.

“مردم نگران هستند در مورد تاثیر اقتصادی,” چیس گفت. “ما می بینیم که در هر سه خطوط ما به عنوان شماره یک ما مسئله … مردم خود را از دست داده و آنها در حال از دست دادن امید است.”

بحران پاسخ شبکه یک بحران مرکز تماس مبتنی بر در تمپه برای افرادی که نیاز به کمک برای حل مشکل و بحث در مورد نگرانی در مورد یک دوست مقابله با مشکل روابط یا کمک به پردازش افکار خودکشی. مداخله در بحران متخصصان در دسترس هستند 24/7 و کمک به مردم در مرکز و شمال آریزونا.

بحران خط دیده نشده و افزایش حجم تماس در چهار ماه گذشته. در عوض, آنها تجربه کرده اند یک افزایش اندک در گیرنده ها و اضطراب های مربوط به تماس.

در آوریل مرتبط با اضطراب تماس افزایش 36.4% و پزشکی خواستار افزایش 19 ٪ است. خودکشی و خودآزاری خواستار کاهش 13 ٪ در مقایسه با سال گذشته را داده برای همین ماه با توجه به تعقیب.

“اضطراب سطوح از طریق سقف” چیس گفت.

نیاز رو به رشد برای ابزار و مسکن کمک

بحران پاسخ شبکه نیز عمل 211 آریزونا ایالت اطلاعات و خدمات ارجاع که متصل افراد به منابع از جمله گزینه های مسکن, فرصت های شغلی, بهداشت و درمان, گروه پشتیبانی, کمک ابزار و کهنه خدمات.

در چند ماه گذشته ابزار و مسکن کمک شده اند شایع ترین دلایل مردم تماس گرفته شده 211. در 31 درصد کمک ابزار ساخته شده با بالاترین درصد از تماس های تلفنی در حالی که 25 درصد از تماس های تلفنی آمد و از مردم به دنبال مسکن کمک.

نرخ بازار مسکن گزینه COVID-19 خدمات خاص و سرپناه اضطراری و کمک های غذایی نیز از دیگر دلایل شایع مردم نامیده می شود.

این سرویس شروع به ارائه یک COVID-19 خط در ماه مارس برای کمک به مردم در درک گسترش ویروس علائم, تست اطلاعات در علاوه بر این به یک وب سایت با به روز COVID-19 اطلاعات است.

احساس افسردگی و اضطراب?: آن را ممکن است همه گیر و خستگی

علاوه بر این, انعطاف پذیر, آریزونا بحران مشاوره برنامه ایجاد شد و در ماه ژوئن به کمک Arizonans بهبود یافتن از این بیماری همه گیر ارائه شده توسط مردم حمایت عاطفی بحران مشاوره و اتصال به منابع در جوامع خود.

این برنامه با دریافت بیشترین تماس از افرادی که در مواجهه با بیکاری و از دست دادن مالی با توجه به تعقیب.

مردم دسترسی به برنامه با شماره 211.

هجوم در موارد خودکشی ممکن است در ماه های آینده

آریزونا مرگ و میر در ماه ژوئن به مراتب بیش از یک سال معمولی و مقامات می گویند داده های اولیه به نظر می رسد به نقطه نسبت به افزایش استعمال بیش از حد مواد مخدر و خودکشی.

عوامل بسیاری از مردم در حال تجربه در حال حاضر معمولا در ارتباط با خودکشی و مواد مخدر مصرف بیش از حد, مرگ و میر, گفت:, علامت, فرد, مدیر برنامه, جامعه, سلامت روان و اعتیاد برای Pima County Health Department

“هنگامی که ما درخواست سیستماتیک تغییرات در محیط زیست ما است که تاثیر طیف گسترده ای از مردم به طور همزمان ترس از افزایش نرخ خودکشی و مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر بسیار واقعی هستند” فرد گفت: در یک ایمیل.

داده ها از هر دو ماریکوپا و پیما استان ها نشان می دهد خودکشی به یک نقطه بالا برای سال تا کنون در مارس اما پس از کاهش یافته است.

ران کلمن, Maricopa شهرستان سخنگوی, اشاره, شهرستان, بهداشت عمومی, به گزارش تمایل به تاخیر در زمان.

Maricopa County ارسال یک گراف نمایش خودکشی نرخ مرگ و میر در هر ماه برای دو سال گذشته از طریق اواسط ماه جولای. با توجه به نمودار هر دو مارس 2019 و مارس سال 2020 شاهد بیشترین خودکشی.

نرخ خودکشی در Maricopa شهرستان کاهش یافته و از آوریل تا ژوئن و سپس با اندکی افزایش از طریق ژوئیه این سال است.

جنیفر, Franklin, شهرستان, سخنگوی, گفت: برخی از 2020 موارد هنوز تحت بررسی و نرخ خودکشی ممکن است تغییر کند.

اگر چه Pima County گزارش مارس به عنوان داشتن بیشترین موارد خودکشی تا کنون در این سال با 24 مرگ و میر در تعدادی از موارد برای سه سال گذشته در ماه مارس به طور متوسط 22, فرد گفت.

شهرستان منتشر شده یک گزارش در ماه مه نشان داد که هفت خودکشی از 1 مارس تا آوریل 14 و 15 خودکشی از مارس 15 مارس 28 — افزایش مرگ و میر ناشی از ابتدا تا پایان ماه.

تلفن اطلاعات: رسیدن به حمایت

برای Pima County, تماس با امید خط گرم در 520-770-9909. برای تمام دیگر جنوب استان ها تماس 844-733-9912. گرم خط عمل روزانه از ساعت 8 صبح تا 10 شب

تماس با بحران پاسخ شبکه northern Arizona بحران تدریس خصوصی در 1-877-756-4090. مرکزی آریزونا تماس 1-800-631-1314. گرم خط را می توان در 602-347-1100. تمام اعداد را می توان 24/7.

شماره 2-1-1 برای رسیدن به 211 آریزونا. همان تعداد را اتصال تماس گیرنده به انعطاف پذیر آریزونا بحران برنامه مشاوره.

ملی پیشگیری از خودکشی خط در دسترس است 24/7 در 1-800-273-8255 به زبان انگلیسی و 1-888-628-9454 در اسپانیایی. این برنامه رایگان و محرمانه برای کسانی که در پریشانی که نیاز به پیشگیری و یا بحران منابع را برای خود و یا عزیزان.

دیگر آریزونا منابع:

  • لا فرنترا Empact پیشگیری از خودکشی در مرکز بحران خط در خدمت ماریکوپا و Pinal شهرستان 24/7 در 480-784-1500.
  • نوجوان تاسیسات 24/7 بحران خط در 602-248-8336 برای ماریکوپا کانتی و 1-800-248-8336 در سطح ایالت.
  • Maricopa County خودکشی و بحران تدریس خصوصی در 1-800-631-1314 یا 602-222-9444.

تماس خبرنگار در helena.wegner@arizonarepublic.com و یا در توییتر @WegnerHelena.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im